یک استاد واقعی

به طور کلی Zuo Zongtang (1812-1885) از سلسله چینگ بود از طرفداران بازی استراتژیک هیئت مدیره بروید و همچنین یک متخصص در بازی خود را.

یک بار در حالی که رهبری سربازان به نبرد با دشمن به طور کلی زو و نیروهای نظامی خود را به تصویب یک کلبه که تا به حال نشانه ای در آن پرتو بیان کرد: “جهان بهترین بازیکن.” به طور کلی نه متقاعد شده بود و آماده برای به چالش کشیدن ساکن هستند. او در پا و بازی سه بازی با میزبان از کلبه.

میزبان از دست داد هر سه بازی.

به طور کلی Zuo خندید و گفت: “در حال حاضر شما می توانید به پایین که ثبت نام!” او سپس سمت چپ احساس اعتماد به نفس و خوشحال است.

به طور کلی Zuo برنده نبرد قاطعانه. در راه برگشت آنها گذشت کلبه دوباره. کلی کنجکاو برای دیدن اگر نشانه گرفته شده بود اما آن را هنوز هم حلق آویز در کلبه. او در پا و تا به حال سه بازی با میزبان یک بار دیگر.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

ثبت نام هنوز هم حلق آویز شد زمانی که آنها گذشت کلبه در راه بازگشت از جنگ. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

به طور کلی زو از دست همه سه بازی.

او شوکه شد و پرسید میزبان چه که می تواند.

میزبان پاسخ داد: “ماموریت خود را به رهبری ارتش خود را به نبرد آخر زمان, بنابراین من نمی خواهم به شکستن روح خود را. در حال حاضر شما را از پیروزی و من تصمیم به رفتن خارج!”

استادان واقعی آنهایی هستند که می توانید برنده شوید اما نه لزوما به نفع خود. آنها باید توانایی بلکه وسعت ذهن به جای نیازهای دیگران و شرایط و تنظیم خود را بر این اساس.

ترجمه شده توسط سیسیلیا و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

ارتباط بین ویروس سرريز و محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو