پس از miscommunication در اینجا خانه های سالمندان که در آن گارد ملی مستقر است

جزئیات جدید پدید آمده در روز جمعه در اطراف گارد ملی کالیفرنیا " اعزام به لس آنجلس خانه های پرستاری هولناک با ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

جزئیات جدید پدید آمده در روز جمعه در اطراف گارد ملی کالیفرنیا " اعزام به لس آنجلس خانه های پرستاری هولناک با کارکنان که تست مثبت برای COVID-19 به عنوان گزارش اولیه ارائه شده توسط نیروی نظامی ثابت می شود نادرست است.

در روز پنج شنبه زمانی که این گروه خبری اولین گزارش استقرار سخنگوی سرهنگ سرهنگ جاناتان Shiroma گفت: وجود چهار تیم اعزام شده به چهار خانه های سالمندان. مشخص شد روز جمعه که دو نفر از کسانی که امکانات برایتون مرکز مراقبت در پاسادنا و لس آنجلس مبتنی بر Alcott توانبخشی بیمارستان ندارد هر تیم از گارد ملی در وظیفه.

روز جمعه Shiroma اصلاح شده که گزارش گفته شد پنج تیم فرستاده شده به خانه های سالمندان — از جمله امکانات در پاسادنا وودلند هیلز و ال مونته — اما دو تا از امکانات گزارش یک روز زودتر نیست که تیم در آنها در همه.

Shiroma اولیه گزارش بر اساس "اسناد و مدارک در دست در زمان" او در مصاحبه ای گفت: جمعه.

در ابتدا این تیم بودند به رهبری به چهار امکانات گزارش روز پنج شنبه: Gardena نقاهت مرکز هالیوود, نخست وزیر, بهداشت و درمان, مرکز برایتون مرکز مراقبت و Alcott توانبخشی بیمارستان.

اما نه Alcott و نه برایتون به هر حال گارد ملی بود تیم مستقر وجود دارد Shiroma روز جمعه گفت.

قبل از چکمه های تا کنون بر روی زمین Shiroma گفت: Alcott بود از لیست حذف و جایگزین برای آن بود حرکت تصویر و تلویزیون در بیمارستان در وودلند هیلز.

ترنت ایوانز یک وکیل به نمایندگی از Alcott گفت: این گروه خبری تسهیلات هیچ ارتباطی با گارد ملی یا ایالتی یا محلی سازمان بهداشت و درمان در مورد این نوع پشتیبانی.

حرکت تصویر و تلویزیون در بیمارستان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اگر درخواست تسهیلات تا به حال یک گارد ملی تیم در محل. مقامات وجود دارد نیز گزارش نشده خود را در زمان caseloads به دولت با توجه به داده های اخیر در دسترس است.

در پاسادنا زمانی که یک گارد ملی وارد برایتون Shiroma گفت: تسهیلات مدیر پیشنهاد وجود دارد نیاز بیشتری در دیگر خانه های سالمندان. پس از آن در حال اجرا تا زنجیره ای از فرمان این تیم بود مستقر به یک مرکز هر چند روشن نیست که کدام یک.

Shiroma ارائه دو امکان وجود دارد که در آن بودند تیم در زمین به عنوان روز جمعه گفت: در پاسادنا مراتع پرستاری مرکز و ال مونته مبتنی بر ایستلند ، تحت حاد مرکز توانبخشی.

شری ریس مدیر برای Eastland کاهش یافته است می گویند که آیا گارد ملی کالیفرنیا مستقر شده بودند به مرکز.

در دولت جدید گزارش موارد در خانه های پرستاری منتشر شد پنج شنبه شب Eastland تسهیلات تا به حال گزارش نشده است هر گونه موارد در میان کارکنان و یا ساکنان.

در پاسادنا مراتع این گروه خبری به درخواست برای نظر هدایت می شوید شد به گزارش روابط عمومی تیم که بازگشت یک تماس تلفنی.

با توجه به دولت داده شد حداقل یک مورد در تاسیسات, اما کمتر از 11. Pasadenaspokeswoman لیزا Derderian گفت: یکی coronavirus مربوط به مرگ در این مرکز گزارش شده بود به مقامات بهداشت.

به طور کامل روشن با توجه به Shiroma در روز جمعه, در اینجا است که گارد ملی کالیفرنیا مستقر پزشکی تیم در لس آنجلس:

  • هالیوود برتر بهداشت و درمان مرکز لس آنجلس گزارش به درستی در روز پنج شنبه
  • Gardena نقاهت مرکز Gardena گزارش به درستی در روز پنج شنبه
  • تصویر متحرک و تلویزیون در بیمارستان, Woodland Hills, گزارش جمعه
  • ایستلند ، تحت حاد مرکز توانبخشی, El Monte, گزارش جمعه
  • پاسادنا مراتع پرستاری مرکز Pasasdena گزارش جمعه

برای تایید این اطلاعات Shiroma گفت: او خطاب به افسر فرمانده که مدیریت همه تیم ها در لس آنجلس به جای تکیه بر مدارک او دریافت کرده بود پیش از آن.

در این روند Shiroma نشان داد که یک تیم تقریبا مستقر به پاسادنا مبتنی بر باغ گل رز مرکز بهداشت و درمان بود اما nixed در آخرین لحظه. وجود دارد در حال حاضر هیچ موردی در این مرکز با توجه به دولت داده از مارس 23.

همان پایگاه داده ها نشان داد وجود 24 مجموع موارد در تاسیسات تقسیم و بین کارکنان و ساکنان به عنوان از آوریل 17.

وضعیت اتحاد "بوده است بسیار قوی و بسیار سیال و نیازهای بزرگ هستند" Shiroma گفت.

در ضمن لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر نشان داد در طول روز جمعه ظهر در کنفرانس خبری که در دفتر که توپ نورد با گارد ملی.

"ما نمی درخواست گارد ملی (به طور خاص) اما ما بخواهید برای کمک به," او گفت: "در تمجید نظامی عملکرد سازمان. "ما با قرار دادن در یک درخواست یک روز و روز بعد گارد ملی بود که مستقر شده اند."

او گفت که درخواست شده بود زمانی که او شروع به توجه به امکانات داشتن مشکل با نگه داشتن کارکنان هنگامی که بیش از حد بسیاری از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

در همان کنفرانس خبری فرر اعلام محدودیت های جدید در لس آنجلس خانه های پرستاری پس از پاسادنا منجر شود که با صدور یک جهت مشابه هفته گذشته است.

خانه های سالمندان دیده می شود بخش عمده ای از موارد در سراسر لس آنجلس. هر یک از پاسادنا 29 مرگ و میر رخ داده است در یک مرکز پرستاری.

در مصاحبه روز شنبه, Shiroma دقیق تفکیک از هشت عضو تیم که فرستاده شد به امکانات روز یکشنبه و دوشنبه هر چند ممکن است مستقر در آینده نزدیک.

وجود دارد پنج نظامی-نوع پزشکان در هر تیم به همراه یک دستیار پزشک یا پرستار پزشک یکی اداری گروهبان و یک سرویس پشتیبانی عضو برای کمک به با کار اداری از قبیل حقوق و دستمزد و دیگر روز به روز عملیاتی ضرورت Shiroma گفت.

در این تیم خواهد ماند تا زمانی که آنها مورد نیاز نیست دیگر Shiroma اضافه شده است.

رایان کارتر کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: این مقاله ویرایش شده است برای روشن کردن تعدادی از موارد در پاسادنا مراتع پرستاری مرکز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب