به روز رسانی در UC برکلی برنامه ریزی برای ترم پاییز

صدراعظم کارول مسیح و پل Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش ارسال پیغام زیر را به جامعه دانشگاه در روز چهارشنبه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399

صدراعظم کارول مسیح و پل Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش ارسال پیغام زیر را به جامعه دانشگاه در روز چهارشنبه:

ما در حال نوشتن امروز به ارائه به روز رسانی ما در حال برنامه ریزی برای ترم پاییز ، فرایند برنامه ریزی گسترده است و تعمیق هر روز ما را بیشتر کارکنان و اساتید بر روی این کمیته (در زیر توضیح داده شده) که در حال کمک به ما در پیش بینی آنچه که سقوط مدت می تواند مانند نگاه. هدف ما برای تصمیم گیری های کلیدی در توجه به سقوط عملیات تا اواسط ماه ژوئن.

اصل راهنما

یک اصل راهنمای تمام این کار: برای حفاظت از سلامت جامعه ما. اضافی وجود دارد مجموعه ای از اصول که راهنمای برنامه های ما برای آموزش و پژوهش است. ما متعهد به حفظ برکلی تعالی در تمام ماموریت ما این مناطق است.

برنامه ریزی سناریو

چون ما نمی دانیم که چه گسترش COVID-19 نگاه کنید مانند در طی چند ماه آینده هر یک از کمیته های زیر خواسته شده است به منظور توسعه برنامه برای هر یک از موارد زیر سه سناریو برای ترم پاییز:

 • سناریو 1: برای دلایل بهداشتی دانشگاه باید همچنان با کامل آموزش از راه دورو عمدتا از راه دور کار در حال انجام در عملیات و پژوهش قرار می گیرد.
 • سناریو 2: فرد در عملیات رزومه با محدودیت و محدودیت های اعمال شده توسط مقامات بهداشت عمومی.
 • سناریو 3: پردیس عملیات تا حد زیادی به حالت عادی بازگشت (یعنی عمدتا در شخص) اما هر جا که ممکن است به جای دانش آموزان و کارکنان و محققان و مدرسان که نیاز دارید و یا ترجیح می دهند به کار از راه دور با توجه به ادامه pandemic شرایط.

کمیته

هر یک از زیر کمیته های متهم شده است با مطالعه و پیشنهادات خود را برای یک منطقه کلیدی پردیس عملیات. هر کمیته را رهبری اعضای صدراعظم کابینه و مشاوران ویژه که خود را به اشتراک بگذارید کمیته پیشرفت و توصیه های هفتگی, جلسات کابینه. کابینه خواهد شد با استفاده از توصیه های راهنمای تصمیم گیری به ما در توسعه برنامه به ادامه عملیات در یک راه است که حداکثر امنیت جامعه. علاوه بر این ما به دنبال فرصت برای ترکیب طیف گسترده ای از دیدگاه های.

فعلی کمیته عبارتند از:

 1. COVID-19 بهداشت عمومی و تست کمیته مشورتی. به رهبری نیکلاس Jewell, استاد آمار زیستی دانشکده بهداشت عمومی.
 2. تحقیق. به رهبری توسط معاونت پژوهشی سفت Katz.
 3. آموزش. رهبری اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos.
 4. تعامل دانش آموز و خدمات. شرکت-led توسط معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی لیزا گارسیا Bedolla معاون صدراعظم برای سهام و ورود اسکار Dubón معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش کتی Koshland و معاونت دانشجویی Stephen Sutton.
 5. مسکن و ناهار خوری. رهبری معاونت دانشجویی Stephen Sutton.
 6. عملیات. به رهبری توسط معاونت اداری مارک فیشر. با وجود فرعی در عملیات گروه کار: نیروی کار به رهبری معاون شهردار برای دانشکده بنیامین Hermalin و رئیس فرهنگ و مردم افسر یوجین Whitlock; رویدادها و روابط خارجی و فن آوری اطلاعات, led by Jenn Stringer.
 7. دو و میدانی. رهبری مدیر دو و میدانی جیمز Knowlton.
 8. برنامه ریزی مالی. به رهبری توسط معاونت امور مالی روزماری Rae.
 9. ارتباطات. رهبری کاردانی معاونت ارتباطات و امور عمومی دیانا هاروی.

دوباره همه این برنامه ریزی در حال انجام است با دستورالعمل های بهداشتی به عنوان پس زمینه. ما ادامه خواهد تنها با هدایت و بیان تصویب بهداشت عمومی محلی مقامات.

ما ادامه خواهد داد به ارائه منظم گزارش وضعیت در مورد این مهم برنامه ریزی فرایند در پردیس COVID-19 وب سایت تحت بازگشت به دانشگاه tab. در ضمن ما بعد پردیس مکالمات رویداد در روز شنبه, مارس 11 ویژگی صدراعظم مسیح و ما از شما دعوت به ارسال سوالات در مورد برنامه ها و ساختارهای ما به تاسیس اینجا. ما را هر تلاش برای رسیدگی به سوالات خود را در روز دوشنبه پخش.

با تشکر از شما برای همه چیز شما انجام می دهند برای حمایت از ماموریت دانشگاه و خدمت به دانش آموزان ما. این است که در واقع به چالش کشیدن و نامشخص زمان ما شده اند بسیار سپاسگزار برای تعهد خود را به عنوان به خوبی به عنوان شما صبر و انعطاف پذیری. چه چیزی باعث برکلی Berkeley است و نه فقط ما بدنی پردیس یا تاریخ ما و یا سنت های ما ... بالاتر از همه چیز این است که جامعه ما است. بدون توجه به آنچه ما در ترم پاییز به نظر می رسد مانند ما باقی خواهد ماند قوی به دلیل خدمات اختصاص داده شده بسیاری از شما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب