به عنوان پلیس اتحادیه صوتی پشتیبانی از اصلاحات ما باید گوش: سوزان شلی

این کار از یک اتحادیه کارگری به نمایندگی از اعضای آن در قرارداد ایران و به اجرای مفاد آن قرارداد. این یک اتحاد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 تیر 1399

این کار از یک اتحادیه کارگری به نمایندگی از اعضای آن در قرارداد ایران و به اجرای مفاد آن قرارداد. این یک اتحادیه کار برای محافظت از کاربران از عواقب غیر قانونی و یا غیر قانونی انجام شده است.

اما یک اتحادیه را موظف به ارائه نمایندگی و به اجرای مفاد قرارداد که نیاز به تشریفات می تواند ایجاد ظاهر است که اتحادیه های کارگری در حال دفاع از رفتار غیرقابل دفاع.

سعی کنید این آزمایش فکری: تصور کنید که یک فرد می دانید به گناه است که به اشتباه متهم به جرم و جنایت و یا سوء رفتار در محل کار. این اتحادیه که نشان دهنده آن است که فرد را به ارائه یک دفاع و مبارزه برای هر بیت از تشریفات است که این قرارداد نیاز دارد و یا اجازه می دهد تا.

حالا تصور کنید که یک فرد می دانید به گناه است که متهم به جرم و جنایت و یا سوء رفتار در محل کار. این اتحادیه که نشان دهنده آن است که فرد را به ارائه یک دفاع و مبارزه برای هر بیت از تشریفات است که این قرارداد نیاز دارد و یا اجازه می دهد تا.

اتحادیه اقدامات هستند, در هر مورد, اما نظر خود را از اقدامات خود را ممکن است متفاوت باشد با درک خود از حقایق است.

این توضیح می دهد این بخش در کشور امروز بیش از پلیس. مردم باید تجربیات مختلف در برخوردهای خود را با اجرای قانون خود را بر اساس ویژگی های فیزیکی. آیا پلیس در حال ساخت یک منطقی قضاوت و یا اقدام در یک تبعیض آمیز شیوه همیشه عادلانه سوال, اما وجود دارد هیچ انکار که 25 سال سیاه مرد و یک زن 25 ساله زن سفید هستند به احتمال زیاد به درمان متفاوت توسط پلیس تحت برخی شرایط. کسانی که تجربه بیش از یک عمر شکل یک فرد ادراک حقایق زمانی که آنها چیزی اتفاق می افتد.

گاهی اوقات کلیپ های ویدئویی می تواند فریبنده و مردم را می توان دستکاری با اطلاعات انتخابی است که نقش خود را برداشت. هر گونه رمز و راز و یا داستان کارآگاهی متکی پیشرو ذهن خود را در مسیر اشتباه فقط به جلو و فرش در پایان تعجب است که شما نشان می دهد چگونه اشتباه شما شد.

هنگامی که زندگی واقعی هستند در خطر است, آن را بسیار سرگرم کننده است. پلیس اتحادیه های کارگری از کار سخت ایستاده تا برای افسران پلیس که متهم شده و تخلف است.

به همین دلیل اهمیت توسعه های اخیر را نباید دست کم گرفت. سه لحاظ سیاسی قدرتمند پلیس اتحادیه ها به نمایندگی از افسران در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و سن خوزه در زمان کامل-صفحه آگهی های روزنامه خواستار اصلاحات است که می تواند منجر به برخی از افسران در حال حذف از نیروی. "پلیس اتحادیه های کارگری باید در ریشه کن کردن نژاد پرستی در هر کجا که آن را ميپرورد و ریشه کن کردن هر نژادپرستانه فرد از حرفه ما" آنها نوشت. "افسران پلیس می آیند و به ما منعکس کنند. متاسفانه وجود نژادپرستی در جوامع ما و این بدان معناست که در سراسر کشور ما وجود دارد که برخی از نژادپرستانه افسران پلیس."

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ و انجمن ها است که نشان دهنده افسران پلیس در سان فرانسیسکو و سن خوزه به نام "پایگاه ملی سابق افسران پلیس اخراج ناخالص سوء رفتار است که مانع از سازمان های دیگر از استخدام آنها." آنها همچنین به نام ملی استفاده-از-نیروی استاندارد شبیه به یک مورد استفاده توسط پلیس لس آنجلس است که تاکید می کند "د-تشدید یک وظیفه به شفاعت تناسبی پاسخ به حوادث خطرناک و قوی پاسخگویی ارائه."

این اتحادیه گفت: آنها می خواهند همه ادارات پلیس به دنبال سان فرانسیسکو سرب با اجرای یک "سیستم هشدار دهنده برای شناسایی افسران که ممکن است نیاز به آموزش بیشتر و مشاوره." آنها همچنین به نام بخش برای ایجاد وب سایت به ارائه یک "شفاف در دسترس عموم استفاده-از-نیروی تجزیه و تحلیل" مانند یک ایجاد شده توسط San Jose اداره پلیس.

شفافیت ضروری است که اعتماد ضروری است. هر کس قادر به اعتماد خواهد شد که آنها با عدالت رفتار شود و یا آن را به احتمال زیاد آنها را پاسخ داد در راه که مجموعه زنجیره ای از حوادث است که نابود کردن زندگی.

درست است که هر دو طرف در هر جنگ است.

به جای اینکه به دنبال عقب و سرنگونی مجسمه های تاریخی ما باید در تعامل با یک رویایی ورزش است که تصور جهان به عنوان ما می خواهم آن را به. پس از آن ما می توانید اندازه گیری و پیشنهاد اصلاحات و تغییرات بر اساس این احتمال است که آنها را ما وجود دارد.

مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به تصویب مجمع اصلاح قانون اساسی 5 که اگر مورد تایید رای دهندگان در ماه نوامبر را لغو گزاره 209 گذشت در سال 1996 و یک بار دیگر اجازه می دهد تا نهادهای دولتی برای استفاده از نژادی اولویت پذیرش در دانشگاه استخدام و قرارداد.

که "اصلاحات" که پذیرای رسمی قضاوت مردم بر اساس نژاد. این است که راه برای خروج از مشکل ما هستیم یا این است که مسیر بیشتر از آنچه که ما در حال تلاش برای لغو?

نژاد پرستی یک شکل از collectivism, ایده این است که یک گروه هویت را باید مقدم بر فرد است. ایالات متحده تاسیس شد در این ایده است که افراد باید حقوق است که نمی توان دور خودسرانه توسط دولت که بدان معنی است که توسط اکثریت افراد دیگر است.

Collectivism نیست خوب به پایان رسید. آن منجر به کنترل دولت بر همه چیز است. از آنجا که آزادی یک بیماری وجود دارد که تحت یک دولت محدود قدرت collectivism است که دشمن آزادی است.

مسیر از زمان بحران نیست از طریق نژادی تنظیمات و یا defunding پلیس و یا تخریب مجسمه. تنها راه برای صلح و آزادی است که از طریق حفاظت از مردم از یکدیگر است.

برای آن که پلیس ضروری است.

این یک تشویق توسعه که سه پلیس کالیفرنیا اتحادیه های کارگری در رفته رکورد در حمایت از اصلاحات. سیاستمداران و ادارات پلیس در سراسر کشور خواهد بود و توصیه به گوش دادن.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن