الکساندر: فرشتگان افسانه میله کارو لایه برداری پشت پرده

وجود دارد یک بار در زندگی خود را در طول خود بی نظیر بیس بال حرفه ای زمانی که میله کارو ندارد به خصوص مشتاق آشک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 خرداد 1399

وجود دارد یک بار در زندگی خود را در طول خود بی نظیر بیس بال حرفه ای زمانی که میله کارو ندارد به خصوص مشتاق آشکار زیادی در مورد افکار و یا احساسات به خصوص با نویسندگان که تحت پوشش بیس بال در یک روز به صورت روز.

"این خنده دار است," او گفت: روز دیگر در یک مکالمه تلفنی است. "من نمی صحبت کردن با رسانه های چاپی بسیار. اما تلویزیون و رادیو (مصاحبه) من همیشه صحبت می کرد به آن دسته از بچه ها به دلیل شما می دانید شما یک نوار جلسه با آنها حداقل آنها می توانید به عقب می آیند و می گویند, " هی, این است که آنچه شما گفت.' رسانه های چاپی متفاوت بود. شما به آنها بگویید یک چیز است. روز بعد آنها می خواهم آن را تغییر دهید به آنچه آنها می خواستند آن را به طوری که من به نوعی حمایت از من سوخته یک زن و شوهر از بار."

تعداد بسیار کمی از ما هستند یا بودند ، اما در دادن و گرفتن از فصل بیس بال با نویسندگان و بازیکنان در مجاورت نزدیک به شش ماه – در شرایط عادی به هر حال گاهی اوقات ما تمایل به هر یک از دیگر در راه اشتباه است.

من فقط خوشحالم که کارو نه تنها با ما صحبت می کند آن است که او کشیده و پشت پرده در زیبا قابل توجه در زندگی است.

کارو, زندگینامه است "یکی از دشوار کردن: مبارزه با زندگی Curveballs" نوشته با جیمی آرن. آن منتشر شد مارس 12, و او کشیده هیچ مشت.

او جزئیات یک زندگی است که زمانی شروع شد که او در آن متولد شد در یک تفکیک قطار در پاناما پس از دوران کودکی خدشه دار سوء استفاده پدر. Carew توسعه استعداد برای بیس بال است که پس از او مادر و خواهر و برادر به حال مهاجرت به نیویورک کردم او scouted و امضا شده توسط دوقلوها مینه سوتا – حق امضا در زیر یانکی', بینی, در واقع.

که منجر به یک سالن از شهرت حرفه ای است که شامل هفت حلاجی قهرمانی 3,053 بازدید حرفه ای, حرفه ای, .328 طور متوسط پنبه حلاجی شده یک عمر .393 بر پایه درصد (پیشرو در لیگ برتر چهار بار در این رده) و 17 دزد از خانه در طول 12 فصل با مینه سوتا و هفت با فرشتگان است.

اما پشت این کتاب است که حتی بیشتر قانع کننده است. کارو, در حال حاضر 74, مذاکرات در مورد سرطان خون است که در زمان حیات خود پدر میشل در سال 1996 در سن 18 سالگی و وعده او را به دختر خود که او را باز به منظور سخنگوی علت سرطان کودکان تحقیق. او مورد بحث تاکید می کند که در نهایت به پایان رسید اولین ازدواج; عشق و حمایت خود را از زمان, همسر, Rhonda; حمله قلبی در سپتامبر 2015 که او جان سالم به در برد و قلب و پيوند کليه در دسامبر سال 2016 که زندگی او را نجات داد; و اوراق قرضه ایجاد شده بین خانواده ها به دلیل قلب که رفت به Carew آمد از بازیکن سابق NFL کنراد Reuland که مرده بود از آنوریسم مغز است.

در واقع اگر شما تنها یک چیز از خود کتاب و یا حتی این ستون به آن باید این باشد: قلب معاینه. اگر چیزی وجود دارد که چپ چپ می توانید آن را ثابت شده است.

"شما می دانید زمانی که من برای اولین بار آمد من رفت و برگشت به آموزش بهار" گفت: Carew که بهار ضربه مربی برای دوقلوها. "این بچه ها تا به حال یک خوش آمدید برای من و من تا به حال یک چت بزرگ با مربیان. و من به آنها گفتم داستان از چه چیزی من را از طریق رفت و در صورتی که هیچ یک از بستگان و یا دوستان است که آنها نیاز به صحبت کردن که آنها باید.

"یک مرد نمی کردم و یک تماس تلفنی صبح روز بعد که برادر کوچکترش درگذشت از یک حمله قلبی."

من از او پرسیدم اگر آن را در زمان برخی از تلاش برای رسیدن به نقطه که در آن او فقط می تواند به جلو و قرار دادن همه چیز در خارج وجود دارد در چاپ و یا اگر او در حال حاضر می خواهم بدست به آن نقطه.

"من به آن نقطه در حال حاضر که در آن من سعی کنید اجازه دهید آن را تحت تاثیر قرار, من," او گفت:. "من احساس می کنم کمی راحت تر اما حداقل مردم می دانند که من چه هستم من از کجا آمد, آنچه که من را از طریق رفت, شما می دانید؟"

میشل او را تشویق به خروجی بیشتر. او به یاد می آورد یک مکالمه آنها تا به حال در بیمارستان کودکان اورنج کانتی در طول مرحله ی دوم از مبارزه با سرطان ،

"او می دانست که من نمی صحبت کردن با فشار زیادی," او گفت:. "و به این ترتیب او می گوید:" شما می دانید من می دانم که این ممکن است سخت باشد برای شما اما من می خواهم شما را به گسترش بال خود را کمی. این چیزی است که او به من گفت. من گفت: "شما چه معنی است؟' (او گفت): "من می خواهم شما را به باز کردن چون همه ما نیاز به کمک شما. نه فقط من همه ما است. شما را دیدم بچه ها در راهرو با قطب لگد زدن به توپ فوتبال, بازی, هاکی و تمام چیزهای که. همه آنها نیاز به کمک ، بنابراین من می خواهم شما را به شروع به صحبت کردن به مطبوعات است. شما می دانید به ما کمک می کند. کمک به همه کسانی که کودکان و نوجوانان است.'

"بنابراین من گفت: خوب. من قول می دهم به او که تا زمانی که من ترک این زمین من همیشه در تماس برای چیزهایی مانند که به خصوص برای کودکان است. و من هنوز هم آن را انجام دهد."

او بود و یک پلت فرم قوی است که از آن به صحبت. در عین حال وجود مطلق منطقه از تجربه و تخصص که در آن شما تعجب می کنم اگر افرادی که باید گوش دادن در واقع انجام این کار است. حتی 3,053 بازدید حرفه ای و بی عیب و نقص توانایی برای کنترل خفاش در روز بازی خود را ممکن است که مقدار ارز در, مدرن, گرفتن-آن-و-پاره-این بازی است.

هنگامی که او می رود به بهار آموزش کار با دوقلوها' hitters او با تیم های توری آی شکارچی دیگر سابق دوقلو و فرشته. توری آی تشویق جوان hitters به توجه.

آیا آنها گوش ؟

"شما می دانید, من فکر نمی کنم" Carew گفت. "من فکر نمی کنم آنها در تمام دلیل من برای رفتن به آنها را. آنها نمی آیند به من. و گاهی اوقات من خیلی نا امید است که من فقط در تعجبم که چرا من اینجا هستم و اگر شما در حال پرسیدن سوال؟"

خواهد راد Carew در نخست باید رونق در بازی امروز? او به دنبال اطلاعات خوبی قبل از امروز چاپ کامپیوتر و سه حلقه کلاسور در ستاره شرق و در واقع جدولها هر در-خفاش در برابر هر پارچ او رو در جیب نوت بوک, او نگه داشته در ستاره شرق.

من می دانم که این بسیار: هیچ کس خواهد بود تغییر در برابر او.

"هنگامی که من برای اولین بار آمد, من می تواند اجرا شود و من می رسید و من با استفاده از تمام زمینه آمار," او گفت:. "و کار من این بود که به پایه و امتحان و نمره اجرا می شود. من می توانستم آمار خانه اجرا می شود بیشتر از من در لیگ های بزرگ (92). اما من تا به حال منظم خودم خیلی به حفظ آنچه که من تا به حال به دلیل آن را به من آورده بود موفقیت است. پس چرا من می خواهم به تغییر همه چیز و در حال حاضر خودم scuffling به سعی کنید به آمار توپ به بیرون از ورزشگاه?"

او اشاره کرد که در ماه مارس به ستاره شرق پس از قابل توجه بود "طولانی ترین پیاده روی." نزدیک او آمد به آمار و ارقام سه گانه در strikeouts به او rookie سال در سال 1967 زمانی که او دامن زد 91 بار در 137 بازی. بیش از 13 سال گذشته کار خود را به او زده کردن به عنوان بسیاری که 60 بار در یک بار.

شما می خواهید کسی که با کسانی که مهارت پنبه حلاجی شده خود را ، به نظر من این یک سوال احمقانه.

اما آنچه او را به انجام در حال حاضر – بالا بردن سطح آگاهی برای سلامت قلب اطفال تحقیقات سرطان و اهدای عضو – قرار می دهد و او را در وسط یکی دیگر بدجور مهم صف.

"همه ما از طریق این چیزهایی که در زندگی مهم نیست که ما," او گفت:. "امیدوارم که من می تواند به کسی کمک کند. این همیشه در مورد کمک به شما می دانید؟"

آن است.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن