استخر بادی Sheet Cheet

بیواتانول گونهای الکل است که از طریق تخمیر، بیشتر از کربوهیدراتهای تولیدشده در محصولات قندی یا نشاستهای مانند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بیواتانول گونهای الکل است که از طریق تخمیر، بیشتر از کربوهیدراتهای تولیدشده در محصولات قندی یا نشاستهای مانند ذرت، نیشکر یا سورگوم شیرین تهیه میشود. فروشگاه سعید اینتکس این استخر زیبا و ساده را با قیمت بسیار ارزان همراه با کارت گارانتی معتبر روانه بازار کرده است که در سراسر کشور می توانید این استخر را سفارش داده و خرید آن را از طریق فروشگاه محصولات بادی در کرج به ثبت برسانید. خرید استخر بادی معمولاً از طریق اینترنت و به صورت غیر حضوری صورت میگیرد. آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، رسالت شمالی، نرسیده به گفتگوی تمدنها، روبهروی کارواش ۱۳، شهربازی هورا پارک. در واقع شما باید به این مسئله دقت کنید که به گونه ای از این استخر بهره مند شوید که در مرور زمان و با استفاده مکرر از ان به هیچ عنوان آسیب نبیند. در واقع این محصول به گونه ای شکل گرفته است که شما بتوانید در هر فضا و مکانی از آن به سادگی استفاده کرده و نگران ابعاد بزرگ این استخر نیز به هیچ عنوان نباشید. در واقع سه حلقه گرد روی هم قرار گرفته بدنه اصلی این استخر را شکل داده اند که باعث شده تا یک ساختار منظم و در عین حال زیبا را شاهد باشید. Post was creat᠎ed ​by GSA Conte​nt Generator Dem​oversi on᠎!

هم چنین شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن به کودک خود بیاموزید که به هیچ عنوان به بدنه اصلی این محصول فشار وارد نکرده و به این استخر ضربه نزند. هم چنین رویه و بخش حارجی این استخر نیز با بهره گیری از طرح انواع ماهی ها و حیوانات دریایی شکل گرفته است که با پس زمینه ای از رنگ ابی سبب شده تا یک محصول کاملا دیدنی را از نظر ساختار و رنگ بندی شاهد باشیم. در اولین بخش از نقد و بررسی استخر بادی کودک سه حلقه آبی قصد داریم تا شما را با جنبه های مختلف طراحی و شکل گیری این محصول آشنا کنیم. جنس استخر بادی از پیویسی یا همان پلاستیک نرم است که در شکلهای مختلف تولید میشود؛ با این تفاوت که برای استخر به صورت چندلایه طراحی شده تا در برابر نور آفتاب و دمای آب سرد و گرم مقاوم باشد. هم چنین باید اشاره داشته باشیم که این محصول در حالت کلی یک ساختار و رنگ بندی ساده را هم از خود به جای گذاشته است.

هم چنین هیچ گونه طرح و نقش خاصی نیز بر روی بدنه اصلی این استخر بادی اینتکس دیده نمی شود. دو جزء اصلی پمپهای گریز از مرکز پروانه و تیغه آن و حلزونی پمپ هستند. منحنی تیز (به انگلیسی: STEEP)در این پمپها تغییرات هد بین نقطه دبی برابر صفر و نقطه راندمان ماکزیمم پمپ زیاد است. زمانی که شما از پمپ برای بادکردن و نصبکردن استفاده میکنید، باید به میزان بادی که به استخر زده میشود توجه کنید، زیرا اگر بیشتر از حد مجاز باد شود، براثر باد و فشار زیاد سوراخ و پاره میشود؛ از طرفی در مقابل ضربه نیز آسیبپذیرتر میشود. شما عزیزان می توانید این محصول با کیفیت را از نمایندگی اینتکس سفارش داده و در سریع ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. در ساحل های مختلف قایق هایی متنوع وجود دارند که شما می توانید به همراه خانواده و عزیزان خود سوار بر آن ها شوید و گشتی در دریای نیلگون خلیج فارس بزنید. استخرهای بادی در سایزهای مختلف از جمله خردسال، کودک، بزرگسال و خانوادگی ساخته میشوند که برای تمامی سنین مناسب است. استخر بادی کودکان در اندازه و ابعاد متنوع در شکلهای مستطیل، دایره، مربع، قلعهای، سرسره دار وجود دارند و در طرحها و رنگهای جذاب و شادی که طبق روحیه کودکان است تولید میشوند.

از دیگر مزیت این طرحهای فانتزی جذاب این است که، باعث میشود کودکانی که ترس از آب و آبتنی یا حمام دارند بهراحتی جذب طراحیهای فانتزی و رنگهای شاد شوند و به حمام و پاکیزگی روی آورند. کمپانیهای استخر بادی اکثراً برای تولید استخرهای کودکان از طرحهای فانتزی و انیمیشنی با رنگهای شاد، استفاده میکنند که برای کودکان جذاب باشند تا لحظههای شادی را برای آنها به ارمغان آورند. این قایق ها را می توان از محبوب ترین و لذت بخش ترین تفریحات کیش دانست که به صورت دو طرفه ساخته شده و حفظ تعادل آن بر عهده قایق ران می باشد. هم چنین دیگر بخش های این استخر هم از همین جنس تولید شده اند و تنها تفاوت ان ها در بحث شفاف بودن و یا دارا بودن طرح ان ها می باشد. هم چنین در هنگام راه اندازی این محصول نیز بیش از اندازه آن را باد نکنید. همچنین بعد از استفاده نیز میتوانید بهراحتی آن را جمع کرده و در انبار نگه دارید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن