به روز رسانی در دانشگاه برکلی بودجه وضعیت

صدراعظم کارول مسیح و پل Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش ارسال پیغام زیر را به جامعه دانشگاه در صبح روز جمعه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 فروردین 1399

صدراعظم کارول مسیح و پل Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش ارسال پیغام زیر را به جامعه دانشگاه در صبح روز جمعه:

ما به شما نوشت: اوایل این ماه به توصیف دانشگاه ما بودجه تصویر و اصول ما با استفاده از تصمیم گیری. امروز ما به اشتراک گذاری یک به روز رسانی و همچنین به عنوان اطلاعات اضافی که ما با استفاده از به درک بیشتر و شکل پردیس بودجه باقی مانده از این سال مالی به سال مالی 2021 و فراتر از آن.

قبل از اینکه بپردازیم به جزئیات ما می خواهیم به بیان قدردانی برای همه است که شما انجام می دهند برای حفظ آموزش و پرورش ما و ماموریت های تحقیقاتی و تحقق ما خدمات عمومی ماموریت. ما heartened توسط راه های بسیاری از شما را به شدت به ارائه آموزش و پرورش در یک کاملا متفاوت مد از شما استفاده می شود; چرخد و در راه های خلاق برای حفظ خود در پروژه های تحقیقاتی برخی حتی جسارت به راه های جدید پژوهشی در اطراف COVID-19; پشتیبانی از دانش آموزان ما در راه بی حد و حصر و در خدمت دانشگاه و با شرکت در برکلی مکالمات سری, برگزاری, خود, آموزشی, پاسخ به سوالات رسانه ای و ارائه تخصص خود را برای ما انتخاب کردند.

پردیس اولویت ها و تصمیم گیری اصول

به ما نوشت و ما در مارس 1, پیام, اهداف ما — تا آنجا که ما بودجه و جامعه نگران هستند -- به حفظ شغل و موقعیت پردیس مطلوب برای آینده است. تصمیم گیری های ما ادامه خواهد داد تا بر بهداشت عمومی راهنمایی و منافع ما در حفاظت از سلامت و ایمنی ما جامعه دانشگاه.

همانطور که ما حرکت به روند بودجه ما را اولویت بندی حفاظت از هسته علمی در حالی که همچنین ارائه منابع به بخش سپرده با سلامت و ایمنی زندگی. علاوه بر این روشن شده که ما نیاز به ادامه به سرمایه گذاری در آموزش از راه دور و ارائه منابع لازم برای کارکنان را قادر به به طور موثر کار از راه دور.

عدم قطعیت تبدیل شده است یکی از ویژگی های کلیدی هر دو در زندگی شخصی و حرفه ای و در حال حاضر حداقل آن است که یک ابر که آویزان بیش از بودجه ما روند را به عنوان به خوبی. بهترین راه برای رسیدگی به این عدم قطعیت در بودجه قلمرو به شرکت در برنامه ریزی برای سناریوهای متعدد تصور و طرح ریزی در برابر یک تعداد ممکن است در کوتاه مدت و دراز مدت در واقعیت. و آن را نیز بدان معنی خواهد بود که ما فعال در برنامه ریزی بودجه و درخواست همکاری خود را, ابتکار و خلاقیت و صبر و شکیبایی به عنوان ما را از طریق فرایند.

COVID-19 اثرات بودجه و سال مالی 2021 طرح

تاثیر COVID-19 در پردیس بودجه است که در حال حاضر پیش بینی می شود در محدوده از $200 میلیون دلار به نمایندگی از یک ترکیب از دست دادن درآمد و هزینه های که ما شرح داده شده در مارس 1 پیام. زیر بنای این طرح تعدادی از عوامل در شار: ما هنوز تصویر روشنی از آنچه پاییز ثبت نام خواهد بود و نه ما می دانیم که چه میزان از بودجه دولت ما می توانید انتظار. آنجا که بودجه دولت نگران است و توجه دولت به تاخیر افتاد اظهارنامه مالیاتی مهلت 15 ژوئیه دولت بودجه نمی خواهد نهایی تا ماه اوت و در نتیجه ما نمی خواهد می دانم آنچه ما بودجه سطوح خواهد بود تا آن زمان.

به همین دلیل ما در حال تنظیم پردیس بودجه برنامه و روند. ما از شما خواهد خواست بخش و بخش به آماده سازی دو بودجه جداگانه بر اساس دو سناریو های مختلف و سپس هنگامی که ما احساس ما پاییز ثبت نام و بودجه ما از شما خواهد خواست تا به طور رسمی ارائه یکی از این دو است. ما معتقدیم این روند اجازه خواهد داد که ما را به زیرک هنگامی که نیروهای خارجی شناخته شده و همچنین کمک به تنظیم انتظارات در ادارات و بخش و سراسر محوطه دانشگاه در حدود امکانات مواجه هستیم.

استراتژی های کاهش

وجود دارد تعدادی از استراتژی های که در آن ما می تواند کاهش به حدی تاثیر بودجه ما از COVID-19. کنگره تصویب کرده است یک تکه از قانون (شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل) که وعده را به 30 میلیون دلار به برکلی دانشگاه 15 میلیون دلار خواهد شد که به طور مستقیم به اورژانس کمک های مالی برای دانش آموزان است. دیگر فدرال بسته های مشوق در نظر گرفته شده است که ممکن است کمک های مالی برای COVID-19 تحقیقات سرمایه و پروژه های زیربنایی. علاوه بر این دانشگاه است که به طور فعال در حال بررسی این که آیا ما واجد شرایط برای کمک های مالی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به عنوان بخشی از پاسخ ما به COVID-19 بحران است.

روش دیگری که ما را به دقت تجدید نظر در آینده پروژه های سرمایه ای در نور از زمان قطعیت.

استراتژی وجود دارد در نظر گرفته شده در systemwide سطح که ارائه بودجه امداد مانند تاخیر در شایستگی را افزایش می دهد و کاهش حقوق و دستمزد برای رهبری ارشد; اقتدار را برای کسانی که تصمیم گیری های استوار در UC دفتر رئیس جمهور خواهد شد و نمی تواند ساخته شده به زودی.

با توجه به اهمیت سقوط ثبت نام به ما بودجه, تصویر, پردیس است که با اجرای یک رویکرد تهاجمی به پذیرش از جمله یک هفته از عملکرد فعالیت های لگد زدن فردا با شروع از یک مجازی کال هفته (در محل کال روز شناخته شده پردیس گسترده ای به انجمن خوش آمدید ما بستری دانش آموزان و جامعه جشنواره).

داشتن فقط به تازگی پدید آمده از چندین سال از کسری بودجه ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در یک ضعیف پایه با افزایش اتکا به تولید درآمد استراتژی و انسان دوستی. پس از کاهش تلاش های سال مالی 2021 کسری بودجه است و پیش بینی می شود در محدوده از $130-160 میلیون.

راه رو به جلو

UC برکلی سابقه بوده است مشخص و قابل توجهی انعطاف پذیری است. آن است که ما ملتهب امیدوارم که این خواهد بود که در مورد ما به عنوان خروج از این بحران کنونی. لطفا اجازه دهید ما را به ادامه کار با هم برای حمایت از یکدیگر و آسیب پذیر ترین در میان ما و گام های تعیین کننده برای حفظ ماموریت ما این است که مهم تر از همیشه.

لطفا مراقبت خوب از خودتان و کسانی که نزدیک به شما. ما در تماس خواهد بود به زودی. لطفا مانیتور پردیس COVID-19 سایت به صورت مداوم به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب