یک بستری پدوفیلیا شرح داده شده توسط روانشناسان به عنوان یک خطر قریب الوقوع را به جامعه وارد باغ بیشه در دوشنبه 20 ژوئیه است و در حال نظارت توسط پلیس پس از آزادی از دو دهه از اجباری مراقبت در دولت بیمارستان روانی.

مقامات محلی اعزام یک نظارت تیم به عنوان به زودی به عنوان آنها متوجه شدند که کری جی اسمیت 59 بود که ماندن در یک متل در شهر و باغ و بیشه اداره پلیس مقامات گفت: در انتشار اخبار. آنها ادامه خواهد داد برای حفظ زبانه ها در اسمیت که قبلا نوشته شده است در مورد داشتن رابطه جنسی با افراد زیر سن قانونی و با اشاره به خود را به عنوان “آقای RTK,” مختصر برای تجاوز به عنف و شکنجه و کشتن.

اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه گفته است که اسمیت شده بود آزاد چهار شنبه, جولای 15. از آن پس او به نقل از نارنجی به تاج لیک ال سینور و سان Diego County, قبل از چک کردن به یک متل در باغ بیشه.

اخبار جنبش منجر به یک پاسخ صوتی از مردم در برخی از جوامع او باقی ماند. ساکنان در لیک ال سینور برگزار شد تظاهرات روز شنبه در مخالفت با حضور او.

اسمیت مورد نیاز نمی باشد برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی است و در هر رسمی تحت نظارت آزاد است. اما سازمان های اجرای قانون شده اند هشدار ساکنان به محل خود و درخواست شده است در گردش به امید اضافه شدن او به مگان قانون پایگاه داده.

به تازگی منتشر شده پدوفیلیا اعتراف کرد که او تا به حال نوشته شده از یک نامه ابراز تمایل خود را به ربودن و تجاوز در 7 سال در کوستا مسا. او هرگز متهم در ارتباط با آن حادثه اما قبلا محکوم به جرائم جنسی در سال 1983.

اسناد دادگاه نشان می دهد اسمیت ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی برای سال 1983 کودک دلخوری بزه محکومیت تلاش برای پرداخت یک پسر جوان به اجرا از طریق یک بارانی ، به دلایلی که تحت بررسی هستند او دیگر برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو