به عنوان coronavirus موارد افزایش و رژیم صهیونیستی است. Newsom سفارشات میله به در 7 شهرستان توصیه تعطیلی در 8 نفر دیگر

فرماندار گاوین Newsom دستور بسته شدن میله در هفت California counties یکشنبه و توصیه می شود تعطیلی در هشت سایر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

فرماندار گاوین Newsom دستور بسته شدن میله در هفت California counties یکشنبه و توصیه می شود تعطیلی در هشت سایر استان ها از جمله لس آنجلس به عنوان دولت coronavirus caseload به رشد خود ادامه داد.

پیام ارسال شده توسط فرماندار در اطراف ظهر در توییتر گفت که "با توجه به افزایش گسترش #COVID19 CA سفارش میله به در فرزنو, Imperial, Kern, پادشاهان, Los Angeles, San Joaquin و شهرستان تولار."

دولت توصیه است که بارها نیز در هشت استان ها: Contra Costa, رودخانه ساکرامنتو سن برناردینو سانتا باربارا سانتا کلارا استنیسلاس و ونتورا.

در روز یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد برخی از سردرگمی و به آنچه به عنوان فرماندار توصیه شامل.

"تا آنجا که من می دانم این شهرستان دارای تنها یک صدای جیر جیر و برخی از اخبار و گزارش" سان برناردینو شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت: در یک ایمیل. "شهرستان باید صبر کنید برای دریافت نوعی از کلمه رسمی از دولت برای تعیین اینکه آیا شهرستان است که انتظار می رود به تامل نوعی از عمل و یا اگر این است که به سادگی یک توصیه به صاحبان نوار از دولت به این سازمان است که تنظیم و مجوز میله های زندان است."

هفت استان ها موظف به میله های زندان شده اند در دولت COVID-19 فهرست پیگیریهای من برای بیش از دو هفته است. دیگر استان ها از جمله کنترا کوستا و سانتا کلارا شده اند در فهرست پیگیریهای من برای حداقل سه روز است. دو منطقه خلیج شهرستانهای قرار بود به بازگشایی میله داخل سرویس در جولای 1.

اما با توصیه آینده فقط سه روز قبل از آن هنوز دیده می شود چگونه نوار صاحبان و مسئولان شهرستان پاسخ خواهد داد. در بیانیه ای که روز جمعه در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات بهداشت توضیح داد که آنها در حال حاضر برای ارزیابی اینکه آیا شهرستان باید خود را ادامه دهد و زمان بازگشایی جدول زمانی.

اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان نشان می دهد که coronavirus موارد در حال رشد در میان افراد زیر 40. آنها ساخته شده تا 38 درصد از موارد در مارس و در حال حاضر حساب برای 55 درصد از موارد است.

"این نشانه آن است که افراد جوان در حال بازی نقش مهمی در رانندگی افزایش موارد جدید و بالقوه آلوده آسیب پذیر افراد" بیانیه ای گفت:.

Newsom را اشاره نمی کند که آیا کسب و کارهای دیگر که برنامه ریزی برای بازگشایی در جولای 1, از جمله سرپوشیده و رستوران ها و سالن های ورزشی و هتل ها و مراقبت های شخصی خدمات مانند ناخن سالن و تاتو سرو تحت تاثیر قرار خواهد شد.

بررسی برای به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن