تجزیه و تحلیل: NFL رویکرد به تظاهرات نشان می دهد یک هفته از تغییر – حداقل در تن

قوچ مربی شان McVay صحبت با وضوح قابل توجه این هفته در مورد یک موضوع است که در سمت چپ NFL زبان در یک پیچ و تاب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 خرداد 1399

قوچ مربی شان McVay صحبت با وضوح قابل توجه این هفته در مورد یک موضوع است که در سمت چپ NFL زبان در یک پیچ و تاب و برای سال.

آن را عجیب و غریب. زمانی که McVay گفتگو با خبرنگاران در مورد امن تر موضوع فوتبال خود را در زبان اغلب اردک و بافت غیر قابل پیش بینی به عنوان او کار می کند به فاش کردن بیش از حد رسانه های ترک به دنبال کردنی جملات آور مانند safeties رو کوپر Kupp در این زمینه باز است.

اما زمانی که او صحبت علنی برای اولین بار روز شنبه در مورد این موضوع سخت فوتبال در پاسخ به نژادی و عدالت مسائل McVay کلمات بیرون آمد به عنوان راست و درست است به عنوان Jared Goff بهترین عبور می کند.

"یکی از چیزهایی که من می خواستم تا مطمئن شوید که من بیان به بازیکنان ما است در حالی که من نمی توانم بگویم من تا کنون یک قربانی از دهها تبعیض من مطرح شده بدانید که چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است و من مطرح کرده ام به عشق مردم" McVay آشکارا گفت: روز بعد از قوچ برگزار شد تیم جلسه به بحث در مورد خشم الهام اخیرا با کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

مهم تر از صحبت با بازیکنان بود که با شنیدن آنها به خصوص سیاه بازیکنان که بسیاری از قوچ' فهرستی گفت McVay که 34 و سفید.

McVay پیام فقط یک مثال از یک هفته وقتی NFL در نهایت شروع به فکر می کنم و صحبت می کنند به وضوح در مورد آمریکا روابط و لیگ نقش در بهبود آنها.

در یک اسکرین شات از زوم قوچ مربی شان McVay صحبت با خبرنگاران با جریان ویدئو شنبه, ژوئن 2, 2020.

سیاه مربیان و بازیکنان صحبت کرد و آزادانه تر از قبل. آنها شامل مردان در مواضع قدرت مانند شارژر مربی آنتونی لین گفت که لس آنجلس تایمز مقاله نویس LZ Granderson در مورد کشیده شدن توسط یک افسر پلیس که اولین سوال این بود که آیا او در آزادی مشروط شده و به زندان است. آنها همچنین شامل خام rookie بازیکنان مانند قوچ' اردن فولر و ترل لوئیس که به tweeting و retweeting بدون ترس.

پرستاران کارفرمایی Drew Brees تکامل یافته قبل از چشم ما. بعد گفت: کسانی که در زمان زانو در اعتراض نژادی و بی عدالتی بودند "بی احترامی به پرچم" Brees انتقاد قرار گرفته بود توسط هم تیمی و عذرخواهی کرد. پس از رئیس جمهور تهمت و انتقاد او را برای عذرخواهی, Brees به دنبال مجموعه ای از تهمت راست گفت: او در حال حاضر می بیند "این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن نبوده است" و اضافه کرد "ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است."

با پایان هفته کمیسر راجر Goodell شد مهر NFL سپر در تکامل و گفت: در یک ویدیو که در لیگ بود اعتراف "ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند."

کلمات نیستند اقدامات است.

آنها نمی طلسم اگر NFL قصد دارد به رهبری و یا صرفا به دنبال انتخابات و راهپیمایی جمعیت نشان می دهد که رشد شناخت از مسابقه نابرابری و حمایت از پلیس اصلاحات.

آنها را به تقویم و خنثیسازی NFL teams' طرد از khezri در سه فصل از آن 49ers کارفرمایی شد برجسته ترین بازیکن به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری با زانو زدن در سکوت هنگام پخش سرود ملی.

آنها آن را تضمین نمی کند که با کنار بازیکنان NFL که زانو زدن – و یا در غیر این صورت نشان می دهد در این سایت از یک بازی نمی پرداخت قیمت.

اما کلمات مهم است. آنها آموزش. آنها متقاعد کردن. در Brees' مورد آنها به پوشش به دیگران مایل به تحصیل و متقاعد.

آنها می توانند حرکت زنجیر در تیم رسمی نگرش در راه است که سخت خواهد بود به نوبه خود از زمانی که McVay پرسیده شد که آیا او حمایت قوچ بازیکنان که می خواهند برای نشان دادن.

"بله کاملا" McVay در جواب گفت: از آن خواهد بود "احمقانه" می گویند او می خواهد به گوش دادن و یاد بگیرند و نمی خواهند بازیکنان را به پلت فرم به بیان خودشان هستند.

در زمانی که بحرانی توده های مردم نمی تغییر مواضع سیاسی به راحتی آن را اغلب به اشتباه اعلام این یا آن لحظه یک نقطه عطف است. در دولت اصلاحات. در کنترل اسلحه. بر قانونگذاران جمهوری خواه' پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما آن را زودرس می گویند که این هفته چیزی را در NFL پاسخ به بزرگترین کردن زمینه موضوع است. آن را دوباره به عنوان خوانده شده ، آن را تحت فشار توسط رئیس جمهور به یک سمت و در زمان یکی دیگر. آن شروع به گوش دادن به جوان مردان سیاه و سفید که فرم حدود 70 درصد از فهرست اسامی.

خواهیم دید که چه این به نظر می رسد هر زمان که فصل آینده آغاز می شود. حداقل در حال حاضر ما می دانیم آنچه در آن مانند تلفن های موبایل با صدای بلند اما روشن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب