یک بیماری بسیار بدتر از COVID-19? سعی کنید پریشانی!

شبیه به عفونت های ما dodging با ماندن در خانه با پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی یکی دیگر از بیماری در کمین است —

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 خرداد 1399

شبیه به عفونت های ما dodging با ماندن در خانه با پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی یکی دیگر از بیماری در کمین است — تجاری املاک و مستغلات پریشانی!

اول یک بیت از یک پرایمر در چه چیزی باعث پریشانی – معنی گسترده فشار بر تجاری صاحبان املاک و مستغلات به فروش دارایی های خود را.

تجاری املاک و مستغلات است که یک شبکه پیچیده از صاحبان کارکنان دهندگان و مکان است. صاحبان یا اقامت در کسب و کار خود را در خانه و یا تکیه بر اجاره بها پرداخت شده توسط مستاجر به صندوق امرار معاش خود.

سرنشینان مترادف هستند با بهره برداری قرار دارد و یا مستقل از صاحبخانه خود. وام دهندگان را اجرا حیطه از جامعه بانک ها به صندوق های بازنشستگی. مکان های متنوع به چند دسته گسترده ای صنعتی, اداری, خرده فروشی, زمین, تخصص و چند.

ساختمان های صنعتی می تواند مورد استفاده برای تولید و انبار تدارکات یا خدمات و تعمیر و نگهداری و یا ترکیبی از همه اینها. بدون در نظر گرفتن مالکیت و یا کلاس از تجاری املاک و مستغلات یک چیز سازگار است. همه تکیه بر یک مستاجر برای نوشتن یک چک اجاره. بنابراین اقتصادی وقفه که بر توانایی پرداخت هزینه می تواند منجر به پریشانی.

با این پس زمینه شما می توانید شروع به درک چرا همه گیر شده است ویرانگر به انواع خاصی از تجاری املاک و مستغلات. خود را سبک ؟ خرد. این مکان که از آن عمل میکنند ؟ که پرداخت? شما آن را کردم. هیچ کس.

که مجتمع آپارتمانی بزرگ شما را ترک در هر روز – خوب شما استفاده می شود – در حال حاضر شما در حال کار وجود دارد. صاحبخانه نمی تواند جمع آوری اجاره و او نمی تواند از خانه بیرون کند. چه که صاحب خود بگویید بانک ؟

چگونه در مورد صاحبخانه با یک دفتر خالی ، شانس هستند او را اجاره. اما برای چه مدت ؟ همه را از خود ساکنان شروع به کوچک به عنوان آنها متوجه کمتر بیشتر است ؟

شما ممکن است تعجب من آن را دریافت نمی. پرداخت ماهانه است که از دست رفته است. پس چه ؟ این ثروتمند و صاحبان املاک با منابع مالی است. در برخی موارد بله. اما در بسیاری از شرایط صاحبان املاک تجاری در حال همسایگان خود را. آنها خود را کسب و کار خود و یا آنها را ساخته ام یک سرمایه گذاری به یک خرده فروشی در مرکز نوار یا quad-plex برای منفعل درآمد.

علاوه بر این ممکن است برخی از وام گرفته اند برای به دست آوردن دارایی و بنابراین مدیون پول هر ماه به یک بانک است. حتی اگر هیچ بدهی هزینه های جاری رخ می دهد – بیمه, تعمیر و نگهداری, باغبانی و غیره. اگر هیچ یک پرداخت ماهانه صاحب ملک باید صندوق کمبود. ناتوانی در انجام این کار می تواند باعث پریشانی.

مطمئن شوید که وجود دارد برخی از بازیکنان اصلی در تجاری املاک و مستغلات است که خود هزار فوت مربع در تمام کلاس ها. آنها ایمنی بدن را از پریشانی? نوچ.

عظیم اوراق بهادار تحت عمل همان فرض — کسی باید پرداخت اجاره. تجلیل به کسانی که بودند پیشگیرانه خود را با خرده فروشی و یا آپارتمان اجاره و ارائه اجاره امداد. اما این خطر وجود دارد که آنها ممکن است هرگز بازپرداخت شود و باید رنج می برند از دست دادن.

برخی از بزرگ تجاری املاک و مستغلات گروه فشرده اجاره دریافت می کنند به اوراق بهادار و تشکیل یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد. شما شاهد چشمگیر ارزش REIT سهام در اوایل مستند. در حال حاضر شما را در درک که چرا. وجود دارد ترس است که مجموعه می کند.

صندوق بازنشستگی دلار به طور منظم ریخت و به تجاری املاک و مستغلات به عنوان مورد با Cal-STRS و کال-PERS. درست است. دوستان خود را که مبارزه با آتش سوزی در حال حاضر متکی به تجاری املاک و مستغلات مستاجر برای بخشی از بازنشستگی خود را.

نهادی صاحبان املاک با خرده فروشی و همچنین چند چهره بالقوه پریشانی.

آیا ما شاهد حجم مضطرب املاک و مستغلات جاری شدن سیل در این بازار به عنوان مورد در 1991-1992 و یا در طول رکود بزرگ? در این مقاله نویس نظر است که بستگی دارد که چگونه به سرعت ما به عقب بر گردیم به کار شروع به تولید درآمد و تا سطح شیب دار که اجاره ماشین!

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن