فرشتگان بین برنده خواهد بود به دنبال strikeouts به در فوق العاده نوبت با قانون جدید

آناهایم — هنگامی که فرشتگان فرستاده خود را بالا اهرم مسکن به زمین در روز شنبه intrasquad بازی آنها پس از شروع

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

آناهایم — هنگامی که فرشتگان فرستاده خود را بالا اهرم مسکن به زمین در روز شنبه intrasquad بازی آنها پس از شروع هر زمین باز یافته با یک دونده در پایه دوم.

این بخشی از آماده سازی خود را برای جدید فوق العاده نوبت حکومت در این سال در نظر گرفته شده که برای جلوگیری از بازی ها از رفتن بیش از حد طولانی است.

بدیهی است که شروع یک زمین باز یافته با یک دونده در دوم را افزایش تاکید برای تنگ شدن strikeouts و مدیر جو Maddon احساس می کند که می تواند یک قدرت برای فرشتگان است.

"من فکر می کنم ما باید برخی از strikeout توانایی" Maddon روز یکشنبه گفت. "البته این چیزی است که شما دنبال آن هستید اما من به زمین توپ را به سوم یا پنجره روی زمین زیر کشت بیش از حد."

سال گذشته Hansel روبلز (9.3 strikeouts نه هر نوبت) Ty Buttrey (10.5), Noe رامیرز (10.5) و کم Bedrosian همه زده بیش از یک خمیر در هر زمین باز یافته. Keynan میدلتون که به سختی تن به تن در فصل گذشته او به عنوان بهبود از تامی جان, جراحی, حرفه ای میزان 9.1 strikeouts نه هر نوبت.

"گرفتن که برای اولین بار بدون اجازه دونده به پیشرفت بسیار زیادی اگر شما می توانید انجام دهید که" Maddon گفت.

بدیهی است که حتی اگر دونده دریافت کند تا سوم با یکی از strikeout دوم را نیز جلوگیری از اجرا به ثمر رساند.

قانون جدید باز می شود تا انواع شرایط برای توهین آمیز مدیر. در جاده ها مدیر باید تصمیم بگیرید که آیا به قربانی کردن به بازی به صورت تک اجرا و یا سعی کنید برای بزرگتر زمین باز یافته. در صفحه اصلی مدیریت را تصمیم گیری خواهد شد بدیهی است دیکته اینکه تیم مهمان را به ثمر رساند.

"جالب" Maddon گفت. "کاملا. جدید برای همه ما است."

ماهی قزل آلا OHTANI هومر

مایک ماهی قزل آلا دودی یک خط رانندگی بیش از نرده ها پایین سمت چپ خط زمینه در برابر مت Andriese در اول خود را در خفاش از روز یکشنبه intrasquad بازی که شامل تمام موقعیت بازیکنان انتظار می رود در روز افتتاحیه فهرست.

Shohei Ohtani همچنین آمار هومر و خاص. Ohtani شده بود از چند روز با سفت, پشت, اما او در حال حاضر آمار در intrasquad بازی دو روز در یک ردیف و او برنامه ریزی شده به زمین در روز دوشنبه.

"من فکر کردم او نگاه واقعا خوب دیروز" Maddon قبل گفت: روز یکشنبه بازی. "من دوست داشتم که او در زمان برخی از نوسانات روز گذشته پس از او انداخت. من فکر کردم او احساس خوبی در مورد خود. او تا به حال بسیاری از بیس بال اعتماد به نفس از رویداد دیروز."

اندرو هینی که به نام روز افتتاحیه استارت مواجه 21 مورد در پنج سفر به تپه. او را زده و پنج و راه می رفت یکی. او تا هشت بازدید از جمله Ohtani هومر.

Andriese که رقابت برای یک نقطه در چرخش نیز در زمان پنج نوبت بر روی تپه. او زده از دو راه می رفت و یک.

همچنین

Maddon هنوز هیچ به روز رسانی در Julio تهران که ESPN گفت: هفته گذشته که او در خانه در آتلانتا در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون. "صادقانه جیرجیرک" Maddon گفت: عدم به روز رسانی در تهران. "من شنیده ام نیست هر چیزی جدید از ابتدا. من نمی توانم پیش بینی بد چون من شنیدن نیست یا در حال حاضر. او هنوز هم در اینجا نیست و ما هنوز مشتاقانه در انتظار ورود خود را."...

Tommy La Stella گفت: او نمی خواهد که یک مشکل در حال حرکت به پایه اول اگر Maddon از او پرسید که حتی اگر او به سختی کار می کرد وجود دارد و در همه این سال است. "من شده است وجود دارد قبل از," La Stella گفت. "من احساس می کنم راحت است." فرشتگان به کسی نیاز به بازی برای اولین بار در هنگام Albert Pujols است روز خاموش است یا در DH.

مت Thaiss یکی از بازیکنان که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شروع کار وارد اردوگاه در روز یکشنبه. فرشتگان هنوز شش بازیکن از جمله تهران شده اند که قادر به کار کردن است.

فرشتگان شده اند بسیاری از آنها به طور منظم به صورت دو از سه روز در اوایل intrasquad بازی. آنها تمام بازی های برگزار شده در روز یکشنبه و انتظار می رود به بازی دوباره در روز دوشنبه قبل از گرفتن روز شنبه ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب