آمازون تحویل رانندگان می گویند که آنها از ترس تبدیل شدن به هدف از غارتگران

توسط اسپنسر Soper بلومبرگیک Amazon.com راننده تحویل در لانگ آیلند نیویورک گفته شد به کنار گذاشتن او ون و 911 ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 خرداد 1399

توسط اسپنسر Soper بلومبرگ

یک Amazon.com راننده تحویل در لانگ آیلند نیویورک گفته شد به کنار گذاشتن او ون و 911 تماس بگیرید در صورت غارت و جلوگیری از "جرم و جنایت بالا" مناطق. یک راننده در شیکاگو مواجه می شوند سنگین حضور پلیس و بسته شدن جاده. در واشنگتن یک درایور دیگر لغو شیفت خود را برای هفته بعد از دیدن تصویری از آمازون ون در سانتا مونیکا در حال غارت در روز روشن.

هزاران نفر از رانندگان که تحویل آمازون بسته در سراسر ایالات متحده در حال تنظیم به ناآرامی های مدنی است که باعث شده است تا حکومت و بسته شدن جاده با هدف سرکوب شورش و غارت. این آخرین آزمون غیر متمرکز تحویل ماشین ساخته شده تا از شرکت هایی که استخدام افراد به درایو آبی آمازون-مارک ون و مستقل از رانندگان که با استفاده از وسایل نقلیه خود را. در حال حاضر نگران اجتناب از قرار گرفتن در معرض Covid-19 بسیاری از رانندگان باید وزن خطرات ناشی از مرور در اطراف ناآرامی.

"من معمولا حدود 100 دلار برای چهار ساعت تغییر است که نه فقط ارزش گرفتن ماشین من سطل آشغال" گفت: یکی از آمازون تحویل راننده در شیکاگو که با استفاده از ماشین خود را. "من احساس می کنم باید یک هدف در پشت من است.

او را حمل چاقو جیبی برای محافظت شده است و در تلاش برای جلوگیری از مسیرهای این شهرستان اما این اعتراضات در حال گسترش به سمت حومه شهر. یکی دیگر از شیکاگو راننده گفت: بسیاری از همکاران خود را در حال کاهش شیفت به دلیل نگرانی های ایمنی.

ناآرامی در مناطق شهری تا حد زیادی تحت تاثیر مواد غذایی و تحویل با توجه به چندین نفر مصاحبه برای این داستان. بسیاری از رانندگان در شهرهای بزرگ معطوف به ارائه مواد غذایی به دلیل افزایش تقاضا به این بیماری همه گیر. آمازون ترغیب آنها با پرداخت بهتر را انتخاب کنید تا انواع مختلف تغییرات در زمینه های مختلف برای مطابقت با تحویل ظرفیت با تقاضا است.

اما این شرکت با سوار کردن حداقل یک کل فروشگاه مواد غذایی و بسته شدن دیگران زودتر از حد معمول به پیروی از حکومت. آمازون ارائه شده برخی از تحویل تا نیمه شب تا رانندگان مایل به کار هستند توجه کمتری شیفت با توجه به حکومت.

آمازون کاهش یافته است به می گویند که در شهرستانها هستند و تحت تاثیر قرار و یا چگونه بسیاری از غذاهای کل مکان آن را توقیف. تحویل در برخی از مناطق شهری و در ادامه پس از حکومت نظامی که امن تلقی این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

"هیچ چیز مهم تر از ایمنی کارکنان و همکاران" آمازون سخنگوی گفت. "ما وضعیت را از نزدیک و تنظیم مسیرهای یا کوچک عقب معمولی تحویل عملیات در مناطق آسیب دیده برای اطمینان از ایمنی از تیم ما."

یک راننده که با این نسخهها کار برای پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل در لانگ آیلند گفت: او موفق به دریافت دستورالعمل های زیر اگر ون در حال غارت: نمی سعی کنید برای جلوگیری از آن و اگر شما احاطه 911 تماس بگیرید فورا. راننده گفت: شرکت نمی ساخت برخی از تحویل در مناطق خاص.

یک راننده در واشنگتن که با استفاده از ماشین خودش گفت: "لغو تمام تغییرات در این هفته بعد از دیدن تصویری از ون در حال غارت در سانتا مونیکا. او می پوشد یک جلیقه و یک آمازون عکس برگردان بر روی ماشین خود را به طوری که مردم می دانند که او چه کسی است که او روش خود را در خانه و او نگران است که او را به یک هدف. آمازون رانندگان به اشتراک گذاری شده است ترس خود را در چت روم های که در آن آنها بحث در مورد کلاهبرداری از تجارت است.

"مردم در حال, ترس," او گفت:. "شما خارج وجود دارد در یک جلیقه با یک ماشین پر از بسته های, بنابراین شما احساس می کنید مانند یک هدف است. که تصویری ترس بسیاری از مردم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن