Albert Pujols می پردازد $180,000 برای حمایت از furloughed فرشتگان کارکنان در جمهوری دومینیکن

Albert Pujols کمک به پر کردن شکاف فرشتگان سمت چپ زمانی که آنها تصمیم به کردند بسیاری از کارکنان خود را. Pujols

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 خرداد 1399

Albert Pujols کمک به پر کردن شکاف فرشتگان سمت چپ زمانی که آنها تصمیم به کردند بسیاری از کارکنان خود را.

Pujols پرداخت $180,000 از جیب خود برای حمایت از furloughed فرشتگان کارکنان در جمهوری دومینیکن برای پنج ماه به گفته یک منبع نزدیک به Pujols.

فرشتگان را پیچیده در جمهوری دومینیکن و رسانه ها, راهنمای لیست دو هماهنگ کننده از آمریکای لاتین ، نیز وجود دارد که نه کارکنان اختصاص داده شده به دومینیکن تابستان تیم لیگ. رسانه ها راهنمای لیست چهار پیشاهنگی و یک مدیر به عنوان بخشی از خود را دومینیکن عملیات.

معلوم بود که دقیقا چگونه بسیاری از فرشتگان کارکنان دریافت پول از Pujols.

Pujols که در نهمین سال از 10 سال مبلغ 240 میلیون قرارداد با فرشتگان متولد شد و در جمهوری دومینیکن, اگر چه او به مدرسه رفت در منطقه کانزاس سیتی.

فرشتگان furloughed کارکنان در سراسر سازمان با استناد به مسائل مالی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس و آنچه که در حال حاضر حداقل سه ماه تاخیر به شروع فصل.

بسیاری از furloughed کارکنان مشغول به کار در نظارت و بازیکن و توسعه بخش بودند که به ویژه آسیب پذیر به دلیل همه گیر قرار دادن یک توقف به کار و کوچک لیگ بیس بال.

فرشتگان را انتخاب کردن در برابر furloughing نه خود را بالا پیشاهنگی پس از لیگ اصلی بیس بال برداشته ممنوعیت آن در فرد سراغ این هفته است.

فرشتگان نیز تاسیس $1 میلیون کارمند صندوق کمک برای کمک به آسیب دیده کارکنان. این furloughed کارمندان و همچنین حفظ منافع خود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de