الکساندر: یک روز برای L. A. به جشن و بازدم پس از بتی' فرمت

این چیزی است که بازار بزرگ تیم قرار است به انجام آن نیست ؟ آن است که همیشه آنچه داجرز تحت گوگنهایم مالکیت شده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

این چیزی است که بازار بزرگ تیم قرار است به انجام آن نیست ؟

آن است که همیشه آنچه داجرز تحت گوگنهایم مالکیت شده اند قادر به انجام هر چند نه برای عدم تلاش. آنها بدست می خواهم چیزی از شهرت به عنوان تایر kickers در سال های اخیر که آن را به بهترین عوامل در دسترس ناموفق حرفه Gerrit کول و آنتونی رندن در زمستان سال گذشته و برایس هارپر قبلی که نمونه نخست.

اما شاید این بازیکن درگیر و همچنین به عنوان فرصت برای تماشای Mookie بتی نزدیک که سوار کنترل مالک علامت والتر رئیس استن Kasten و بیس بال, عملیات, رئیس, Andrew Friedman به بستن قرارداد که حیرت زده خیلی از بیس بال چهارشنبه. 12-در سال $365 میلیون فرمت بتی امضا شده با داجرز را در حالت ایده آل نگه داشتن او در اینجا از طریق 2032 شاید در مسیر به Cooperstown با L. A. بر روی کلاه خود.

و 27 ساله ستاره کانال LeBron James – بزرگ دیگری کسب شده توسط یک L. A. تیم در طول زوم کنفرانس به طور رسمی اعلام کرد. او تعداد آنها را بر روی انگشتان دست خود را, اما بتی ساخته شده مطمئن شوید که ما می دانستند: "من اینجا هستم برای برنده شدن برخی از حلقه ها برای L. A. که همه من با تمرکز بر."

حلقه های جمع.

مطمئن شوید که بحث بزرگ در یک محل که در آن در حال حاضر 32 سال پس از آنها برافراشتند جهان سری تروفی اما در جنوب کالیفرنیا ما باید کمتر انتظار می رود. این تیم در شماره 2 بازار در کشور در حال اقدام مانند آن است که نیست همیشه مورد بیش از سال است.

و شاید با دو bombshells – اول دستیابی به بتی از بوستون سازمان است که فکر نمی کنم آن می تواند دوباره او را امضا و سپس امضای او را به زندگی تغییر قرارداد حتی در مواجهه با جهانی همه گیر است که به هم ورزش منابع مالی درهم و برهم – داجرز ارسال پیام به بقیه بیس بال.

دو واقع است. اولین هدف این است که این جایزه بزرگ و چیزی کمتر انجام خواهد شد. و دوم آن است که نه تنها امکان پذیر است اما بهتر از رقابت است که برای جایزه بزرگ بدون تخریب و با شروع بیش از, به عنوان برخی از سازمان ها با موفقیت انجام می شود و بسیاری از دیگران تلاش کرده اند. در لس آنجلس هفت راست, عنوان بخش, بدون, نهایی, نتیجه نهایی بدست خسته کننده, اما آن را قطعا بهتر از تانک.

"این هدف ما بر اساس سالانه به حقه بازی در حال حاضر و آینده به انجام همه چیز ما می توانیم به پیروزی در حال حاضر در حالی که حفظ انعطاف پذیری که در آینده برای چیزهایی که می آیند تا که سخت به پیش بینی در حال حاضر اما این افزایش شانس برنده شدن به عنوان" فریدمن گفت. "این نوع از ما عامل اخلاق و نحوه عملکرد ما و ما احساس می کنیم مثل این متناسب مستقیما با آن است."

تعادل پرخاشگری و صبر به عنوان فریدمن گفت: قبل و تکرار چهارشنبه دشوار است برای حفظ. آن را آسان تر است که در معرض خطر هنگامی که شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن به و شاید چیزی که از هم جدا لاس با کول رندن و هارپر از همکاری موفق با بتی.

تجارت ساخته شده بود فریدمن گفت: "با بیش از سال 2020 در نظر داشته باشید. ما قدردانی خطر است که آمد با آن, اما ما آن را با چشمان باز و یک تعهد از همه ما است که ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید به نگه داشتن Mookie اینجا برای بقیه ی کار خود را."

کامل بهار آموزش و پس از آن سه هفته دوم اردوگاه آموزش دادن فریدمن یک شانس برای رسیدن به بتی و روش خود را و industriousness, نزدیک, تنها تقویت این تعهد. در همان زمان بتی بدیهی است که دوست چه او را دیدم از جلوی در اتاق به روی کارکنان حوزه, لیگ برتر استعداد به جزئی لیگ چشم انداز.

"هنگامی که من در اینجا دیدن همه استعداد شما فقط نمی بینید هر روز ... این تیم است که برنده بسیاری از بخش عنوان شده است به مسابقات جهانی در بسیاری از مواقع شده است در پلی آف در بسیاری از مواقع" او گفت:. "من می دانستم این بود که به خوبی برای مدت زمان طولانی با هر کسی که بالا و آمدن و چه کسی در اینجا نیز. من دوست دارم اینجا بودن. من دوست دارم همه چیز در مورد اینجا.

"من دوست دارم به عنوان بخشی از یک سازمان مانند آن که می آید و می خواهد برای برنده شدن در هر سال است. هنگامی که من در اینجا آن چشم باز به چقدر خوب همه چیز بود."

شما فکر می کنید کسانی که احساسات نیش نمی در بوستون که برنده سری جهانی دو سال پیش ما نمی خواهد ساکن در آن – و سپس تصمیم به کاهش حقوق و دستمزد?

گمان می کنم ما باید برای یک لحظه مکث به احساس متاسفم برای خوب عامیانه از جدید انگلستان که فقط از طریق disowning تام بردی چند ماه پیش و در حال حاضر به نوشتن Mookie از خود را بیش از حد خواهد شد.

OK. همدردی دوره را بیش از.

هرگز وجود دارد هر گونه تضمین می کند. اما اگر شما در حال رفتن به گرفتن طولانی مدت پول خود را در یک بازیکن به نظر میرسد این مرد که در آن به این شانس. و هنوز هم وجود دارد یکی دیگر از پیام اینجا.

"ما در این مورد صحبت های زیادی در تلاش برای ایجاد یک نقطه مقصد که در آن بازیکنان که در اینجا نمی خواهم به ترک و بازیکنان از خارج هستند و با حسرت به دنبال در در سازمان ما و مایل به بازی در اینجا" فریدمن گفت.

یک فضای خوب کمک می کند. اما آیا این پول است. و در حال حاضر که داجرز' کانال کابل است و نزدیک به کامل نفوذ در سراسر منطقه و در حال حاضر که شیراز را طرفداران بیس بال هستند حداقل به طور موقت یک اسیر مخاطبان اثر کامل است که $8.3 میلیارد تلویزیون قرارداد امضا شده در سال 2013 است که در مورد احساس می شود.

در ضمن طفره زن طرفداران احساس رایگان به بازدم. شما هم اکنون می توانید لذت بردن از چگونه خوب Mookie به نظر می رسد به رنگ آبی و بدون هیچ گونه نگرانی که ممکن است فقط 60 بازی آزمایشی اجرا شود.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب