ایدز بهداشت و درمان بنیاد تجدید ارائه 74-اتاق Van Nuys هتل برای بی خانمان

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه ایدز بهداشت و درمان بنیاد در پنج شنبه, مارس 19 تمدید آن پیشنهاد 74-ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 اردیبهشت 1399

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه ایدز بهداشت و درمان بنیاد در پنج شنبه, مارس 19 تمدید آن پیشنهاد 74-اتاق Van Nuys هتل برای استفاده از به طور موقت به خانه بی خانمان ها و/یا مشکوک به کروناویروس مبتلا ،

هفته گذشته در پاسخ به نصب نگرانی های بهداشتی برای بی خانمان ها و اتهام انفعال مداوم توسط لس آنجلس مقامات ایالات متحده در منطقه قاضی David O. کارتر با صدور حکم فوتی و فوری دولت های محلی به منظور توسعه یک طرح برای تامین سرپناه اضطراری و یا مسکن برای 6000 تا 7000 در افراد بی خانمان در حال حاضر زندگی می کنند در نزدیکی آزادراه overpasses و زیرگذر در لس آنجلس.

خلاصه پرونده حقوقی در این طرح انتظار می رود به ثبت در لس آنجلس دادگاه فدرال قبل از نقل مکان به منظور برنامه ریزی شده است به اثر را به جمعه.

با توجه به AHF لس آنجلس شهر و مسئولان شهرستان در ادامه به سقوط کوتاه در تلاش های خود را به تامین سرپناه اضطراری و یا مسکن برای بی خانمان در طول بیماری همه گیر. در L. A. County, مقامات شناسایی 15000 نفر — یک چهارم از جمعیت بی خانمان — که با سن و سلامت معیارهای توان به هتل ها. لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که از روز دوشنبه در این شهرستان تا به حال امن 3,245 اتاق نقل مکان کرد و مهمانان را به 2,102 از آنها.

یک پیام به دنبال نظر از یک شهرستان نماینده بود و نه بلافاصله بازگشت.

AHF سالم بنیاد مسکن گفت: آن را برای اولین بار ارائه شده و استفاده از آن دره هاون هتل به مقامات دولتی بیش از دو ماه پیش پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در سطح ایالت تماس به عمل است. در آن زمان مسکن یک حق انسانی و سالم و مسکن بنیاد مسکن حمایتی و مسکن ارائه دهنده بخش AHF, تحسین تلاش Newsom به سرعت آدرس coronavirus بحران است. AHF همچنین مصرانه از دولت و قانونگذاران محلی به حرکت به سرعت به حفاظت از unhoused ساکنان و آسیب پذیر مستاجران.

AHF گفت: آن را خریداری دره پناهگاه در ماه ژانویه به repurpose آن را به عنوان بی خانمان و بسیار کم درآمد مسکن برای مسکن سالم برنامه اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است اجاره آن از زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

"ما سعی کردیم بارها و بارها به این اموال برای استفاده در دسترس برای کاهش بحران در این بیماری همه گیر" گفت: AHF رئیس جمهور مایکل دادند. "این واقعا یک مبل تسهیلات مناسب برای این کار است. اگر ما به نحوی می تواند به قطع از طریق نوار قرمز ما تنها بیش از حد خوشحال به آن را برای استفاده پناه کسانی که نیاز دارند در طول این بحران است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن