به عنوان coronavirus موج عمومی و خصوصی آزمایشگاه تست فشار تحت له

نزدیک به چهار ماه به جهانی همه گیر ناتالیا Garay-اونز' پسر گزارش شده سردرد. او در زمان خود درجه حرارت آن طبیعی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 تیر 1399

نزدیک به چهار ماه به جهانی همه گیر ناتالیا Garay-اونز' پسر گزارش شده سردرد. او در زمان خود درجه حرارت آن طبیعی بود و نبود نگرانی های زیادی تا زمانی که او اعلام کرد که او نمی تواند طعم صبحانه خود را.

زمانی که تب با درجه پایین لگد در Garay-اونز از نورث توستین رفت و در شکار برای یک COVID-19 آزمون برای او 12 ساله است. آن تیر که تست قرار بود قوی تر از همیشه و هر کسی که می خواست یک تست می تواند یکی. او به نام پرستاری مشاوره خطوط دفاتر پزشکان و داروخانه ها. او خالی از سکنه وب سایت امید به گیر یک قرار ملاقات آنلاین. "برای تلفن های موبایل مانند او آن را" بهداشت حرفه ای به او گفت. "اما اگر او بسیار بیمار او را نمی خواهید برای دریافت یک آزمون. وجود ندارد آزمایشات به اندازه کافی برای رفتن به اطراف."

زمانی که Garay-اونز نیز شروع به احساس بد او نمی تواند یک آزمون یا با وجود داشتن مسائل مربوط به سلامت است که قرار دادن او در معرض خطر ابتلا به عوارض شدید از این بیماری است.

بی سابقه پناهگاه در محل سفارشات از مارس تا ماه مه قرار بود به خرید ملت زمان به سطح شیب دار تا بهداشت عمومی زیرساخت ها و ضرب و شتم به بدترین بیماری همه گیر در یک قرن. فراوان تست اجازه می دهد مقامات به دقت اشاره کردن شیوع بیماری های جدید و حرکت به سرعت به آنها را شامل.

اما Garay-اونز — مانند هزاران نفر دیگر — شنیده می شود در اواسط ماه جولای چه دست پاچه مردم شنیده می شود در اواسط ماه مارس: اگر شما گمان می برند که COVID و نه به طور جدی بیمار قرنطینه برای 14 روز پوشیدن یک ماسک و تماس با دکتر اگر همه چیز را به نوبه خود برای بدتر است. آزمون در تامین کوتاه مدت هستند و متعلق به کارگران خط مقدم و بیشتر به طور جدی بیمار است.

حتی کسانی که واجد شرایط برای آزمون می تواند در باد تا انتظار یک هفته یا بیشتر — برای نتایج. تیفانی Vaughn از رانچو سانتا مارگاریتا به تازگی توسعه یافته آنفولانزای معده علائم ممکن است نشانه ای از عفونت کروناویروس و مورد آزمایش قرار گرفت.

"هشت روز و من هنوز در انتظار" Vaughn گفت. "من از دست رفته من, عمه ، خاله, تولد یک مصاحبه شغلی یک انتصاب دکتر چشم. آیا بخش ارسال های پزشکی CalOptima کیت های آزمایش برای چین؟"

کارگران از 360 درمانگاه اجرای COVID-19 آزمون در مرکز کنوانسیون آناهایم در 15 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

خیلی بیشتر اما نه به اندازه کافی

کالیفرنیا نمایی ramped تا تست از اوایل روز از ویروس از 1,906 آزمون در روز در مارس 1 به 122,232 در 15 ژوئیه با توجه به دولت داده است.

اما موارد همچنان به افزایش است با این وجود و کارشناسان می گویند آن را به وضوح کافی نیست.

کالیفرنیا به طور متوسط 263 آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان با توجه به داده ها از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

که حتی نزدیک به 564 آزمون در هر 100,000 این امر نیاز به رسیدن به "کاهش" سطح تست که تلاش می کند به کاهش گسترش گسترده از طریق تست های علامت دار مردم, ردیابی و آزمایش 10 تماس با ما در هر مورد جدید و سپس جداسازی مثبت مخاطبین. اما این است که اغلب به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید به عنوان کسب و کار بازگشایی دانشگاه هاروارد می گوید.

در واقع به سرکوب ویروس — با هدف حفظ مورد جدید در سطح و یا نزدیک به صفر — کالیفرنیا نیاز به افزایش تست تقریبا هشت برابر به 2,088 آزمون در هر 100 ، 000 نفر. کمک خواهد کرد که مقامات به سرعت پیدا کردن و منزوی کردن موارد جدید قبل از آنها منجر به گسترده تر شیوع دانشگاه هاروارد می گوید.

سرکوب ویروس "بزرگ نیاز به فعال و تست از جمله تست منظم از افراد بدون علامت در معرض خطر محیط های مانند خانه های سالمندان کالج ها و بخش هایی از صنعت خدمات — زوج با تماس با سریع ردیابی و پشتیبانی از انزوا و همچنین به عنوان دیگر اقدامات" دانشگاه هاروارد می گوید.

متحده مشغول به کار سخت برای ساخت و حفظ سرکوب سطوح تست شامل ماساچوست و نیویورک و کنتیکت.

کالیفرنیا است که در میان آنها نیست. هفته گذشته در کالیفرنیا مسلما در زمان گام های رو به عقب سازماندهی یک تست سیستم لایه که اولویت بيماران مبتلا به ویروس علائم دیگران با علائم و پس از آن بالاتر در معرض خطر افراد بدون علائم است.

از جمله کمبود می تواند پیچیده دنیای واقعی عواقب.

یک قانون کار کارگری که در معرض کسی با COVID-19 به او گفت: کارفرما در مورد تماس بگیرید. کارفرما خواستار منفی نتیجه آزمون قبل از او می تواند بازگشت به کار. اما به این دلیل که کارگر ندارد علائم او نمی تواند پیدا کردن یک آزمون.

"این بسیار نا امید کننده است" گفت: Garay-اونز که نمی تواند پیدا کردن یک آزمون برای پسرش یا خودش. "ما تست وضعیت چگونه آن را به کار گرفته است خوب نیست."

نمی تواند نگه دارید تا

COVID-19 بینی تست سواب در یک تست رویداد در سانتا آنا به تازگی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

آزمون های در حال پردازش در هر دو خصوصی و عمومی آزمایشگاه — که در حال زور زدن زیر له.

تلاش برای گرفتن امور به دست خود ایروین اعلام کرد monthlong COVID-19 تست برنامه برای کسانی که زندگی می کنند و یا کار در شهرستان, آیا آنها باید علائم یا نه. از آن آغاز شد دوشنبه, جولای 13 و سه شنبه هر وقت پر شد.

"من فکر می کنم دلیل آنها رفت تا به سرعت این است که ما یکی از تنها مناطق ارائه تست های علامت دار و بدون علامت مردم" گفت: ملیسا هیلی شهرستان سخنگوی. "در غیر این صورت مردم واقعا داشتن یک زمان به چالش کشیدن شدن آن شد."

این شهرستان جمع آوری اطلاعات آن را به عنوان آزمون به 260 نفر در روز است و اگر بحث زمانی و چگونه به گسترش این برنامه است. "این یک تعهد عظیم بنابراین ما برای پرسیدن کمی از فضل" هیلی گفت. "ما هرگز نورد از یک برنامه تست در یک بیماری همه گیر. ما استفاده می شود برای ثبت نام از 3200 نفر در 48 ساعت."

یکی دیگر از تلاش جدید راه اندازی شده در جولای 15, زمانی که اورنج کانتی کالیفرنیا و 360 درمانگاه افتتاح یک درایو از طریق مرکز آزمون در یک پارکینگ در مرکز کنوانسیون آناهایم. آن را به سطح شیب دار تا 1200 آزمون در روز در عرض دو هفته — اما, دوباره, اولویت های بهداشتی-مراقبت و پرستاری خانه کارگر اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران و کسانی که با علائم.

Rite Aid باز 93 جدید تست سایت در سراسر کالیفرنیا در هفته گذشته از جمله در لس آنجلس پاسادنا, کوستا مسا, آناهایم, انتاریو, پومونا برترین پرریس ریورساید لیک ال سینور ، یک سخنگوی این شرکت گفت: برگرد به طور معمول سه تا پنج روز.

بیست و پنج بهداشت عمومی آزمایشگاه در کالیفرنیا آزمایش برای COVID-19 از جمله کسانی که در Long Beach, Los Angeles, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو. سخنگوی Riverside County گفت: بهداشت عمومی آزمایشگاه زمان چرخش است 48 تا 72 ساعت اما می توان سریعتر در صورت لزوم. آن را نیز در دسترس به افراد بدون علامت.

اما بخش خصوصی همکاران — تلاش و LabCorp — هفت تا نه روز به بازگشت به نتایج. داستان بسیار مشابه در لس آنجلس و اورنج و سان برناردینو شهرستان به عنوان به خوبی.

تست جمع شدن

حسن نیت ارائه میدهد تلاش

"با وجود ما سریع پوسته پوسته شدن تا از ظرفیت افزایش تقاضا برای COVID-19 مولکولی تست های تشخیصی در سراسر ایالات متحده است که کند شدن زمان است که در آن ما می توانیم نتایج آزمون" گفت: بیانیه ای از تلاش یک ملت را عمده در آزمایشگاه ها است.

"ما نسبت به این تقاضا در درجه اول به سریع ادامه گسترش COVID-19 عفونت در سراسر کشور به خصوص در جنوب و, جنوب غرب و غرب منطقه از کشور است."

تلاش بیش از دو برابر ظرفیت آن پس ممکن است به فرایند تا 125,000 مولکولی تشخیصی آزمون در روز, و انتظار برای ضربه 150,000 یک روز به پایان ماه ژوئیه.

با وجود همه که متوسط آن زمان چرخش برای اولویت بیماران است "کمی بیش از یک روز و هفت روز یا بیشتر برای هر کس دیگری آن را گفت. تلاش خواسته است ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به "رعایت اولویت بندی طرح تاسیس و به منظور محدود کردن تعدادی از نمونه آنها رو به جلو برای بیماران کم خطر است."

تلاش این است که در تلاش برای اضافه کردن تکنولوژی های جدید سیستم عامل است و با توجه به شرکای اضافی برای آن در آزمایشگاه ارجاع برنامه. اما جهانی, محدودیت عرضه ادامه به موضوع با تامین کنندگان از تست سیستم عامل و معرف در تلاش برای پاسخگویی به افزایش تقاضا در سراسر جهان است.

"(W)e می خواهید بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به می دانم که ما نمی خواهد در یک موقعیت برای ما کاهش زمان چرخش تا زمانی که موارد COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده است. این فقط یک تلاش مسئله است. افزایش COVID-19 موارد بر آزمایشگاهی صنعت به عنوان یک کل است."

در واقع, LabCorp, یکی دیگر از غول صنعت گفت: این می تواند روند بیش از 130,000 آزمون در هر روز و برنامه ریزی برای انجام 150,000 یک روز به پایان ماه ژوئیه. تا همین اواخر آن را می تواند ارائه نتایج در یک تا دو روز اما در حال حاضر میانگین زمان چرخش است چهار تا شش روز آن را در بیانیه ای گفت. بیماران بستری دریافت نتایج دیر..

"به عنوان تجهیزات اضافی و منابع در دسترس ما انتظار داریم که قادر به گسترش ظرفیت و بهبود زمان برای بازگشت به نتایج" آن را در بیانیه ای گفت.

پرستار جسیکا Stange آماده به انجام COVID-19 آزمون برای زایمان بیماران در پراویدنس صلیب مقدس مرکز پزشکی. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

که در آن به?

برخی از کارشناسان می گویند که "تست تضمین" از کل جمعیت ممکن است لازم باشد قبل از زندگی می تواند رویکرد نزدیک به نرمال بدون کنترل نشده شیوع است.

"پس از مردم خارج وجود دارد که بدون علائم و اما چه کسی می تواند دیگران را آلوده ما نیاز به گسترش آزمایش قادر به پیدا کردن موارد ما در مورد نمی دانم و متوقف کردن زنجیره انتقال از آنها به دیگران گفت:" Brandon Brown, دانشیار در دانشگاه UC ریورساید دانشکده پزشکی.

رودخانه هنوز موفق به تست افراد بدون علامت است اما تحت شرایط کنونی گسترده آزمایش ندارد به نظر می رسد در افق در هر زمان به زودی.

کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: این کار در چند جبهه به آدرس, این, از جمله با شرکت های خصوصی برای ایجاد بیشتر در اتاق تست ظرفیت و با بیمه سلامت برای اطمینان از بازپرداخت.

آژانس در تلاش برای ایجاد زنجیره تامین برای سواب رسانه های ویروسی و نمونه مجموعه کیت ارزیابی پولد تست به اهرم بهتر منابع و در حال کار با شرکای فدرال در تامین مسائل مربوط به معرف و کارتریج های مورد نیاز برای آزمون.

"در حال حاضر ما نیاز دولت فدرال بیشتر از همیشه به ما کمک می کند اطمینان حاصل شود که ما باید از این منابع برای پردازش نمونه های به موقع" گفت: علی بای یک سخنگوی DPH.

تا کنون در سراسر جهان وجود داشته است 13.5 میلیون مورد تأیید و نزدیک به 600 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود داشته است 3.6 میلیون نفر و 139,000 مرگ و میر. در کالیفرنیا 366,000 موارد و 7,475 مرگ و میر.

Garay-اونز مظنون او و پسرش باید اضافه شده به این لیست اما هرگز ممکن است بدانند.

در صورت عدم وجود تست و هر گونه درمان فراتر از "قرنطینه پاک کردن و ماسک کردن" Garay-اونز — که با این نسخهها کار در صنعت داروسازی — استخدام یک oximeter در خانه به نگه داشتن زبانه ها در سطح اکسیژن در اعضای خانواده او خون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب