سانتا آنیتا: آبل Cedillo کلاه بعد از ظهر سوارکاری حافظ به وسیلة ستاره به پیروزی

آبل Cedillo دربسته در محیط ویژه ای بعد از ظهر دوشنبه در سانتا آنیتا با حافظ به وسیلة ستاره برای پیروزی در $300

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

آبل Cedillo دربسته در محیط ویژه ای بعد از ظهر دوشنبه در سانتا آنیتا با حافظ به وسیلة ستاره برای پیروزی در $300,000 کلاس من Gamely سهام.

4-در سال از نیمه شب لوت حافظ به وسیلة ستاره رفت postward در 7-1 داد و Cedillo چهارم خود را پیروزی و روز هفتم در دو روز گذشته.

Cedillo که انتقال از شمال کالیفرنیا در سال 2019 است و دوم در سانتا آنیتا سوار رده بندی انتهایی Flavien Prat 62-51 به عنوان او ادامه داد: موفقیت خود را پس از حرکت کسب و کار خود را در جنوب.

حافظ به وسیلة ستاره زد 1 1/8 مایل بر روی چمن در 1:46.43 او به عنوان برنده برای هفتمین بار در 15 شروع می شود در حالی که بهبود زندگی حرفه ای خود را به پشتوانه $501,931 با کلاس اول من پیروزی از زندگی حرفه ای خود را.

این دختر شوخ و جوان که قبلا موفق به کسب درجه دوم Buena Vista سهام در سانتا آنیتا در فوریه. 22 و درجه سوم پاییز از دست سهام در سانتا آنیتا در Oct. 26.

حافظ به وسیلة ستاره سوم شد و بسیاری از راه را تا زمانی که کشش زمانی که Cedillo انداخته قوی بسته شدن ضربه روی خاکستری دختر شوخ و جوان در خارج و در صدر Bodhicitta و Mucho غیر معمول است.

Cedillo اتحاد زده برنده در گذشته شش نژادها.

"من سپاسگزار برای مربیان و صاحبان که به من داده ام بسیاری از فرصت ها," او گفت: از خود بزرگ بعد از ظهر. "با تشکر از آنها را."

بومی گواتمالا معتقد است حافظ به وسیلة ستاره است و بهترین زمانی که مسابقه درست کردن سرعت مانند او انجام داده است او گذشته دو نژاد.

"او بهتر است اگر کسی می رود به جلو" او گفت:. "آخرین باری که من سوار خود را (در بونا ویستا) من سعی کردم به انجام همان امروز است. این بهترین مسابقه امروز است."

مورد علاقه غالب

یک جفت از سالن Famers, سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت و مربی ریچارد Mandella برنده دوم سهام نژادها از تعطیلات آخر هفته هنگامی که آنجلینا جولی Olimpica این 4-5 مورد علاقه کردم تا در مراحل نهایی به برنده $200,000 درجه دوم مونروویا سهام.

اسمیت برنده چهار درجه سوم دیتونا سهام برای مربی داگ اونیل سه مسابقه قبل از Mandella و سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat تیمی به پیروزی در درجه دوم چارلز Whittingham سهام با ایران.

آن جولی Olimpica دوم شرط پیروزی در این دیدار است. 4-در سال Drosselmeyer دختر شوخ و جوان متعلق به ریک پورتر روباه تپه مزارع موفق به کسب درجه سوم لاس Cienegas سهام با اسمیت روی on Jan. 11 و رفت به مونروویا یک دونده-تلاش در درجه دوم Buena Vista سهام در یک مایل در فوریه. 22.

پیروزی پنجم در شش مسابقه برای جولی Olimpica بهبود او درآمد به دلار 271,520.Stealthediamonds سعی به سرقت نژاد زوم به جلو از سمت راست دروازه در حالی که تنظیم فراکسیون 21.40, 43.48 و 55.05 قبل از تصویب در مراحل نهایی توسط جولی Olimpica. Oleksandra این 5-2 انتخاب دوم بسیج از گذشته در هفت اسب زمینه برای به دست آوردن یک نیم ظهر پشت برنده است.

زمان نهایی برای 5 1/2 furlongs در چمن شد 1:01.11.

"آنچه یک دختر شوخ و جوان," Mandella گفت. "او اساسا زد و برگشت به مسابقه دو (لاس Cienegas). او کاملا آرام امروز. او حل و فصل خوبی را در سیستم ما و در حال حاضر من فکر می کنم او را طولانی تر است. من فکر می کنم مایک می تواند انجام داده ام هر چه او می خواست (با او) امروز."

اسمیت گفت که او پیش بینی نیست یک مشکل با آنجلینا جولی Olimpica کشش.

"ما می دانیم که او بسیار موثر رفتن کوتاه," او گفت:. "من معتقدم که او می خواهید یک مایل برای اطمینان حاصل کنید. او باید قادر به انجام آن بسیار آسانی است. راه او را تربیت او باید یک مایل و نیم اگر او می خواست به.

"این خنده دار است اگر شما در او پرورش آن باعث می شود شما تعجب که در آن همه که با سرعت از آینده است. اما او بسیار با استعداد و او را اثبات خودش رفتن کوتاه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب