Alumna مهارت های کمک های آمریکا هشدار دهنده جورج فلوید تصویری

هیلی ویلیس یک 2019 دانشگاه برکلی فارغ التحصیل با درجه در جامعه شناسی و رسانه, مطالعات است که در حال حاضر بصری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399
A portrait of Haley Willis, a 2019 UC Berkeley graduate who now is a visual investigations reporter at the New York Times.

هیلی ویلیس یک 2019 دانشگاه برکلی فارغ التحصیل با درجه در جامعه شناسی و رسانه, مطالعات است که در حال حاضر بصری تحقیقات خبرنگار و تولید کننده ویدئو در نیویورک تایمز. او آموزش دیده بود در منبع باز تحقیقات به عنوان یک عضو از پردیس حقوق بشر تحقیقات آزمایشگاه. (عکس از ارل ویلسن)

در 31 ماه مه در نیویورک تایمز منتشر شده "8 دقیقه و 46 ثانیه: چگونه George فلوید کشته شد در بازداشت پلیس" یک بازسازی مارس 25 مرگ در مینیاپولیس از فلوید 46-سال ، این مثال توضیح بصری روزنامه نگاری یک نوع داستان سرایی می شود در حقیقت از طریق تماشاگران' فیلم دوربین های امنیتی فیلم صوتی از اسکنر و اسناد رسمی.

هیلی ویلیس یک 2019 دانشگاه برکلی فارغ التحصیل عضو باربصری تحقیقات تیم. او برای اولین بار آموخته منبع باز تحقیق مهارت در برکلی پیشگام حقوق بشر تحقیقات آزمایشگاه. وجود دارد حدود 100 دانش آموزان یک سال از 20-plus رشته زحمت جمع آوری و تجزیه و تحلیل منبع باز و یا در مکان های عمومی, اطلاعات دیجیتال برای کمک به پاسخ قانع کننده حقوق بشر سوال برای آزمایشگاه همکاران در سراسر جهان از جمله سازمان عفو بین الملل خبرگزاری رویترز و سوریه بایگانی.

ویلیس پیوست این بار به عنوان تنها خود را بصری تحقیقات همکار یک سال پیش است و در حال حاضر تمام وقت بصری تحقیقات خبرنگار و تولید کننده ویدئو. برکلی اخبار با ویلیس به سوال در مورد فلوید پروژه زندگی در نیویورک در طول COVID-19 و اعتراضات فلوید مرگ و چگونه برکلی آماده او را برای شغلی جدید.

برکلی اخبار: تبریک کار جدید خود را! هنگامی که آن را شروع کنم ؟

این بار' افتتاحیه برنامه یاران — وجود دارد 23 همراهان در کل— طول می کشد یک سال و آن را در واقع فقط به پایان رسید در هفته گذشته در مارس 29. اما من استخدام تمام وقت در ماه دسامبر پس من رسما تنها تحت عنوان همکار برای شش ماه. من تا به حال هیچ ایده ارائه شد و در آینده آن را قطعی شوک یکی که من احتمالا هنوز بهبود نیافته است. من خیلی فوق العاده فروتن و سپاسگزار برای کار با چنین درخشان مردم هر روز.

کار من proudest از, در طول شش ماه اول بود و در هنگ کنگ تظاهرات از روز اول که شروع به ضربه اول اخراج در یک تجمع اعتراضی. درگیر شدن با مردم در هنگ کنگ برای گفتن داستان خود را و در واکنش های خود را به عنوان ما همچنان به پوشش تظاهرات یک تجربه بود که واقعا به شکل زمان من به عنوان یک همکار.

چگونه این تیم را "8 دقیقه و 46 ثانیه" تصویری گرد هم می آیند و شما چه بود ؟

برای ما چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید بود که واقعا مهم داستان برای گفتن. ما بلافاصله پس از اطلاع از زمان خشم برانگیخته شده توسط خود را کشتن و این واقعیت است که آن را تا به حال دستگیر شده اند ، هر زمان یک داستان است که رقابت در این مورد بحث در مورد اقدامات افسران — ما می خواهیم به نگاهی نزدیک تر است.

من مشغول به کار در بخش های مختلف پروژه. من صحبت با شاهدان عینی و مردم به طور مستقیم درگیر در صحنه, تحلیل فیلم به عنوان ادامه منتشر شود و به گوش ساعت از اسکنر های صوتی است که به کمک فاش کردن آنچه که در پشت صحنه با اجرای قانون و خدمات پزشکی اورژانس (EMS). این پروژه در زمان ایجاد کرد و تقریبا هر کسی که در این تیم تن به تن در هر بخشی از گزارش. آن شگفت انگیز بود برای دیدن. شما می توانید بگویید که این یک داستان است که هر کس واقعا در مورد مراقبت.

ما به جمع آوری مواد به روش های مختلف — برخی از آن منتشر شده بود علنا در رسانه های اجتماعی برخی منتشر شده توسط پلیس. همکار من با دریافت این امنیت کم فیلم از صاحب (اژدها Wok) رستوران. و به عنوان ما صحبت می کرد به بیشتر شاهدان عینی و دیگران درگیر, ما همچنان به تلاش برای منبع فیلم های بیشتر است که می تواند به ما کمک کند درک آنچه اتفاق افتاده است.

چه خارج از غرفه را در مورد آنچه اتفاق افتاده است به فلوید است که مجموعه ای از اقدامات ماموران صورت گرفت که منجر به مرگ و چگونه آنها را نگه داشته ستون تا زمانی که ما حفر بیشتر به داستان. (سابق افسر پلیس Derek) چوین با استفاده از زانو نگه فلوید گردن و ما متوجه شدیم که هر MPD (مینیاپولیس Police Department) قوانین شما فقط می توانید انجام دهید که زمانی که به کسی است که به طور فعال به مقاومت در برابر. سپس ما تصویری از زاویه دیگری و متوجه شدم دو نفر دیگر از ماموران نیز در بالای فلوید ساخت فشار و موقعیت و حتی بیشتر خطرناک به گفته کارشناسان پزشکی. سپس ما از طریق اسکنر صوتی که پلیس درخواست اعزام به اطلاع سازمان آتش نشانی که در آن برای دیدار با آمبولانس با فلوید اما MFD (مینیاپولیس Fire Department) می گوید آن را دریافت و بدون پاک کردن اطلاعات از افسران. و این لیست همچنان ادامه دارد متاسفانه.

A black man raises his fist above a crowd outside of Penn Station in New York City during a protest over the death of George Floyd.

در منهتن تظاهرکنندگان بسیاری از پوشیدن ماسک در طول COVID-19 همه گیر را به زانو قبل از یک لحظه سکوت مشاهده شده در ژوئن 3 سال 2020 است. آنها در زمان به خیابان ها در اعتراض به مارس 25 کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (AP photo by John Minchillo)

چه بود این بار' هدف در بازآفرینی فلوید مرگ از طریق ویدئو و در این قالب به صورت عمومی?

هدف این بود که نه تنها به گفتن داستان کامل اما برای ارائه تجزیه و تحلیل پشت این داستان است. بسیاری از مردم دیده می شود تصویری از فلوید پایین دوخته اما آنها نمی دانند ممکن است که دو نفر دیگر افسران در بالا از او به عنوان به خوبی. و یا آنها نمی دانند ممکن است مکالمات اتفاق می افتد در پشت صحنه و یا در هنگام تماس برای کمک اضطراری ساخته شد. تمام کسانی که اطلاعات ما می خواهیم برای مردم روشن و پس از آن ما همچنین می خواهم به تجزیه و تحلیل آن جزئیات. بنابراین ما صحبت کرد و به کارشناسان پزشکی در مورد چیزی را اشتباه رفت و ما نگاه به پس زمینه از افسران برای دیدن که دو نفر از آنها تا به حال سابقه از شکایت. چیزهایی مانند آن. برای ما هدف فقط ایجاد جامع ترین تصویر ممکن است.

در حقوق بشر تحقیقات آزمایشگاه شما آموخته شده در مورد چگونه به مراقبت از خودتان در کار خود را تجزیه و تحلیل گرافیک محتوای ویدئو. باید این مهارت ها به شما کمک کرد در بار?

تاثیر عاطفی کار در جورج فلوید تصویری فوق العاده دشوار بود من دروغ نمی گم. هنگامی که شما در حال انجام این سطح از تجزیه و تحلیل ویدئو شما نیاز به سازمان دیده بان آن را بارها و بارها. شما نیاز به گوش دادن به هر کلمه ای که گفته است. شما نیاز به تعداد بار فلوید می گوید که او نمی تواند نفس بکشد. می توان آن را بسیار دشوار. اما در پایان آن را به ارزش آن است. مردم سزاوار به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است به او.

تاب آوری و برخورد با نیابتی تروما احتمالا با ارزش ترین تجربه های من دور آمد از آزمایشگاه. گاهی اوقات شما نمی توانید همیشه یک استراحت اما شما باید بررسی کنید با خودتان می دانید جسمی و روحی خود را دولت و چه تغییر ممکن است سعی کنید به تغییر موقعیت خود را در محل کار به آدرس این تغییرات است. و شما می توانید به خودتان بگویید که آن را خوب به احساس تحت تاثیر قرار.

از دو هفته گذشته شده اند بسیاری برای من. من خسته ام من خواب خوب. من با داشتن یک زمان سخت شدن خودم را به متوقف کردن کار. و من می دانیم که. و حتی قادر به می دانم که در مورد خودم و سعی کنید به برداشتن قدم برای درمان آن است که واقعا چیزی است که من مدیون به آزمایشگاه.

ما قطعا در مورد این تابآوری تکنیک ها و منابع با یکدیگر در زمان. این شرکت ارائه می دهد منابع مختلف در توجه به سلامت روانی و عاطفی و ما خوش شانس هستید که نهادی پشتیبانی می کند.

Most students participate in the lab through the Undergraduate Research Apprentice Program.

دانش آموزان آموزش دیده در منبع باز بررسی در پردیس حقوق بشر در تحقیقات آزمایشگاهی صورت جمعی آمده از بیش از 20 رشته و صحبت برخی از 30 زبان. بسیاری از آنها زنان و بسیاری از شرکت از طریق دانشگاه را در مقطع کارشناسی تحقیقات شاگرد برنامه (کار گیری urap). (عکس از مونیکا Haulman)

آنچه زندگی است مانند برای شما در شهر نیویورک از COVID-19 بحران شروع شد ؟ شما کار از خانه ؟ گزارش COVID-19 ،

زندگی است عجیب و غریب به حداقل می گویند از آنجا Covid-19. واقعا نگرانکننده برای دیدن یک محل به عنوان پر جنب و جوش به عنوان نیویورک تعطیل. آن را سخت به تصور کنید چه اتفاقی می افتد به همه این شگفت انگیز کسب و کارهای محلی. و برای حدود یک ماه من شنیده ام صدای nonstop تقریبا هر روز. من می خواهم راه رفتن توسط بیمارستان ها بود که چادر خارج به صفحه نمایش بيماران یا این که تا به حال در یخچال کامیون پارک شده در خارج به نگه داشتن بدن. واقعا سخت بود و این غم انگیز برای دیدن تلفات این بیماری همه گیر است در چنین کرگدن از یک شهر است. و به فکر می کنم در مورد همه افرادی که از دست داده بودند. اما در همان زمان من فکر می کنم وجود دارد و احساس همبستگی در میان مردم زندگی در نیویورک که در حال تجربه تا چه حد از این بحران با هم.

من 100% کار از خانه در واقع از اوایل ماه مارس. بیشترین بار کارکنان, گذشته از چند مثل ما باور نکردنی و اختصاصی تیم امنیتی که هنوز کارکنان ساختمان اداری و این تیم در چاپ و گیاهان که در آن جسمی کاغذ چاپ می شود هر روز. اینها مردمی نگه داشتن ما شناور است.

بسیاری از گزارش از ماه مارس بوده است در coronavirus حداقل تا اخیر خشونت پلیس تظاهرات. یکی داستان من واقعا افتخار بود که یکی از ما در coronavirus در لیبی اساسا دست و پنجه نرم کردن با این سوال که چه چیزی اتفاق می افتد زمانی که همه گیر می رسد یک جنگ منطقه. من به صحبت کرد بسیاری از لیبی و همه آنها توصیف این ترس از بودن قادر به ترک خانه خود را به دلیل ویروس اما قادر به ماندن به دلیل بمباران. این یک وضعیت غیر ممکن است و این واقعا چیز را به چشم انداز برای بقیه از ما.

من پیدا کردن راه هایی برای مقابله با این همه هر چند می توان آن را سخت برای جدا. من برداشت کرده ام تا دوباره در حال اجرا — شرکت در این چالش در حال اجرا که در آن شما باید برای اجرای دور جدید سیستم مترو نیویورک با روز کارگر. و من خواندن بسیاری است که خوب است. چند مورد علاقه: بازگشت هشام مطر; انیگما تغییرات آندره Aciman; و گیاهی, Han Kang.

من دروغ نمی گم من قطعا نمی بود خیلی وقت آزاد برای خودم در چند هفته گذشته. اما در این لحظه مهم است و آن سزاوار پوشش, بنابراین من بیش از تمایل به انجام کار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب