و باند بازی های برگزار شده در: نوازندگان اتصال با طرفداران در راه های جدید

به عنوان موسیقی کنندگان جذب نسبت به گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود را از طریق جریان خدمات به جای استفاده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

به عنوان موسیقی کنندگان جذب نسبت به گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود را از طریق جریان خدمات به جای استفاده از خرید سی دی و آلبوم های هنرمندان ضبط کرده اند به طور فزاینده ای متکی بیشتر در تور درآمد از همیشه قبل از.

اما پس از غیر ضروری کسب و کار از جمله سالن های کنسرت بودند به تازگی دستور داده تا از نزدیک با توجه به coronavirus همه گیر نوازندگان تا به حال به طور ناگهانی پیدا کردن راه های مختلف برای رسیدن به طرفداران خود را.

رسانه های اجتماعی در حال حاضر شاهد هنرمندان در تعامل با پیروان خود را به درجات مختلف. در حال حاضر نوازندگان ramping تا فعالیت های خود را اجتماعی — چت صوتی اجرای (Niall Horan, Melissa Etheridge, Rufus Wainwright), کارائوکه-توسط-درخواست (رابی ویلیامز) چت-مدل دهید را نشان می دهد (زنگ مایک پطرس) و livestream حوادث در Facebook, Instagram, YouTube, حرکت یا کشش ناگهانی و StageIt.

سن کلمنت پاپ/راک اندرو مک ماهون خواندن دختر خود را مورد علاقه bedtime stories on Instagram, انجام, عملکرد, ارائه, نوشیدن mixology و چرخید برخی از نادر آهنگ در یوتیوب. ریک اسپرینگفیلد ارائه یک راهنمای "به آهنگسازی همکاری" ایجاد چند طنز کلیپ های کوتاه و میزبانی یک ساعت یک مبارک در اجتماعی. در ضمن ریورساید است Alien Ant Farm حال برنامه ریزی یک زوم پاتوق در مارس 30.

سوپراستار نوازندگان که می تواند آب و عدم تور درآمد اغلب انجام می دهند رسانه های اجتماعی در حوادث به صورت رایگان یا سازمان های خیریه در حالی که هنرمندان مستقل ممکن است درخواست برخی از نوع هزینه (Rhett Miller, Robyn هیچکاک).

ریورساید soul/پانک گروه BellRays پس از تازگی خود را جشن 30 سالگرد حال رزرو تور در اسپانیا. در حال حاضر لغو شد "یک ضربه بزرگ برای یک گروه اندازه من" گفت: خواننده لیزا Kekaula که با انجام گیتاریست, شوهر, باب Vennum و دو عضو دیگر.

"هیچ یک از ما را در آن نشان می دهد ما تا به حال در پیشبرد رزرو برای ماه می باشد. این است که ما چگونه پرداخت اجاره خوردن و غیره. — و آن لطمه می زند" Kekaula اعتراف کرد. گروه, آمریکا, تور, میله میله برای ماه ژوئن نیز به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار. "از آن خواهد شد سخت در بسیاری از نوازندگان."

Kekaula و Vennum انجام داده اند روحیه اجراهای زنده در Facebook و Instagram.

"پس ما (در اصل) آغاز شده به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری ما که ما را به این موضع که "show must go on' — به خصوص در حال حاضر" Kekaula گفت. "ما دریافتیم که این واقعا کمک می کند تا طرفداران روحیه و هر کس دیگری که ممکن است نیاز به یک pick-me-up. ما مجازی نکته jar برای کمک به پوشش برخی از هزینه های ما. ما می خواهیم برای کمک به طرفداران و (آنها) می خواهید به ما کمک کند. ما بسیار خوش شانس."

آنها برنامه ریزی برای ادامه غیررسمی اجرای آنلاین.

"این نشان می دهد زنده جدید ما عادی" Kekaula گفت. "این احساس عجیب و غریب در ابتدا اما شما (می تواند) می بینیم که مردم در حال خوشحالم که شما و سپاسگزار برای ما و ما برای آنها. به نظر می رسد مانند ما انجام شده است آن را برای همیشه لطفا برای. من نمی دانم اگر من تا به حال خواهد شد در حال حاضر متوقف شود. این یک راه کاملا جدید را نشان می دهد."

BellRays علاقه مندان شده است کمک به گروه های مجازی نکته شیشه.

"طرفداران ما باید بهترین بوده است. من هرگز فکر نمی کردم ما به عنوان آنجا که ما انجام دهد به آنها. این باعث می شود من احساسی فکر کردن در مورد آن" Kekaula گفت. "ما را نشان می دهد بسیار خوش بین و درخواست. من floored مقدار از نظرات و سهام ما دریافت کنید. طرفداران ما با داشتن 'سازمان دیده بان احزاب با دوستان که نمی دانند ممکن است ما به عنوان به خوبی. این است که زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی برای این است. من احساس می کنم نیاز است."

با هر گونه شانس BellRays' تابستان تور اروپا هنوز هم اتفاق می افتد.

"ما قصد اقامت در این دوره با آنلاین ما نشان می دهد" Kekaula گفت. "در حال حاضر من ممکن است به آن نیاز دارید بیشتر از طرفداران من به عنوان من یک هدف هر روز برای سرگرم کردن حتی اگر این به معنی منحرف تعداد کمی از مردم از این واقعیت جدید. من را نه آنچه که ما انجام می دهند به آرامی."

  • اندرو مک ماهون در یک مجلس بلوز آناهایم کنسرت در سال 2017 به تازگی به عنوان خوانده شده خود را جوان دختر مورد علاقه bedtime stories on Instagram. (عکس توسط Kelly A. Swift)

  • BellRays خواننده لیزا Kekaula و جیمز ویلیامسون انجام "من یک حق است." با در شخص کنسرت امکان پذیر نیست در حال حاضر Kekaula روح/گروه پانک است که در حال حاضر انجام آنلاین. "ما را نشان می دهد بسیار خوش بین و درخواست," او می گوید. "من floored مقدار از نظرات و سهام ما دریافت کنید." (عکس توسط Armando قهوه ای)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • کریس Thayer از کریس Thayer و TCB در حال کار بر روی یک پادکست با تمرکز بر افراد در صنعت موسیقی. "اگر شما تا کنون فکر کردم مورد حمایت یکی از هنرمند خود را/دوستان نوازنده در حال حاضر زمان" او می افزاید. (عکس توسط Kurt میلر)

برای فلمینگ' کریس تایر که منجر طولانی در حال اجرا blues band کریس Thayer و TCB این بیماری همه گیر "تقریبا ما به ارمغان آورده به توقف سنگ زنی. ما در پایان ما رکورد جدید که قرار بود منتشر شود وینیل و دیجیتال. که در حال حاضر در خود نگه دارد."

"همه مباحث باید لغو شده و یا به تعویق افتاد از جمله Temecula, بلوز, جشنواره," او گفت:. "حتی فیلمبرداری فیلم ها موسیقی برای آلبوم جدید شده است و تعطیل. آن بوده است به خصوص خسته کننده (و) احساس می کند مانند یک گام به جلو دو گام به عقب."

Thayer انجام داده است, انفرادی, Facebook اجرای زنده از استودیوی خود. پاسخ به اولین سوال این بود که "آنقدر بزرگ است که من احساس موظف به انجام آنها است. من فکر می کنم مردم واقعا به آنها نگاه به جلو. این کمک می کند تا آنها را از این طریق دریافت کنید در برخی از راه های کوچک...به نظر نمی رسد مانند من توقف در هر زمان به زودی."

خواننده/گیتاریست نیست برای شارژ خود را آنلاین کنسرت.

"من واقعا انجام آن را برای هر نوع مالی به نفع," او گفت:. "من فوق العاده خوش شانس (به) در یک موقعیت که من لزوما نیاز به. بی شماری وجود دارد و نوازندگان که نیاز است که درآمد فقط برای به دست آوردن. من نمی خواهم به پتانسیل دلار دور از آنها."

از ژانویه تایر آماده شده است یک پادکست جدید, "تعمیر آن در مخلوط" که "به نظر می رسد در واقعیت برای مردمی تلاش به کار در کسب و کار موسیقی. ما ثبت اکثریت قسمت های قبل از وقوع.

"ما امیدوار به مردم را بهتر درک چقدر دشوار است برای بسیاری از دوستان خود را که در صنعت کار می کنند. در حال حاضر کسانی که مشکلات رشد نمایی. بسیاری از آنها تنها در تلاش برای زنده ماندن در این نقطه است.

"اگر شما تا کنون فکر کردم مورد حمایت یکی از هنرمند خود را/دوستان نوازنده در حال حاضر زمان" Thayer اضافه شده است. "خرید CD خود را. ارسال آنها را به یک نکته در آنلاین خود را عملکرد است. اشتراک خود را Patreon حساب. شما ممکن است در حس بسیار واقعی تاسیسات آنها کمک می کند که نگه داشتن شناور."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن