یک قبیله از فعالان افزایش می یابد از شهریار

آسمانی هیوز و ویکتور Hodgeson می تواند با دقت اشاره کردن لحظه ای آنها گفت: "به اندازه کافی به اندازه کافی است"

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

آسمانی هیوز و ویکتور Hodgeson می تواند با دقت اشاره کردن لحظه ای آنها گفت: "به اندازه کافی به اندازه کافی است" و آن را قبل از ناگهانی از فعالیت جاروب ملت در پاسخ به جورج فلوید را کشتن.

در التادنا زن و شوهر نشسته به یک مکالمه واقعی در مورد جرم و جنایت و خشونت در جامعه خود پس از Hodgeson به خانه آمد از صحبت در مورد تجارب خود را در حال رشد در التادنا Blocc Crips در Kev مک کانال یوتیوب حدود یک سال پیش.

"تماشای ویدئو می بینم شور و شوق است که او تا به حال برای جامعه ما است که ما نیاز به ایجاد یک تغییر" هیوز گفت. "هنگامی که او به خانه آمد به من گفت: 'ما این است که زمان برای درگیر شدن.' بنابراین ما تصمیم به ایجاد یک جنبش صلح."

نتیجه: قبیله من افزایش یک سازمان مردمی است که از طریق آن آنها شروع پیشرو صلح از طریق پیاده روی شهریار با هدف متحد لس آنجلس باندهای این Bloods و Cripps.

"ما می گویند: "قبیله" به دلیل آن که به فکر مردم است که همه می خواهند برای رسیدن به همان هدف" هیوز گفت. "و این چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان در حال حاضر برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند."

زن و شوهر سازماندهی کرده است چندین تظاهرات و حوادث ماه گذشته نهادی برای مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس از طریق فعالیت های.

"این سیستم نیاز به تبدیل راه مردم سیاه و سفید مناسب به امریکا" هیوز گفت. "در حال حاضر هر قدم از زندگی آن است که شروع به رسمیت شناختن چگونه جامعه سیاه و سفید بوده و برای درمان صدها سال از آن زمان برای متوقف کردن درمان."

روز استقلال 'سیاه'

هیوز و Hodgeson برگزار شد اعتراض در ژوئیه 4, هنگامی که بیش از 60 نفر جمع شده بودند به "سیاه و سفید" روز استقلال در التادنا.

"ما در حال حمایت از روایت جولای 4th," هیوز گفت. "ما دیگر جشن چیزی که را جشن می گیرند نه ما."

هیوز و آسمانی راهپیمایی با معترضان پایین نمایشگاه اوکس خیابان به لا Pintoresca پارک. "این یک کوچکتر اعتراض بود اما واقعا موثر" Hodgeson گفت. "وجود دارد یک گروه از قفقازی معترضان که آمد و ما قادر به بحث در مورد نژاد پرستی."

شرکت کنندگان را تشویق به شرکت در یک گفت و گو باز با داستان های متفاوت و نظرات و درجات مختلفی از تجربیات با نژادپرستی و سفید امتیاز.

"این بسیار شخصی این زمان" هیوز گفت.

ماه مارس با نتیجه شب زنده داری برای الیاس McClain در پارک یادبود در پاسادنا. McClain شد گزارشی 23 ساله سیاه, ماساژ درمانگر چه کسی کشته شد, توسط ماموران پلیس در شفق قطبی. کلرادو در حالی که راه رفتن به خانه در اوت. 24, 2019.

زن و شوهر را بزرگترین اعتراض در ماه گذشته شاهد بیش از 3000 مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان های کالیفرنیا در ژوئن 6, زمانی که سیاه التادنا اعضای جامعه در زمان "صحنه" در چارلز سفید پارک الهام بخش امید.

"همان پارک که در آن ما شروع به این راهپیمایی امروز من استفاده می شود به بی خانمان در" دارل گی گفت: در طول 6 ژوئن اعتراض. او بنیانگذار اول تا سوم سافت بال و بیس بال آموزش برای جوانان در التادنا. "من دیده ام دوستان من مورد آزار و اذیت فقط به این دلیل که آنها مردان سیاه نشستن در پارک."

هیوز و Hodgeson برنامه ریزی شده اعتراض در دو روز با کمک لیلی وارگاس بنیانگذار شفقت تیم پشتیبانی.

"قبیله من ظهور کردم چیزی که خود آن رفتن و این واقعا عالی آنچه آنها انجام می دهند" وارگاس گفت. "ویکتور و آسمانی باید واقعا قلب خود را در جای مناسب است."

وارگاس بود که قبلا مدیر تولید برای Wizdom لا و راه اندازی شد برای رفتن بر روی تور با خواننده و ترانه سرا Jhené Aiko قبل از COVID-19 موثر تعطیل جامعه است. با توجه به وارگاس Aiko اهدا $1,000 به شفقت تیم پشتیبانی.

'حتی در شهریار'

"مردم در حال صحبت کردن در برابر خشونت پلیس" هیوز گفت. "سیاه و سفید زندگی مهم حتی در التادنا و Altadenians در حال نشان دادن آن است."

در حالی که فعالیت تبدیل به برجسته ترین تمرکز قبیله من افزایش در ماه گذشته این زن و شوهر شده است قادر به ارائه وعده های غذایی برای کسانی که رو به مسکن ناامنی در جوامع در داخل و خارج بیشتر منطقه لس آنجلس, مانند, ساحل, کامپتون, Skid Row ریورساید کالیفرنیا و گردنا.

هیوز و Hodgeson در ابتدا برداشت باقی مانده از مواد غذایی دیگر بانک ها و سازمان های غیر انتفاعی برای متفرق کردن برای اولین بار چند ماه تا هیوز ملاقات با ایالات Sihk ماموریت بشردوستانه سازمان مستقر در فنتنا آن نیز به اجرا در پنجاب هند.

هر هفته از اوایل ماه مارس قبیله من افزایش دریافت کرده 1,500 وعده های غذایی از ایالات Sihk ماموریت برای توزیع به خانواده های نیازمند.

اما هیوز گفت: بزرگترین تماس در ابتدا برای آوردن صلح به شهریار و پاسادنا.

"هدف این بود که به کاهش جرم و جنایت و خشونت در جوامع مختلف در اطراف ما" هیوز گفت. "ما در تلاش برای آوردن خون و Cripps در وحدت برای جلوگیری از جنگ است."

این Nipsey Hussle اثر

جاه طلبی های متحد مخالف در آمد بخشی از Hodgeson بازتاب در زندگی خود و در بخشی از شاهد راه های مختلف باند وابسته و جوامع متحد پس از مرگ رپ Nipsey Hussle.

"در حال رشد و از که شما می خواهید به تغییر همه چیز" Hodgeson گفت. "شما می خواهید برای شروع به بازگشت."

Hodgeson متولد شد و در سال 1971 و در سال 1981 او تبدیل شده بود به طور کامل تکامل یافته التادنا Blocc Cripps. "آینده در داخل و خارج از زندان, شما باید مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم" او گفت:.

Hodgeson خود را به دست آورده GED در لس آنجلس زندان در سال 1997 و در سال 2014 او موفق به دریافت یک درجه همکاران در چند رسانه ای و طراحی وب از دانشگاه فینیکس.

"برای برخی از مردم خواهد بود که بسیار دقیقه اما برای من این یک دستاورد بزرگ. دریافت که من احساس کمی مثبت تر در مورد خودم" Hodgeson گفت.

"سپس من شروع به کمک به شرکت ها برای ساخت وب سایت. آن را به من در اطراف تمام انواع مختلف از مردم و من واقعا شروع به نگاه در زندگی, متفاوت," او گفت:. "امروز من یک فعال سیاسی."

'هیچ یک token'

هیوز' الهام شده است اشک در او از او یک نوجوان بود اولین نظر گرفتن توجه داشته باشید از این قحط و غلا از افراد مشغول به کار در کنار او در التادنا سوپر مارکت.

"'این است که یک جامعه سیاه و سفید و سیاه و سفید از مردم می خواهید برای دیدن سایر مردم سیاه و سفید کار در جامعه خود'" هیوز گفت: او گفت: صاحب این بازار است.

چند سال بعد هیوز تا به حال فقط به پایان رسید صحبت کردن در یک جلسه اجرایی در قانون شرکت که در آن او کار می کرد در اوایل 2000s زمانی که رئیس cracked یک شوخی: "او ما را نشانه" هیوز به یاد می آورد.

او نمی خنده. هیوز سمت چپ که کار در مدت کوتاهی پس از راه اندازی کسب و کار خود را به عنوان یک بلیط کارگزار برای کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.

"من هیچ کس را نشانه" هیوز گفت. "من فکر نمی کنم مردم سفید را در درک آنچه در آن به معنی. که زمانی که من تصمیم دارم ساخت یک تغییر است."

هیوز گفت: مشاوره برای کسانی که می خواهند به بهتر متحدان به جامعه سیاه و سفید شامل آموزش و پرورش در تاریخ نژادپرستی درگیر شدن با خانواده ها و کمک به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

"صحبت می کنند حقیقت را گفتن حقیقت از آنچه در جامعه سیاه و سفید است انجام می شود برای کشور ما" هیوز گفت. "نگاهی به زمان برای اطلاع خودتان را فراتر از آنچه آموزش داده شده در مدارس ما و پس از آن چین با ما. تعامل و روابط با خانواده و مردم بیایید در شکاف."

هیوز و Hodgeson خواهد شد تا با تیم شهر پاسادنا در شنبه, جولای 11, همراه با 10 دیگر سازمان های جامعه برای عبور رایگان از خوراک و پوشاک و لوازم خانگی و لوازم مدرسه. درایو کردن هدیه روز خواهد لگد کردن در ساعت 11 صبح در رز باول در پارکینگ کوچه B و در نهایت در ساعت 2 بعد از ظهر

این زوج در انتظار به تغذیه بیش از 2000 خانواده ها را تشویق می کند و هر کسی که رو به بی خانمانی و یا اختلافات مالی با توجه به همه گیر به حضور و آنچه را که آنها نیاز دارند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن