الکساندر: در WNBA را باز روز آنها می گویند نام او

برای مطمئن شود, وجود WNBA می تواند به عنوان یک عدالت اجتماعی ابتکار.آن راه اندازی شد و در سال 1997 با تلنگر از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399

برای مطمئن شود, وجود WNBA می تواند به عنوان یک عدالت اجتماعی ابتکار.

آن راه اندازی شد و در سال 1997 با تلنگر از کمیسر NBA دیوید استرن و پشتیبان مالی از لیگ در این ایده است که این کشور بهترین زنان بازیکنان بسکتبال سزاوار یک لیگ در سواحل این کشور.

آن را هنوز هم نزدیک به کامل چرا که در حالت عادی (یعنی غیر pandemic) شرایط اکثر بازیکنان هنوز هم باید برای رفتن به خارج از کشور به صورت فله از چه مهارت های خود را به ارزش. به WNBA باقی می ماند پشت در پرداخت در ترتیبات سفر در قرار گرفتن در معرض و در نافذ عمومی ورزش فن آگاهی است.

اما آن بيهوده خواهد بود که به تقاضای این زنان خفه شو و دریبل و یا چوب به ورزش است. لحظه ای که گذشت مدتها پیش اگر در واقع آن را تا به حال وجود داشته است. هنگامی که شما افتخار انجام ورزشکاران به نمایندگی به عنوان بسیاری به عنوان سه گروه های به حاشیه رانده شده – زنان و مردم رنگ و تجاوز+ – جامعه آنها در حال رفتن به بیان خودشان هستند ،

و پس از آن بود که به لیگ برتر باز آن همه گیر تاخیر و کوتاه فصل روز شنبه در Wubble – به WNBA نسخه از حباب آن را دریافت ؟ – در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا., آن را در حافظه Breonna تیلور.

تیلور 26 ساله سیاه اورژانس تکنسین کشته شد در ماه مارس شات هشت بار توسط لویی پلیس که وارد آپارتمان او با ضرب و جرح ram و بدون دست کشیدن حکم. یکی از ماموران در صحنه اخراج شد و هیچ یک دستگیر شده اند و یا به اتهام قتل, اما هر گونه خشم و انزجار بیش از مرگ او نه رسیدن به جرم بحرانی در سراسر کشور تا پس از جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

هر بازیکن در هر یک از تیم های که در WNBA را روز افتتاحیه عینک نیوجرسی با "Breonna تیلور" چاپ شده بر روی یک نوار سیاه زیر نام بازیکن. مربیان و پرسنل پشتیبانی عینک شرت با "Black Lives Matter" و "می گویند نام او" ،

26-دوم لحظه سکوت مشاهده شد قبل از هر بازی و قبل از جرقه' 99-76 پیروزی فینیکس و همچنین سیاتل 87-71 پیروزی نیویورک پیش از آن در روز هر دو تیم در سمت چپ طبقه قبل از سرود ملی پخش شد.

در ورزش های دیگر و یا در میان دیگر پایگاه های فن وجود دارد مقاومت مواجه و پس از سرود تظاهرات و یا به رسمیت شناختن سیاه زندگی مهم جنبش است. ماهیت WNBA و فن پایه به نظر می رسد تا حد زیادی مانع آن است. بزرگترین اعتراض آمده است از کلی Loeffler, یک شرکت صاحب آتلانتا رویا و منصوب سناتور جمهوری خواه از جورجیا اما او به نوبه خود دریافت کرده است مقاومت مواجه از بازیکنان و حتی به درجه ای از WNBA کمیسر کتی Engelbert.

"من متعهد به مطمئن شوید که این فصل اختصاص داده شده به بازیکنان پلت فرم به شدت مدافع عدالت اجتماعی را به مطمئن شوید که Black lives matter" Engelbert گفت: در اواسط هفته کنفرانس تماس بگیرید. "ما بسیار افتخار از بازیکنان ما برای صحبت کردن در مورد این مسائل. آنها همیشه منجر شده است. ما همچنان به انجام این کار. وجود دارد هیچ چیز سیاسی است. این بیانیه از ارزش خود را."

این به ویژه مهم پلت فرم برای جرقه' Nneka Ogwumike که ورق شده است و نه فقط کامل اما آید تپه از چند ماه گذشته. او یک بازیکن کلیدی در تیم انتظار می رود به رقابت برای قهرمانی. او رئيس جمهور از WNBA بازیکنان Association, بنابراین او درگیر در مذاکرات از یک توافق دسته جمعی در ماه ژانویه انجام شد و سپس درگیر در کنار هم قرار دادن مکانیک محور فصل در میان جهانی همه گیر.

او در میان WNBA نمایندگان بود که آنچه او به نام "بسیار قدرتمند" گفتگو با Tamika پالمر تیلور و او گفت: ESPN هالی رو در یک postgame مصاحبه: "من فکر می کنم که دلیل که چرا شما گوش بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد آن است که فقط زنان هستند که اغلب فراموش شده در این جهان است. و در یک لیگ که ما باید 70 درصد به علاوه زنان, این است واقعیت ما. و من واقعا خوشحال می شود قادر به در یک موقعیت به نمایندگی از بازیکنان ما به عنوان گروه با هم."

با همه که رفتن فقط بازی ممکن است زیبا و عاطفی آزاد است. Ogwumike ساخته شده تمام هشت رشته-هدف تلاش به پایان رسید و با یک تیم بالا 21 امتیاز و هفت ریباند در 23:50 از زمان بازی در روز پیروزی که جرقه تبدیل به تار و مار با 30-8 سه ماهه سوم.

پس از آن در postgame زوم کنفرانس من از او پرسید که در مورد این ایده که با توجه به WNBA ریشه و مردم درگیر ایستاده و صحبت کردن با خاک می آید.

"ما زنان طوری زندگی ما سیاسی است متاسفانه به دلیل چگونه این کشور تکامل یافته است," او گفت:. "نباید باشد. اما, شما می دانید, ما فشار دهید. اینها مسائل انسانی. و دلیل آن را در DNA ما ما می تواند هر چیزی را انجام دهید اما صحبت بر روی آن و نشان دهنده جوامع ما با استفاده از سیستم عامل های ما را به آگاهی. و آن را اولین بار شما را دیده ام WNBA بازیکنان انجام دهد.

"... این است که قطعا یک تحول برای بسیاری از. و برای ما, من احساس می کنم که اگر ما تکامل بیشتر به چشم و گوش است که در آمریکا و از چهره های برجسته است که واقعا می تواند کمک به ما مترقی باشد و بر تغییر در حالی که ما خودمان بیان به عنوان قدرتمند زنان در دادگاه است."

خفه شو و دریبل? شوخی می کنی ؟

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن