فرشتگان چشم انداز بالا دعوت شده به اردوی تابستانی با تازگی امضا پیش نویس انتخاب رید افراد مشهور در راه

فرشتگان در حال گرفتن آماده برای اولین کمپ تابستانی با برخی از چشم انداز بالا و از بالا, big leaguers آماده است

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

فرشتگان در حال گرفتن آماده برای اولین کمپ تابستانی با برخی از چشم انداز بالا و از بالا, big leaguers آماده است به گزارش.

Outfielders جو Adell, Brandon Marsh, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn آدامز و پارچ کریس رودریگز بودند همه در میان 15 non-فهرست بازیکنان فرشتگان شامل خود 55-مرد فهرستی برای آینده خود اردوگاه. تازه امضا مشمول رید افراد مشهور است که انتظار می رود برای به دست آوردن یکی از پنج خالی نقاط به عنوان به زودی به عنوان MLB تصویب قرارداد خود را.

این لیست شامل همه بر فرشتگان' 40-مرد roster. هیچ کدام تا به حال نشان داد که او در حال برنامه ریزی برای انتخاب کردن برای دلایل بهداشتی به عنوان بیس بال بازده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازیکنان که شرایط بهداشتی اساسی و یا کسانی که زندگی می کنند با افرادی که در معرض خطر ابتلا به عوارض ناشی از کوروناویروس واجد شرایط برای انتخاب کردن از بازی در این فصل است. مایک ماهی قزل آلا را با توجه به یک کودک در ماه اوت به طوری که او می تواند انتخاب کردن اگر چه او نمی توانست لزوما پرداخت اگر او انجام داد.

در حال حاضر, هر چند, GM بیلی Eppler گفت: هیچ کس اجازه فرشتگان را از هر گونه انتخاب کردن برنامه های که منجر به اردوگاه.

اولین گروه از بازیکنان خواهد شد گزارش روز چهارشنبه اولین تمرین رخ می دهد در عرض چند روز پس از آن در فرشته ورزشگاه.

یکشنبه بود و تاریخ را برای تیم به ارسال به MLB یک لیست از تا 60 بازیکنان که می تواند مورد استفاده در بازی های لیگ این فصل است. این لیست هنوز هم می تواند تغییر کند اما هر بازیکنی که می آید این لیست نیاز به داد و ستد و یا منتشر شده است.

تیم ها باید 30 فعال فهرست اسامی هنگامی که فصل شروع می شود در جولای 23 یا 24. دو هفته بعد از آن خواهد شد به 28 و دو هفته پس از آن به 26.

بازیکنان که در فعال فهرستی از کار در ساحل, دولت بلر زمینه است. برخی از بازیکنان نیز کار خواهد کرد وجود دارد در طول تابستان اردوگاه اجازه می دهد برای گروه کوچکتر تمرینات برای کاهش احتمال COVID-19 عفونت است.

برای افراد مشهور اردوگاه ارائه خواهد شد او یک شانس برای دریافت به کار کردن با عمده leaguers کمتر از یک ماه پس از فرشتگان پیش نویس او را با 10th کلی انتخاب کنید.

افراد مشهور, که, امضا برای $4.67 میلیون جایزه در روز یکشنبه در نظر گرفته شد یکی از مهمترین و جلا کوزه موجود در این پیش نویس که توضیح می دهد که چرا فرشتگان می خواهید به او را در دسترس به زمین در این رشته به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

Adell و مارش بالا دو چشم انداز در سازمان را فرصتی برای تجدید تلاش خود را برای لیگ های بزرگ پس از بهار آموزش کوتاه قطع شد و به دلیل coronavirus.

Adell, 21, تا به حال نشان داده شده است چشمک می زند از استعداد خود در اولین هفته از فصل بهار, آموزش بازی ها, اما مدیر جو Maddon گفت: او هنوز هم تا به حال برخی از مناطق که در آن او نیاز به بهبود است.

مارش, 22, صدمه دیده و آرنج خود را در اولین بازی از بهار اما او آماده بود تا دوباره به بازی زمانی که کمپ بسته شد پایین.

Adams, 20 بود و نه حتی دعوت شده به بازی های لیگ, اگر چه او با بازی در چندین بهار آموزش بازی. آدامز می تواند ثابت کند که ارزش خرج کردن-دونده حداقل در سال 2020 است.

Rodriguez, 21 شده است یکی از فرشتگان' top تبادل چشم انداز حتی اگر مشکل کمر محدود کرده است او فقط 24 بازی در اولین حرفه ای چهار فصل است.

فرشتگان نیز آورده غیر-فهرست مدعوین با تجربه لیگ که رقابت برای شغل در بهار آموزش: ضد یعقوب بارنز, Taylor Cole Parker, Markel, Hoby میلنر نیل رامیرز و خوزه رودریگز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب