فعالان: نژادی عدالت حرکت ارائه می دهد یک فرصت برای یک برابر آمریکا

روز دوشنبه آنلاین زنده رویداد های ویژه پانل بحث اخیر جنبش برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399
روز دوشنبه آنلاین زنده رویداد های ویژه پانل بحث اخیر جنبش برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. (UC برکلی تصویری)

نژادی عدالت جنبش فراگیر در سراسر کشور ارائه فرصت به ریشه تبدیل امریکا به عادلانه تر در خدمت همه شهروندان آن اعضا به این نتیجه رسیدند در طول یک رویداد آنلاین دوشنبه برگزار شده توسط دانشگاه UC برکلی Othering & متعلق موسسه.

این رویداد "افزایش برای عدالت: سیاه و سفید زندگی جمعی ما را به آینده" ویژه نزدیک به یک دوجین برجسته جامعه, سازمان, رهبران مذهبی و اجتماعی تغییر طرفداران از شهرستانها در سراسر کشور که به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد عدالت اجتماعی کار می افتد بر روی زمین و سند چشم انداز خود را برای آینده است.

"ما در مواجهه با بیماری های همه گیر: این بیماری همه گیر از Covid-19 و همه گیر از نژاد پرستی نهادینه شده. من نمی دانم کدام بدتر است, اما با هم آنها واقعا مرگبار گفت:" برکلی قانون پروفسور جان. پاول مدیر موسسه. "اما زمانی که ما آنها را با هم, من فکر می کنم ما می تواند رسیدگی به هر دو."

پاول به خود جلب کرد شباهت به قیام او با تجربه در دیترویت در سال 1967 که در آن گارد ملی مستقر شد به سرکوب چندین روز ناآرامی و همچنین به صحنه او شاهد در طول 1980s در آپارتاید آفریقای جنوبی است. اما در زمان حاضر گفت: احساس می کند و امیدوار کننده است.

"من به یاد داشته باشید و سپس این ... ain't هرگز تغییر نمی کند.' و چند سال بعد, من در حال خوردن شام در نلسون ماندلا ، من یاد گرفتم که ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. من نمی بینم این تغییر در آینده است. من کمی بیشتر فروتن در حال حاضر," او گفت:.

جدید ترین جنبش برانگیخته و با کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس به سرعت گسترش یافته و به شهرها و شهرستانها در هر دولت و در سراسر جهان است. دوشنبه بلندگوهای توضیح داد که چگونه جنبش گالوانیزه جوامع خود را به نگه داشتن فشار برای تغییر.

گلن هریس رئیس جمهور از مسابقه به جلو: مرکز نژادی عدالت نوآوری غیر انتفاعی نژادی سازمان عدالت با ریشه در اوکلند گفت: در حال حاضر اجازه می دهد تا برای ایجاد cross-نژادی و متقابل جنبش همبستگی با نشان دادن چگونه مسائل مربوط به خشونت های پلیس و دسترسی به مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، تحصیل و اشتغال هستند و همه به هم گره خورده است.

"آنچه ما با آن روبرو هستیم این است که یک ساختاری مبارزه است که نه فقط در این لحظه در مورد واقعیت های پایان دادن به خشونت های پلیس تنها اما است که در واقع ایجاد یک امکان به تصور اساسا فقط و دموکراتیک جامعه محور در این واقعیت که ما به عنوان یک چند نژادی جامعه" هریس گفت.

مدیر Emira جنگل آفریقایی افزایش — یک پان-آفریقایی جنبش مردم و سازمان ها مشغول به کار برای صلح و عدالت و کرامت — خواندن شماره از آیتم ها از یک لیست طولانی از پیروزی که فعالان را به دست آورد پس از تظاهرات فوران ماه گذشته.

آنها شامل پیگرد و بازداشت چهار افسر پلیس درگیر در Floyd را قتل پایان به "بدون دست کشیدن از سیاست" توسط پلیس در لوئیزویل که در آن Breonna تیلور بود به ضرب گلوله توسط ماموران در ماه مارس تلاش در کنگره برای جلوگیری از انتقال سلاح های نظامی به محلی نیروهای پلیس و حذف مؤتلفه مجسمه در برخی از کشورها.

یک سازمان با مینه سوتا حقوق مهاجران اقدام کمیته که رفت و تنها به نام "دیزی" را تشویق بینندگان به دنبال نمونه ای از حقوق مدنی-عصر فعالان که سازماندهی یک سری از تحریم های کسب و کار است که تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار; 1955 Montgomery bus boycott یک مثال است.

"اگر یک کسب و کار است که برای رهایی از جوامع به حاشیه رانده شده ما باید کمک به اجرای خود موتور," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن