فرشتگان " گریفین کنسرو می گوید آرنج خود را احساس می کند 'عادی' پس از تزریق

آناهایم >> Griffin کنسرو است که با احتیاط خوش بینانه است که او می تواند یک موفقیت برای پلاسمای غنی از در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 تیر 1399

آناهایم >> Griffin کنسرو است که با احتیاط خوش بینانه است که او می تواند یک موفقیت برای پلاسمای غنی از درمان است.

بسیاری از کوزه تلاش کرده اند که شبیه بیولوژیک تزریق برای جلوگیری از عمل جراحی برای صدمات به پایان رسید تا صرفا تعویق انداختن روش. در سال های اخیر با فرشتگان اندرو هینی, Shohei Ohtani و گرت ریچاردز همه تامی جان عمل جراحی پس از عدم دریافت کافی از نتایج PRP.

کنسرو هر چند در حال حاضر پرتاب به hitters حدود دو ماه از جمله شبیه سازی سه نوبت به تازگی به عنوان جمعه. در صبح روز یکشنبه او گفت: او هنوز هم احساس خوب است.

"این فقط احساس می کند مانند نرمال صادقانه" کنسرو گفت. "مانند آرنج من احساس در گذشته زمانی که من تا به حال هر گونه مسائل با آن است. که احتمالا بهترین راه برای آن را توضیح دهید."

کنسرو احساس آنچه که او به عنوان سفتی پس از پرتاب در بهار آموزش. او تحت یک باتری از آزمون است که نشان نمی دهد هر گونه آسیب است که نیاز به عمل جراحی به طوری که او سعی PRP و استراحت.

این بیماری همه گیر کوروناویروس خریداری او بیشتر زمان او به نظر می رسد بهره مند شده اند.

او گفت: او را محتاط باقی می ماند ،

"من احساس می کنم مانند آن را همیشه خواهد بود," او گفت:. "این چیزی است که من قصد دارم که با کار و مدیریت, اما من قطعا احساس می کنید 10 برابر بهتر از من در زمستان, بنابراین من بسیار خوشحال هستم که در مورد."

کنسرو 24 به حال خود rookie فصل به پایان رسید و در اوایل ماه اوت چرا که او احساس برخی از آرنج مسائل و فرشتگان بودند از نژاد. او اصرار داشت او خوب بود در طول زمستان و ابتدای بهار قبل از مسئله بازگشت.

قطعا داوران خواهد بود بر روی او تا زمانی که او قادر است به زمین در این رقابت از یک بازی بدون داشتن مسائل.

مدیر جو Maddon گفت: او را مشتاق به کنسرو در چرخش است.

"من تحت تاثیر قرار با او از اولین بار من تو را دیدم او را در به طور منظم اردوگاه" Maddon گفت. "من نمی بینم هر دلیل (او نمی تواند در چرخش) اگر او همچنان فقط در طول این مسیر. این مرد برتر پارچ. او نه فقط یک پارچ. این مرد با سلامتی او را برای رفتن به لیگ حرفه ای است."

بقیه چرخش....

اندرو هینی که برنامه ریزی شده بود به فرشتگان استارت برای Mar. 26 روز افتتاحیه در هوستون هنوز شروع در روز افتتاحیه در ماه جولای Maddon گفت.

پس از آن فرشتگان چرخش هنوز حداقل یکی از مهم علامت سوال.

خولیو تهران بود و هنوز هم کار کردن با این تیم در روز یکشنبه سومین روز از اردوگاه و Maddon گفت که او نمی تواند می گویند که تهران مایل به پیوستن به این تیم خواهد بود یا نه اما به زودی به اندازه کافی به مداد او را به چرخش.

"که می شود بر اساس زمانی که او می شود در اینجا و چقدر زمان ما در دسترس ما واقعا او را کشیده به درستی" Maddon گفت. "بنابراین من لازم نیست که یک جواب مشخص برای آن است. که هنوز هم در هوا. هنگامی که ما او را در اینجا من قادر خواهید بود برای پاسخ به این مطلب به طور مستقیم. اما در حال حاضر من می توانم به شما بگویم که برای مطمئن است که او می خواهم که قادر به در دسترس خواهد بود."

Shohei Ohtani, Dylan باندی و کنسرو تمام شده در اردوگاه و پرتاب. جلوگیری از آسیب آن سه امر پیوستن به هینی در چرخش است.

فراتر از آن است که هر دو مت Andriese و فلیکس پنا در اردوگاه و کار کردن به عنوان استارت, اگر چه آنها نیز می تواند به اغل گاو یا حشم. Jaime Barria پاتریک Sandoval و خوزه سوارز نیز استارت نامزدها در بهار آموزش.

همچنین

اضافه کردن مت Thaiss به لیست بازیکنان نیست که هنوز در اردوگاه. Maddon گفت: تنها که Thaiss' غیاب مربوط به "پروتکل." بازیکنان باید دریافت منفی یک coronavirus آزمون قبل از شروع تمرینات. ...

Maddon آمد دور تحت تاثیر قرار گرفته و پس از جلسه left-hander رید افراد مشهور در روز شنبه. افراد مشهور, the Angels' در دور اول انتخاب کنید از آخرین ماه کار کردن با این گروه در ساحل. "این آسان است به مانند" Maddon گفت. "شما بلافاصله احساس از آهسته شدن ضربان قلب و بلوغ و پس از او به جا واقعا خوب است."...

Maddon همچنین گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با جو Adell که کار کردن در لانگ بیچ. "Adell نگاه واقعا خوب" Maddon گفت. "چرخش بت هست."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن