آنتونی رندن است که هنوز هم درد ترک او مشکوک برای فرشتگان' درب بازکن

آنتونی رندن در دسترس بودن برای فرشتگان بازکن نیست به دنبال کاملا امیدوار کننده بود آن را به عنوان فقط یک روز ز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

آنتونی رندن در دسترس بودن برای فرشتگان بازکن نیست به دنبال کاملا امیدوار کننده بود آن را به عنوان فقط یک روز زودتر.

جو Maddon گفت: در بعد از ظهر دوشنبه که رندن را مايل بود "کمی درد امروز" و آنها تا به حال به "پشت کردن کار خود را."

فرشتگان را در مجموعه ای برای باز کردن فصل در روز جمعه در اوکلند و Maddon شد noncommittal در مورد آمادگی خود را.

"دانستن او است رفتن به می خواهید به بازی که اولین بازی" Maddon گفت. "من می توانم به شما بگویم که برای مطمئن شوید که او را از آن نشده و یا چه مدت او را برای رفتن به خارج از آن. او بسیار با انگیزه است. این درست است که ما رو به گذشته درد."

رندن احساس تنگی در او مايل طول چهار intrasquad بازی. فرشتگان هر روز بازیکنان در روز پنجشنبه و رندن بازی نمی کند در هر یک از سه intrasquad بازی بیش از آخر هفته. بسیاری از دیگر به طور منظم در صف برای روز دوشنبه را با بازی در برابر پادرس در سن دیگو.

اگر رندن قادر به بازی این آخر هفته فرشتگان به احتمال زیاد با David Fletcher در سوم Maddon گفت.

وجود دارد امکانات دیگر از جمله مت Thaiss در سوم. Maddon همچنین گفت که این احتمال وجود دارد که لوئیس Rengifo می تواند در دسترس خواهد بود که می تواند بر ترکیب است. Rengifo از دست رفته شروع اردوگاه و نیز برخورد با یک همسترینگ موضوع است.

پرسید: اگر رندن می تواند از دست تنها چند روز از فصل و یا اگر زخمی لیست بود امکان Maddon گفت که او مطمئن بود. اگر یک بازیکن در این فصل در 10 روز مجروح لیست آن را تنها می تواند عطف به ماسبق سه روز پس حداقل او را از دست خواهد بود و هفت روز.

"همه من می دانم این است که او کمی درد امروز است," او گفت:. "این یکی از آن چیزهایی است. این نوع صدمات بسیار غیر قابل پیش بینی. و من واقعا نمی خواهم به پایان خط برای صدمات است."

ماهی قزل آلا طرز فکر

مایک ماهی قزل آلا گفت: در شروع اردوگاه که او نامشخص در مورد بازی میان coronavirus اما پس از آن او نیست ابراز هر گونه نگرانی در مورد این موضوع به Maddon.

Maddon گفت که او و قزل آلا به حال یک قلب به قلب در شروع اردوگاه و "از آنجایی که رک و پوست او نوع بهتر است در مورد همه چیز و او نمی خواست من در کل خیلی از سوالات."

Maddon گفت: ماهی قزل آلا شرکت در برخی از مکالمات گروهی است که در آن coronavirus خطاب شد اما در غیر این صورت مذاکرات خود با ماهی قزل آلا باید محور در بیس بال.

ماهی قزل آلا را با توجه به ارائه این زن و شوهر اولین فرزند در اوایل ماه آینده منجر به عدم تمایل خود را به بازی. حتی اگر ماهی قزل آلا همچنان فعال بازیکن کل فصل او به احتمال زیاد به دست حداقل یک زن و شوهر بازی در زمان تولد.

LA STELLA در اولین

Tommy La Stella رو شروع در پایه اول در روز دوشنبه شب به عنوان فرشتگان همچنان به استفاده از او را بیشتر در موقعیت که در آماده سازی برای فصل.

فرشتگان' گزینه های دیگر برای پر کردن در برای اولین بار در هنگام Albert Pujols است DH یا بر روی نیمکت در حال Thaiss و جارد والش. La Stella بدیهی است که انجام شده hitter وظیفه که, گروه, اما او هنوز هم بی تجربه در ابتدا پس Maddon گفت: هنوز هم چیزی است که آنها می خواهم به طور منظم.

"این فقط یک ماده از گرفتن او را راحت" Maddon گفت. "این خود نقطه های مورد علاقه در این زمینه است. او خواهید بود برای اولین بار به شما بگویم که. اما او مانند یک تیم پسر او آن را انجام دهد. در این نقطه من نمی بینم به عنوان یک به طور منظم اما چیزی که شما خواهید دید آن را به صورت پراکنده."

همچنین

فلیکس پنا شروع خواهد شد در روز سه شنبه شب در ورزشگاه طفره زن. فرشتگان در حال برنامه ریزی در گریفین کنسرو تبادل سهشنبه, اما کنسرو و دیلن باندی بودند هر نقل مکان کرد تا یک روز به فرشتگان گزینه برای جمعه و شنبه در اوکلند در مورد باز کردن بعد استارت اندرو هینی نمی تواند بشه. هینی احساس کمر سفتی در شنبه اما گفت: او خوب است و او انتظار دارد به زمین در روز جمعه...

یک روز پس از Shohei Ohtani نهایی intrasquad تفرج Maddon گفت که او با تشویق عملکرد خود را بیش از پنج نوبت. "من اگر او تن به تن خوب" Maddon گفت. "قطعا بهتر فرمان. این آشکار بود که او می خواست به کار خود شکستن رزین های دیروز... من فکر کردم من نگاه واقعا خوب است و من خوشحال شد که من فکر کردم که او بیش از حد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب