720 شرکت های وام مسکن در زمان PPP پول و ادعا شغل را نجات داد

شاید آنها فکر آن را آسان پول رسیده ، شاید آنها فکر می کردند نام شرکت خود را هرگز نشان داد. شاید آنها در cahoot

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 تیر 1399

شاید آنها فکر آن را آسان پول رسیده ،

شاید آنها فکر می کردند نام شرکت خود را هرگز نشان داد.

شاید آنها در cahoots با بانکداران خود را به پنهان کردن خود را در صنعت طبقه بندی کد SBA برنامه های کاربردی (بانکداران شد و درآمد کمیسیون با ساخت این وام بعد از همه).

یا شاید وام مسکن شرکت های صنعت واقعا نیاز به چک برنامه حفاظت از پول برای صرفه جویی در شغل.

هر چه انگیزه یک بمب ضربه زدن به صنعت وام مسکن در جولای 8 زمانی که ملی وام مسکن حرفه ای مجله منتشر شده نام 550 وام مسکن شرکت های صنعت به عنوان بخشی از آن مقاله: "صنعت وام مسکن در زمان کامل PPP استفاده." شماره بعد به روز رسانی به 720.

"ایمان بد رفتار غیر اخلاقی نشان دهنده بد در یک صنعت است که نیاز به بازگرداندن شهرت خود را به جای کاهش آن بیشتر گفت:" مایکل Josephson, موسس, مدیر عامل و رئیس Josephson موسسه اخلاق.

انزجار و خشم و شوک و ناباوری شد افکار از برخی از همکاران صنعت. دیگران بیشتر بود مبتذل در بیان خود از خشم.

شما می خواهم مطمئنا درک این احساسات اگر شما تا به حال شده است برچسب درنده وام دهنده به عنوان بسیاری از ما تا به حال در طول بحران وام مسکن روز و رکود اقتصادی ،

حتی امروز برخی از وام گیرندگان بازجویی ما قبل از آنها مایل به انجام کسب و کار با ما چرا که آنها می ترسند. آنها در طرف اشتباه از وام مسکن غارت در روز.

PPP مقاله اعلام شده در قسمت: "این وام اعطا شد با محدود مستندات بر اساس شرکت اعلام بیانیه که آن را به حال شده است منفی تحت تاثیر این بیماری همه گیر و وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد در درجه اول برای جلوگیری از زیان کار است. اگر این شرکت ها نشان می دهد آنها صرف حداقل 75 ٪ از وام درآمد حاصل از حقوق و حفظ شغل آنها وعده وام خواهد شد به احتمال زیاد بخشیده شود توسط دولت است."

ملی وام مجله حرفه ای شده است در نشریه برای 12 سال است. "این بود که یکی از پربیننده ترین مقالات" گفت: Vince Valvo, نویسنده, مدیر عامل شرکت ناشر و سردبیر است.

Valvo توضیح داد که نه تنها وام مسکن صنعت شرکت با ارائه مناسب NAICS (آمریکای شمالی صنعت طبقه بندی سیستم) کد در آن SBA نرم افزار برای PPP بودجه. بنابراین آن را در زمان بسیاری از حفاری برای پیدا کردن 720 صنعت وام مسکن شرکت های خارج 650,000 نام شرکت SBA منتشر شد.

من نگاه کردن NAICS برنامه نویسی تعاریف. آن را ساده به نظر می رسید به من.

"من مطمئن هستم که همه از آن انتظار می رود به اطلاعات عمومی است. یک شرکت به نام من درخواست نام آن برداشته شود چرا که این یک اشتباه بود" گفت: Valvo. "(این) صنعت وام مسکن در زمان استفاده از PPP وام."

شرم و خجالت می تواند ابزار قدرتمند.

Josephson به نمرات بالا به دو انجمن صنفی نشریات برای تاباندن نور بر روی این.

"این شکل از صنعت پلیس خود," او گفت:.

ملی وام مجله حرفه ای توزیع آن مجله دیجیتالی و چاپ به 146,000 وام مسکن حرفه ای است. وام مسکن بانکداران انجمن اضافه شده یک لینک به PPP مقاله در آن اخبار روزانه لینک ارسال شده به 82,000 منحصر به فرد آدرس ایمیل.

"این سخت است برای قضاوت در این شرکت اگر شما نمی دانید که وضعیت خود را. اما آن را سخت به این باور تمام این افراد در یک وضعیت بد" گفت: Rocke اندروز رئيس جمهور از انجمن ملی کارگزاران وام مسکن. "آنها در حال ساخت پول بیشتری از آنها تا کنون."

چه در مورد وام دهندگان وام مسکن فقط دادن پول را به اداره کسب و کار کوچک?

"برخی از پول برگردانده شده است توسط شرکت های دیگر" گفت: SBA سخنگوی Miryam Barajas. شد و هر یک از آنها در صنعت وام مسکن شرکت ؟ "عدم دسترسی (دسترسی اطلاعات) در مورد شرکت های وام مسکن."

فردی مک رای خبر: 30 سال وام مسکن شکست, کمتر از 3 ٪ برای اولین بار در 50 سال به طور متوسط 2.98% پایین 5 امتیاز در اساس از هفته گذشته است. 15 سال با نرخ ثابت نیز کاهش یافت و به رکورد پایین به طور متوسط 2.48% پایین 3 امتیاز در اساس از هفته گذشته است.

وام مسکن بانکداران انجمن گزارش 5.1 درصد افزایش در وام نرم افزار حجم از یک هفته قبل است.

خط پایین: فرض کنید یک وام گیرنده می شود متوسط نرخ ثابت 30 ساله در یک منطبق $510,400 وام در سال گذشته پرداخت شد $235 بیش از این هفته پرداخت $2,146.

آنچه من می بینم: محلی نیز واجد شرایط وام گیرندگان می توانید زیر نرخ ثابت وام مسکن با 1 نقطه هزینه: 30 سال FHA در 2.25% به 15 سال معمولی در 2.25% 30 سال معمولی در 2.625% 30 سال معمولی بالا-تعادل ($510,401 به $765,600) در 2.75% و 30 سال ادم تنومند و بدقواره قابل تنظیم نرخ وام مسکن (وام بالاتر از $765,600) است که قفل شده است و برای اولین بار پنج سال در 3.125%.

توجه داشته باشید: این 30 سال FHA محدود به وام از $442,750 در امپراتوری درون مرزی و $510,400 در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

چشم گیر وام هفته: 30 سال ثابت نرخ وام مسکن متعارف در 2.5% با 1.25 امتیاز هزینه.

جف Lazerson یک دلال وام مسکن و استاد کمکی در Saddleback College. او را می توان در 949-334-2424 یا jlazerson@mortgagegrader.com. وب سایت خود را است www.mortgagegrader.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن