فرشتگان آمار در تمام سیلندر به تار و مار ملوانان در خانه بازکن

آناهایم — فرشتگان بازی نوع بازی که در ورزشگاه پر از قرمز چادری طرفداران دوست داشتم برای دیدن در اولین فرصت از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 مرداد 1399

آناهایم — فرشتگان بازی نوع بازی که در ورزشگاه پر از قرمز چادری طرفداران دوست داشتم برای دیدن در اولین فرصت از این سال به تماشای یک بازی خانگی است.

احتمالا آنها هنوز هم از آن لذت می برد در تلویزیون.

فرشتگان ضرب و شتم Seattle Mariners 10-2 روز سه شنبه شب در اولین بازی خانگی بی سابقه ای در این فصل با پوشش برزنت بسیاری از بخش ها در زمینه سطح فن-رایگان Angel ورزشگاه.

این بیماری همه گیر کوروناویروس البته اتحاد چپ تیم به بداهه نوازی در جو در حالی که در تلاش به کسب و کار به طور معمول بین خطوط. ورزشگاه سرگرمی خدمه به حال مقدار زیادی از شانس به نوبه خود تا مصنوعی جمعیت سر و صدا.

"در وجود هیچ fans, ما بچه ها واقعا این بازی به عنوان هر چند محل بسته بندی شده است و من دوست داشتم که" مدیر جو Maddon گفت. "به آن دسته از بچه ها یک مقدار زیادی از اعتبار است."

آنتونی رندن که از دست رفته بود برای اولین بار چهار بازی در جاده ها به دلیل مورب تنگی ساخته شده و اولین بازی خود را در خانه فرشتگان سفید پوستان و دربسته در محیط فوران چاه نفت با دو اجرا هومر در هشتم زمین باز یافته.

"این احساس خوب را فقط در خارج وجود دارد" رندن گفت. "این احساس خوب هر زمان که شما یک بازی مانند ما فقط به حال زمانی که جرم است که با کلیک کردن بر روی. مردم می گویند جرم مسری است و آن را واقعا است."

رندن همچنین hustled به ضرب و شتم یک نیروی در دوم با ناشران کمک فرشتگان نمره خود را اجرا دوم از این شب و این لحظه ای است که Maddon صحبت در مورد بیشتر است.

"کسانی که این نوع از چیزهایی که ما رو قادر به انجام," او گفت:. "این نوع از بازی بیس بال, ما نیاز به بازی به طور شبانه به جایی که ما می خواهیم. آنتونی است که نوع بازیکن. من به تماشای او برای سال ها و قادر به نشستن پشت (مایک ماهی قزل آلا) او واقعا طولانی ما صف."

Albert Pujols آمار 657th هومر کار خود را به کشیدن او در عرض سه ویلی میز برای پنجم در همه زمان فهرست. حداکثر Stassi آمار سه اجرای هومر به شکستن بازی باز در چهارم.

David Fletcher خود را ادامه داد دامداری شروع در leadoff نقطه رسیدن به پایه چهار بار با دو بازدید و دو پیاده روی. فلچر است 10 برای 18 در این فصل است.

به احتمال زیاد شروع shortstop در حالی که Andrelton سیمونز است که با یک مچ پا رگ به رگ فلچر نیز دیدنی بازی در سطحی مناسب زمینه در یک شیفت فیلدینگ یک لی لی و چرخش را به پرتاب.

Shohei Ohtani که شروع فصل در یک 1-برای-12 رکود پس از استراحتی که در اولین سه در خفاش شنبه حفر یک ترجمه کردن حق-زمینه دیوار.

"این همه در مورد شخصی خود را با اعتماد به نفس" Maddon گفت. "که همه او نیاز دارد در حال حاضر. او نیاز به یک زن و شوهر از آن. او احساس و اعتماد به نفس soars و همه ناگهانی توپ در جریان است تا در آن برزنت بیش از حق زمینه سفید."

Stassi را هومر او ضربه سوم از فصل است که به عنوان بسیاری از او تا به حال در 42 در خفاش با فرشتگان بعد از آنها به دست آورد او در سال گذشته است.

"من دیده ام, این مرد پیش از این در سال" Maddon گفت. "و من می دانم که او که تا به حال برخی از مسائل برخورد در گذشته اما من از دیدن آن نیست. من از دیدن واقعا خوب تحویل با سر خفاش. و در بالا از آن او به عنوان آگهی در پشت صفحه. به طوری که واقعا سرگرم کننده به تماشای بیش از حد."

همه فرشتگان صف شروع با خیال راحت رسیده.

بر روی تپه left-hander پاتریک Sandoval قابل توجه بود و در شروع فصل اجازه می دهد یک به دست آورده اجرا در چهار نوبت به علاوه. Sandoval بود در یک نسبتا کوتاه دسته سه تایی به خاطر او از دست رفته شروع اردوگاه تابستانی پس از ماه ژوئن جلسه با کوروناویروس.

Sandoval انداخت 17 لغزنده در میان 62 رزین و او پنج whiffs بر روی آنها.

"آنها تا به حال بسیاری از چپی در آن وجود دارد و این چیزی است که ما تا قبل از بازی" Sandoval گفت. "این که چگونه ما می خواهم خنثی کردن چپی و آن را به پایان رسید تا کار به خوبی."

Sandoval تا به حال نه پرتاب بیش از سه نوبت در هر یک از intrasquad یا نمایشگاه بازی های او در یک زمین محدود از حدود 65 روز سه شنبه. او پرتاب کرده بود فقط 51 رزین از طریق چهار نوبت و به حال 5-1 منجر به لطف Stassi را هومر به او یک شات در اولین لیگ بزرگ پیروزی.

اما Sandoval داد تا دو به Dylan Moore و سپس سریع Mallex اسمیت رسیده خطا توسط baseman دوم Tommy La Stella که به پایان رسید Sandoval شب سه استراحتی کوتاه از یک پیروزی.

"او برای به دست آوردن مقدار زیادی از برنده" Maddon گفت. "او برای به دست آوردن کشیده اقامت سالم و یک زندگی حرفه ای طولانی جلوتر از او. او واقعا خوب است."

پس از Sandoval انجام شد بین برنده Noe Ramirez, رایان Buchter مایک Mayers یعقوب بارنز و Keynan میدلتون اجازه نمی دهد یک اجرا.

"بالا و پایین شما صحبت در مورد همه" Maddon گفت. "آنها برجسته است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب