شاعرانه فرار به مرتن جزیره

فقط یک ساعت قایق سواری از بریزبن نهفته بکر تکه از بهشت شناخته شده به عنوان مرتن جزیره است. این جزیره با اشاره

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 اردیبهشت 1399

فقط یک ساعت قایق سواری از بریزبن نهفته بکر تکه از بهشت شناخته شده به عنوان مرتن جزیره است. این جزیره با اشاره به بازدید کنندگان چینی به عنوان "Haitundao" که به معنی دلفین جزیره به دلیل شکل این جزیره شبیه دلفین و بسیاری از خانواده ها از دلفین ها بازدید از سواحل جزیره هر شب. با دریاهای آبی روشن و طلایی آفتاب خالص شن و ماسه سفید و لکه لکه غرق کشتی مرتن جزیره مقصد مناسب برای اکتشاف و آرامش است.

کاوش در رویاهای قدیمی

فقط شمال Tangalooma جزیره توچال نهفته است Tangalooma Wrecks شامل 15 زنگ زده رگ های پراکنده در سراسر دریا. کشتی بودند scuttled توسط دولت کوئینزلند بین سال 1963 و در سال 1984 به منظور ارائه یک لنگرگاه امن نقطه به صورت تفریحی صاحبان قایق در سمت شرقی Moreton Bay. پس از بازنشسته کشتی به طور غیر منتظره تبدیل به بخشی از چشم انداز منحصر به فرد از مرتن جزیره است.

(Image: Screenshot / YouTube)

فقط شمال Tangalooma جزیره توچال نهفته است Tangalooma Wrecks شامل 15 زنگ زده رگ های پراکنده در سراسر دریا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مرجانی تشکیل شده در میان خرابه ارائه یک پناهگاه برای بیش از 100 گونه ماهی است. جذاب دیگر موجودات دریایی مانند دلفین dugongs ها و wobbegongs نیز می توان در این منطقه است. زیر آبی است که باید-انجام فعالیت به تجربه انواع مختلف ریف, ماهی, مرجان, سازند و زندگی دریایی.

غروب تپه

مرتن جزیره بزرگترین جزیره شنی در جهان است. در اینجا شما می توانید قدم زدن سفید پودری ساحل و یا صعود قوی شن و ماسه و تجربه عناصر دست اول. کوه طوفان قله 935 فوت بالاتر از سطح دریا و بالاترین شناخته شده ساحلی تپه شن و ماسه در جهان است. ایستاده در بالای لوله شن و ماسه تپه های شنی ارائه می دهد یک دیدنی 360 درجه نمایی از طبیعت با آسمان آبی, آسمان, آب, وحشی, جنگل, شن و ماسه سفید و غروب.

(Image: Screenshot / YouTube)

کوه طوفان, بالاترین شناخته شده ساحلی تپه شن و ماسه در جهان ارائه می دهد نمایش های دیدنی و جذاب از غروب. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در یک روز روشن از دیدگاه این سرسام آور شنی اجلاس ساحلی دیدنی و جذاب نمایش از ساحل آفتاب که گسترش تمام راه را به ساحل طلا می تواند تحسین است.

تغذیه دلفین ها

تحت آرام سطح دریا مرتن جزیره نهفته است یک آکواریوم بزرگ که در آن دلفین های وحشی قرار گرفتند. در نتیجه تغذیه دلفین های وحشی یک فعالیت مورد علاقه در میان بازدید کنندگان است. هر شب در غروب آفتاب, این, بازیگوش, موجودات دریایی, بازدید از سواحل این جزیره در گروه های ارائه کننده با یک تا از نزدیک و شخصی روبرو می شوند.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

بازدید کنندگان به مرتن جزیره می تواند خوراک دلفین های وحشی هر شب در غروب آفتاب. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

Dugongs ها

در علاوه بر این به دلفین بسیاری دیگر از حیوانات وحشی ساکن در اطراف این جزیره از جمله لاک پشت نهنگ کوهان دار و kookaburras اما پرطرفدار ترین مخلوق به ساکن جزیره dugong. این dugong تنها موجود گیاه خوار پستاندار دریایی. آن را تغذیه جلبک دریایی و در سطح جهان آسیب پذیر گونه است. ترین موجود dugongs ها در جهان در استرالیا که در آن آب دریا روشن است و خالص جلبک دریایی فراوان است. بین 600 و 800 dugongs ها زندگی می کنند در Moreton Bay, جایی که آنها هستند به طور معمول در بر داشت در گله های تا 100 حیوانات. Moreton Bay را dugongs ها ذکر شده و به عنوان گونه های آسیب پذیر و در معرض خطر انقراض به دلیل آهسته خود را تولید و نرخ های خود را کاهش داد از دریا و علف خود منبع غذایی اصلی.

(Image: Tony Hisgett via flickr CC BY 2.0 )

ترین موجود dugongs ها در جهان در استرالیا که در آن آب دریا روشن است و خالص جلبک دریایی فراوان است. (تصویر: تونی Hisgett از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

ترجمه شده توسط آوا ژانگ

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

لباس های رنگارنگ از Miao


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن