بازیگر Danny Masterson به اتهام تجاوز به 3 زن از سال 2001 تا 2003; وکیل می گوید: او بی گناه

"That '70s Show" بازیگر Danny Masterson بود که به اتهام تجاوز به سه زن در اوایل 2000s لس آنجلس دادستان گفت: پن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 خرداد 1399

"That '70s Show" بازیگر Danny Masterson بود که به اتهام تجاوز به سه زن در اوایل 2000s لس آنجلس دادستان گفت: پنج شنبه, اوج سه سال تحقیقات که منجر به نادر دستگیری معروف هالیوود رقم در #MeToo عصر.

سه فقره تجاوز به عنف با زور و ترس در برابر Masterson واصل شد روز شنبه و یک حکم بازداشت isssued. Masterson, 44 دستگیر شد اواخر صبح روز چهارشنبه در زندان سوابق نشان داد. او منتشر شد و چند ساعت بعد پس از ارسال اوراق قرضه و برنامه ریزی شده است به arraigned سپتامبر. 18.

Masterson وکیل تام Mesereau گفت: مشتری خود را بی گناه است و "ما اعتماد به نفس است که او را تبرئه زمانی که تمام شواهد و مدارک در نهایت می آید به نور و شهود باید از این فرصت به شهادت."

دادستان ها ادعا می کنند که Masterson raped 23 ساله مدتی در سال 2001 28 سال در ماه آوریل سال 2003 و 23 سال زن او دعوت کرده بود به هالیوود هیلز خانه بین ماه های اکتبر و دسامبر سال 2003 است.

اگر به جرم او می تواند تا 45 سال در زندان است.

دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات در دو Masterson مواردی است که پلیس در حال بررسی یکی به دلیل شواهد کافی و از سوی دیگر به دلیل قانون مرور زمان تمام شده بود.

Masterson شده است به بازیگر و مدل جواهر فیلیپس از سال 2011 است.

"بدیهی است که آقای Masterson و همسرش در شوک کامل با توجه به این که نزدیک به 20 سال اتهامات به طور ناگهانی و در نتیجه هزینه واصل شده اما آنها و خانواده خود را در حال آرامش دانستن است که در نهایت به حقیقت خواهد آمد" گفت: Mesereau که قبلا به نمایندگی از مایکل جکسون و بیل کازبی در دادگاه خود برای جرایم جنسی.

"افرادی که می دانم آقای Masterson بدانید شخصیت خود را و می دانم که این اتهامات می شود نادرست است."

زنان که نام ساخته شد در مکان های عمومی, با صدور بیانیه ای از طریق وکلای مدافع خود را گفت: آنها دچار "آزار و اذیت خجالت و دوباره قربانی" از آنجا که آنها شروع به همکاری با مقامات.

"ما خدا را شکر که لس آنجلس دفتر دادستان منطقه است که در نهایت به دنبال عدالت کیفری در برابر Masterson," بیانیه ای گفت:. "ما با اعتماد به نفس که حقیقت شناخته خواهد شد و امیدواریم که این اتهامات ظ امروز اولین گام در این سفر طولانی از شفا عدالت و برگزاری کسانی که قربانی ما را دارند."

به اتهام تجاوز آمد و در ارتفاع Masterson شهرت او به عنوان ستاره دار در یکپارچهسازی با سیستمعامل طنزهای "That '70s Show" در کنار اشتون کوچر, میلا کونیس و Topher Grace. سری زد در تلویزیون فاکس از سال 1998 تا 2006 و تا به حال یک زندگی پس از مرگ در reruns.

او پیوست با کوچر در Netflix بکشد غربی طنزهای تلویزیونی "مزرعه" هنگامی که پلیس لس آنجلس تحقیقات از او نازل شده در مارس 2017. خبر نداشت فوری حرفه ای پیامدهای برای Masterson, اما بعد از آن در سال, پس از اتهامات علیه Harvey Weinstein را تکان داد هالیوود فرهنگ او نوشته شده است را نشان می دهد.

Masterson تقبیح هالیوود فضایی که منجر به از دست دادن شغل و همچنین پیشنهاد در آن زمان است که خود را با مشخصات بالا عضویت در کلیسای ساینتولوژی بود که منجر به آزار و اذیت.

او گفت: در یک سال 2017 بیانیه ای که "در جریان آب و هوا به نظر می رسد به عنوان اگر شما فرض گناه لحظه ای شما را متهم کرد."

چرا که پلیس در حال حاضر در حال بررسی او Masterson را مورد بود که در میان کسانی که گرفته شده توسط یک نیروی کار تشکیل شده توسط لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey به بررسی سوء رفتار جنسی در صنعت سرگرمی است. که نیروی کار کاهش یافته است به پرونده اتهامات در بیش از 20 نفر در این دو سال از وجود آن شارژ تنها Weinstein خود را.

لس آنجلس دادستان را آغاز کرده اند تلاش برای آوردن Weinstein به کالیفرنیا به صورت اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی. او است که برگزار می شود در نیویورک, زندان, پس از محکوم به اتهامات مشابه در اوایل این سال است.

Masterson مورد هنوز هم می ایستد به عنوان تنها مجموعه دوم از اتهامات لس آنجلس دادستان باید در برابر معروف هالیوود رقم در #MeToo عصر.

Masterson مشغول به کار به طور پیوسته شروع در اوایل 1990s تا حد زیادی در تلویزیون کمدی از جمله "Cybill" و "مردان کار" همراه با "That '70s Show" و "مزرعه."

فیلم خود را شامل اعتبار 2008 کمدی جیم کری "بله مرد" "پل به هیچ جا" در سال 2009 که در آن او ستاره دار با همسر آینده اش فیلیپس و 2011 را "شیکاگو 8" که در آن او با بازی 1960 ضد جنگ فعال جری روبین.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب