مجلس لایحه سپر مدارس از coronavirus دعاوی

ساحل طولانیجدید آموزش و پرورش لایحه که دولت Assemblymember پاتریک o'donnell, D-Long Beach — معرفی شده در این ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 تیر 1399

جدید آموزش و پرورش لایحه که دولت Assemblymember پاتریک o'donnell, D-Long Beach — معرفی شده در این هفته به دنبال محدود کردن مسئولیت های مربوط به کروناویروس برای مدارس این سقوط.

O'donnell که ریاست کمیته آموزش و پرورش در کالیفرنیا مجمع و یک دبیرستان معلم تاریخ گفت: لایحه خود را کمک خواهد کرد که حفاظت از مناطق از COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی این سقوط. بسیاری از مدارس تحت هدایت از دولت مربوطه شهرستانهای سعی خواهد کرد به تصویب اجتماعی فاصله, بهداشتی و سلامت, سیاست برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

در پی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در هفته های اخیر در جنوب کالیفرنیا شاهد افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان به خصوص در لس آنجلس نشان می دهد که تصویب روش های ایمنی لزوما به این معنا نیست که ویروس نمی خواهد. (LA County این هفته تعطیل داخل سالن ناهار خوری حداقل برای یکی دیگر از سه هفته.)

O'donnell گفت که او انتظار می رود قوه مقننه به تصویب لایحه — که به آن coauthor دولت ایالت سوزان روبیو D-LA — قبل از تابستان جلسه کاری ادامه داده اند تا در پایان ماه اوت.

"ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از دانش آموزان و مدارس" o'donnell گفت: چهار شنبه, جولای 2. "من بیل را جبران خواهد (محافظت از پرونده های حقوقی) مدارس به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال تمام دولت های محلی و بهداشت احكام است. ما هنوز هم می خواهید مدارس به استفاده از بهترین شیوه ها وقتی که می آید به ایمنی دانش آموز."

Felton ویلیامز رئیس جمهور از ساحل طولانی Unified School District مدیره آموزش و پرورش گفت: دانشجو و کارمند ایمنی بالا بود اولویت است. در حالی که او کاهش یافته است به نظر به طور خاص در o'donnell, لایحه, او می گویند مسئولیت بالقوه یک مسئله این است که زمانی که بحث که آیا برای آوردن دانش آموزان به دانشگاه این سقوط.

"مسئولیت وزن خیلی به شدت بر ما" گفت: ویلیامز. "ما را دنبال کنید همه دولت های محلی و دستورالعمل ها. ما با تکیه بر آنها. ایمنی و بهداشت هر دانش آموز میباشد."

O'donnell گفت: لایحه که به او معرفی شده به مجلس در یکشنبه, ژوئن 29 carves از جبران خسارت کارگران و دیگر کارکنان حمایت و معلمان و دیگر کارکنان هنوز هم قادر خواهد بود به اقدام قانونی. مدرسه superintendents در سراسر کشور گفت: باید ابراز نگرانی در مورد مسئولیت خود را به قانون گذاران و قوی وجود دارد که برای حمایت از تصویب این لایحه.

AB 1384 را فرض است که دانش آموزان به مدرسه بازگشت برای فرد آموزش. O'donnell حمایت کرده است که رویکرد است.

"من مدافع فرد در یادگیری, اما من هم یک رئالیست" او گفت:. "وجود دارد را به سه مدل در کلاس درس حاضر و ترکیبی از هر دو. روش های مختلف بهترین کار در بخش های مختلف دولت است.

"مدارس در حال رفتن به باید بسیار چالاک," او اضافه شده است. "این لایحه با آن کمک خواهد کرد."

ویلیامز موافقت کرد و گفت: افزایش اخیر در COVID-19 موارد است یک مثال خوب از نیاز به انعطاف پذیری.

"ما در حال داشتن یک جلسه به زودی ما می شود به روز شده بر روی آن (در کلاس های دانشگاه) دوباره," او گفت:. "خیلی متکی به بیماری همه گیر. آن ممکن است تغییر هفته به هفته. ما باید به تکیه بر داده ها و انجام بهترین ما می توانیم."

O'donnell گفت: این مهم است که به سرعت حرکت می کند در این لایحه است. برخی از مدارس از جمله ساحل طولانی شروع قبل از پایان ماه اوت.

"آنها را به برنامه" این assemblymember گفت. "برخی از آنها شروع قبل از روز کارگر اگر چه من می خواهم برای دیدن آنها اسلاید که برگشت. ما باید به قانون, به طوری که آنها می توانید برخی از یقین به هنگام تصمیم گیری."

لایحه خود را دریافت کنید برای اولین بار کمیته سیاست شنوایی زمانی که قوه مقننه را برمی گرداند به جلسه در تاریخ 13 ژوئیه.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب