به عنوان coronavirus شدت گرفتن خانواده فشار روانی امکانات برای ایجاد تغییرات

Jose Gonzalez نمی دانم زیادی در مورد کوروناویروس. اما او نمی داند زندگی تغییر کرده است در La Casa سلامت روان م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

Jose Gonzalez نمی دانم زیادی در مورد کوروناویروس. اما او نمی داند زندگی تغییر کرده است در La Casa سلامت روان مرکز توانبخشی در شمال ساحل طولانی که در آن او زندگی می کند.

او می داند که مردم را به ماندن در خانه های خود را در حال حاضر از آنجا که از virus. او می داند که چرا او را به پوشیدن ماسک. او می داند که چرا کارکنان در مرکز بهداشت روانی در حال آوردن او وعده های غذایی به جای خدمت به آنها را در اتاق ناهار خوری. او می داند که چرا او مجاز به ترک این مرکز به دیدار خانواده اش در تعطیلات آخر هفته بود و او با استفاده از.

و او گفت: در یک مصاحبه تلفنی او می داند که او می ترسم او را به خاطر coronavirus.

خوزه گونزالس تصویر در یک لانگ بیچ پارک سگ در اواخر ماه ژانویه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد Maribel Gonzalez DeTemple)

گونزالس مانند بسیاری از 205 دیگر بیماران در این مرکز دیده نشده و دست اول چگونه جهانی همه گیر اتحادش را تغییر تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره برای کسانی که فراتر از این مرکز دیوار.

او هنوز هم زندگی در همان اتاق با یک هم اتاقی. او هنوز اجازه در تماس نزدیک با ساکنان دیگر. او هنوز هم سهام پرداخت تلفن با دیگران زندگی می کنند که در واحد خود را به دریافت تماس.

در حالی که در زندان هستند آزاد کردن زندانیان و خانه های سالمندان منزوی کردن شهروندان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس خانواده ها از مردم می خواهم گونزالس که در بهداشت روانی و روانپزشکی امکانات سمت چپ تعجب آنچه در آن محل در حال انجام برای محافظت از عزیزان خود.

ساحل طولانی برای آن صادر بهداشت منظور در اوایل این ماه نیاز به جمع امکانات مراقبت های بهداشتی از جمله La Casa به انجام روزانه دما چک برای کارکنان و ساکنان دستور بیماران به سایش پوشش صورت در زمانی که در خارج از اتاق خود و تعلیق تمام غذاخوری جمعی و فعالیت های میان سایر مقررات.

هنوز پنج کارکنان و اعضای یک بیمار باید آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از صبح روز جمعه گفت: David Heffron معاون رئیس جمهور از عملیات برای Telecare شرکت است که در عمل La Casa. بیشتر بیماران و کارکنان که در معرض کسانی که با این ویروس نیز آزمایش شده است; از این مرکز به عنوان جمعه در انتظار نتایج آن.

♦ ♦ ♦

Heffron گفت: در یک مصاحبه تلفنی که کارکنان مطابق با ساحل طولانی سفارشات به عنوان بهترین آنها می توانند.

تسهیلات انجام علامت چک, روزانه, او گفت:. بیماران در حال تدریس در مورد اهمیت شستن دست ها. ضد عفونی کننده دست در دسترس است.

"ما به هر مشتری در هر روز یک ماسک تشویق آنها را به آن را می پوشند," او گفت:. "بسیاری انجام دهد. بعضی نمی کنند."

ساحل طولانی برای آن گفت: این کار از نزدیک با این مرکز به مدیریت شیوع.

"La Casa شده است بسیار تعاونی" شهرستان سخنگوی Chelsey Finegan در بیانیه ای گفت: "و اجرا کرده است سخت کنترل عفونت پروتکل برای جلوگیری از موارد اضافی."

Gonzalez, خواهر, Maribel Gonzalez DeTemple گفت: او می داند که آن را دشوار برای این مکان خاص است.

"اگر شما در حفظ و اسکیزوفرنی قفل شده در یک اتاق در تمام طول روز و شما آنها را به وعده های غذایی خود را و تنها اجازه می دهد تا آنها را برای رفتن به خارج برای چند دقیقه آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به یک خطر برای خود و یا برای دیگران. آنها می تواند تبدیل به خودکشی. آنها می تواند تبدیل به مهاجم," او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "من درک می کنم که چرا آنها هنوز هم اجازه دادن به ساکنان جمع و آزادانه راه رفتن در سراسر واحد است که به منظور کمک به گسترش است."

با توجه به لس آنجلس وزارت بهداشت روانی وجود دارد 76 بودجه عمومی روان امکانات بهداشتی در شهرستان است که ارائه 24 ساعته و یا مراقبت های مسکونی. که 76 سالن که در آن افراد با درجات مختلفی از بیماری های روانی — بسیاری از آنها رنج می برند از شرایط است که می تواند تشدید تنهایی و یا انزوای اجتماعی — در حال زندگی با هم در تماس نزدیک.

در لا کازا Heffron گفت: سایت حفظ اجتماعی دورى از جمله تلاش برای اطمینان حاصل شود کسانی که به اشتراک گذاشتن یک اتاق باقی می ماند حداقل 6 فوت از هم جدا.

"در هر جمع محیط زندگی و البته این بیشتر به چالش کشیدن به دلیل مردمی در اینجا با رفتار پیچیده و سلامت روان, سلامت, شرایط, این, چالش," او گفت:. "اما تا کنون ما انجام می دهند من فکر می کنم به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود."

♦ ♦ ♦

برای DeTemple, Gonzalez, خواهر, راه حل ساده است: اجازه برادرش به خانه می آیند.

در حالت عادی زمانی که کسب و کار در حال باز و پر ترافیک اتوبان و کاغذ توالت نشسته به وفور در فروشگاه های مواد غذایی, قفسه DeTemple نمی تواند مراقبت از برادر او به شدت به عنوان وضعیت خود نیاز به. او به کار می کنند. و کار خود را در سازماندهی جامعه — که شامل حوادث در شب و تعطیلات آخر هفته — نگه می دارد او را از خانه حتی بیشتر از معمولی 9-به-5.

همین دلیل است که او و خانواده اش اعتراف کرد گونزالس به La Casa در وهله اول.

اما این روزها به مردم دستور داد به ماندن در خانه به جز ضروری کسب و کار برای حفظ coronavirus از قریب به اتفاق سیستم بیمارستان او ،

"این بار ما قادر به کمک به این دلیل که ما در حال رفتن به محل کار," او گفت:. "ما در حال کار از خانه. ما می توانید آنها را 24/7 چون ما خانه 24/7."

او درخواست کرده است اجازه را به Gonzalez خانه از طریق این مدت از همه گیر با دارو و حمایت از La Casa — در حالی که در ادامه به پرداخت برای خدمات خود را — اما گفته شده است که اگر او طول می کشد او را به خارج از این تاسیسات وجود ندارد ضمانت او قادر خواهد بود به بازگشت.

نمایندگان برای Telecare — که با توجه به لس آنجلس عمل هشت با بودجه عمومی امکانات سرپایی و سه بودجه عمومی 24 ساعته و یا مسکونی-امکانات مراقبت در این شهرستان گفت: آنها نمی تواند اظهار نظر در مورد افراد خاص و یا موارد.

اما Heffron گفت: به طور کلی شرکت می کند بهترین خود را به کار با مشتریان conservators و خانواده برای حمایت از خود و تصمیم گیری فردی.

"ما کار می کنند با خانواده و احترام هر خانواده تصمیم if (کشیدن یک بیمار خارج از مرکز) چیزی است که آنها تصمیم به انجام," او گفت: "اما مردم نیاز به مقدار زیادی از پشتیبانی و ما در اینجا به 24/7 نظارت و بازیابی مبتنی بر خدمات از جمله روانپزشکان و مراقبت های اولیه کارکنان است که در هر روز.

"ما احساس می کنیم خدمات و پشتیبانی در دسترس" Heffron گفت. "بدون در نظر گرفتن خانواده ها خواهد شد و می تواند گمان می کنم تصمیم گیری خود را."

♦ ♦ ♦

DeTemple و سه خواهر و برادر فرزندان مهاجران مکزیکی, حال, خشن کودکی.

مادرش او را با بچه ها و DeTemple گفت که او معتقد است مادر او "انجام یک کار عالی" با توجه به شرایط خود را.

اما آن را تا DeTemple شد و در کالج است که او فکر خانواده او در نهایت OK. او فکر آنها تا به حال به دست آنچه که او به نام "مهاجر رویا است."

Gonzalez خانواده در دسامبر 2004. از چپ به راست: الیزابت گونزالس, Maribel Gonzalez DeTemple سیندی Flores, Maria Gonzalez, خوزه گونزالس و Gabriela گونزالس. (حسن نیت ارائه میدهد Maribel Gonzalez DeTemple)

او همراه با برادر و دو خواهر بزرگ شده در جنوب لس آنجلس در اواخر دهه 1980 و اوایل '90s. درایو توسط تیراندازی عادی شد; DeTemple تا خاطرات زنده از پنجره های شیشه ای در خانه اش بسیار مخربی بالای سر او.

پدر او به قتل رسید زمانی که او 12 بود و مادر او باقی مانده بود به منظور بالا بردن کودکان خود را ،

هنوز Gonzalez بچه ها سخت کار می کرد. همه آنها به کالج رفت. الیزابت, قدیمی ترین, رفت و به هومبولت دانشگاه دولتی. Maribel رو کامل سوار به UCLA. خوزه با حضور در دانشگاه برکلی نیز در کامل تحصیلی بورس تحصیلی. و جوانترین, گابریلا, پس از او برادر بزرگ را قدم به قدم و همچنین رهبری به برکلی است.

"من به یاد داشته باشید آن سال" DeTemple گفت: "که در آن فقط یک واقعا خوب احساس" ما در حال رفتن به خوب است.' "

بعد از آن شروع به سقوط از هم جدا.

تابستان بعد از سال اول در برکلی خوزه گونزالس به خانه آمد و شروع به اقدام عجیبی است. او پارانوئید. او فکر آشکارسازهای دود در خانه خانواده خود را به حال دوربین. او در توهم است. او شنیده ام صدای.

"همه ما فکر می کردند او با استفاده از مواد مخدر به دلیل مسائل او می گفت. شما هرگز فکر می کنم آن را اسکیزوفرنی" DeTemple یاد می شود. "شما فقط فکر می کنم," چه شما سیگار می کشید ؟ چه شما سعی می کنید ؟ چه شما با تجربه است و آن را هنوز هم در سیستم خود را ؟ آیا ما نیاز به شما را به یک محل برای سم زدایی؟' و آن را فقط رفتن نیست دور و نامنظم پارانوئید رفتار خود ادامه داد."

یک روز در اطراف شکرگزاری خود را در طول سال دوم در سال 2004 هنگامی که گونزالس بود که ماندن در خانه با مادرش رفت و گم شده است.

مادر او رفت و به دنبال او را از طریق خیابان های لس آنجلس همراه Skid Row. او در نهایت در بر داشت او را در ساحل که در آن او به طور کامل پوشیده. مادر خود را فریاد زد.

یک نجات غریق شنیده اغتشاش و متوقف شده به بررسی آنها.

"آنها فقط گفت:" این فرد را به خوبی نمی,' " DeTemple به یاد می آورد مادر او که پس از درگذشت او گفتن.

Jose Gonzalez بستری شد که بعد به شهرستان بندر-UCLA Medical Center, جایی که او مبتلا به اسکیزوفرنی.

♦ ♦ ♦

DeTemple می داند که او نمی تواند ارائه خدمات و مراقبت از برادرش نیازهای خود.

"اگر من او را به خانه خود را بدون meds بدون پشتیبانی مناسب او را بی ثبات" او گفت:, "و او خواهید بود در حال اجرا پایین خیابان های مرکز شهر L. A. من نمی دانم که در آن او است و او احتمالا خواهید برای دریافت آلوده به هر حال."

DeTemple رفته است به اندازه کافی از طریق یو پی اس و فراز زندگی با برادر او بیش از 16 سال از تشخیص خود را به می دانم که آن را تنها طول می کشد دو یا سه روز بدون دارو برای علائم خود را به ظهور.

او شده است در داخل و خارج از امکانات قبل از.

"هر زمان این چنین بدون هیچ زحمتی به او کمک" او گفت:. "به همین دلیل او را از لا کاسا است یک گام بزرگ — این یعنی او برای رفتن به بی ثبات."

او همچنین می داند که اگر او می کشد و او را در حال حاضر وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او می تواند بازگشت به La Casa زمانی که این بیماری همه گیر است.

"من انجام این کار به اندازه کافی بلند به می دانم که اگر من برادر خود را از دست می دهد, تخت," او گفت: "او به از دست دادن تخت خود را برای خوب است."

Heffron با Telecare اذعان پیچیدگی های درگیر با انتخاب حذف یک دوست از یک مرکز مانند La Casa.

"ما در Telecare و لا کاسا نمی به طور مستقل تصمیم گیری در مورد که می شود بستری یا مراجعه كرده," او گفت:. "ما قرارداد با L. A. County وزارت بهداشت روانی و ما از همکاری با آنها را در اطراف آن تصمیم گیری فردی."

نمایندگان برای شهرستان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اما Heffron گفت Telecare می کند بهترین خود را برای حمایت از هر خانواده با هر چه مسیر آنها را انتخاب کنید.

"من می توانم درک هر خانواده نگرانی های منحصر به فرد," او گفت:.

"من نمی توانم پیش بینی فردی مشتری توسط مشتری فردی و چه کسانی که تصمیم گیری می شود" Heffron گفت: در مورد این که آیا بیماران می تواند بازگشت به La Casa اگر یک خانواده بخواهد به آنها را برای مدت زمان از بحران بهداشت عمومی. "اما ما قطعا با آنها شریک و حمایت از هر تصمیم گیری ساخته شده در اطراف آن است."

♦ ♦ ♦

بنابراین در حال حاضر DeTemple گیر کرده است.

او را گیر نگرانی در مورد برادرش — که دارای سابقه آسم — و اینکه آیا La Casa واقعا می تواند در محافظت از او را در حال حاضر.

"جمع امکانات فقط — همه می دانند در این نقطه چگونه آنها خطرناک هستند," او گفت:. "ما همه شنیده ایم در مورد همه این موارد در خانه سالمندان در سیاتل یا زندان در شیکاگو است. برای کسانی از ما که بستگان در یک مرکز, ما فقط در حال انتظار برای دریافت تماس وجود دارد که نقض — که ویروس داخل آمد."

DeTemple در حال حاضر که بدست تماس بگیرید.

و اگر این ویروس می تواند راه خود را به مرکز او معتقد است این تنها یک ماده از زمان قبل از تعداد افرادی که تست مثبت وجود دارد تکثیر.

"هنگامی که این ویروس در حال آمدن است در داخل این زندانیان این ساکنان که در حال آوردن آن را در" او گفت:. "این کارکنان است. آنها در حال آوردن آن را در و در حال حاضر من نیاز به آنها را برای کمک به من و خلاق و شکل استثنا."

DeTemple گفت: نوع دیگر از جمع امکانات زندگی هستند و مصرف بی سابقه ای اقدام به حفاظت از افرادی که در آنها زندگی می کنند.

"زندان های سراسر کشور در حال اجازه دادن به زندانیان," او گفت:. "این طبیعی نیست بار ها و موسسات در حال گرفتن خلاق و ساخت استثنا و تلاش برای گسترش مردم است. حتی بدون یک شیوع آنها در حال تلاش برای گسترش مردم به عنوان آنجا که ممکن است."

او احساس می کند آن را نباید بیش از حد به درخواست از سایت هایی مانند La Casa به انجام همان.

DeTemple تاکید کرد که او فکر نمی کند La Casa است "بد تاسیسات."

"دور از آن," او گفت:, "La Casa بهترین ما تا کنون در خوزه سفر به بهبود است."

Maribel Gonzalez DeTemple و برادرش خوزه گونزالس در UC برکلی دانشگاه در اوایل 2000s. (CourtesyMaribel Gonzalez DeTemple)

اما آن را به دلیل Gonzalez واز جمله درمان خوب وجود دارد که تا کنون DeTemple معتقد است لا کاسا می تواند گام تا چالش های کنونی.

"من می خواهم آنها را برای پاسخ به این COVID شیوع مانند آنها بهترین," او گفت:. "شما نمی توانید به بهترین فقط به دلیل وجود یک بیماری همه گیر. این لحظه برای دو برابر کردن بر روی این عنوان است."

و در حالی که او می داند که سایت هایی مانند La Casa موظف هستند مقررات دولت و نوار قرمز و متقاعد کردن آنها برای تغییر سیاست های خود را در یک نبرد دشوار آن یکی او معتقد است که ارزش مبارزه است.

با اشاره به برادرش اساسی شرایط سلامت او گفت: ریسک بیش از حد بالا به انجام هیچ چیز نیست.

"من نگران او قادر به زنده ماندن این," او گفت: "و من ناامید هستم.

"من یک مقدار زیادی از سر و صدای" او افزود: "از آنجا که من فکر می کنم برادر من خواهم مرد."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب