یک پیام از پردیس رهبران: ایستاده با هم

صدراعظم کارول مسیح و اسکار Dubón جونیور, معاونت سهام و ورود ارسال پیغام زیر به دانشگاه و جامعه در روز جمعه: در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 خرداد 1399

صدراعظم کارول مسیح و اسکار Dubón جونیور, معاونت سهام و ورود ارسال پیغام زیر به دانشگاه و جامعه در روز جمعه:

در حالی که همه ما عمیقا احساس درد و رنج و از دست دادن مربوط به COVID-19—درد و رنج و از دست دادن بازدید به طور نامتناسبی در کسانی که سیاه بومی مردم از رنگ و ضعیف—ما وحشت زده توسط نژادپرستانه قتل اخیر هفته. ما می نویسیم تا خشم; ما ایستاده ثابت قدم در همبستگی با جامعه سیاه و سفید; و ما صمیمانه تسلیت به این عزیزان از قربانیان نژاد-انگیزه خشونت است که در جوامع مختلف در سراسر امریکا است. بدون کنترل خشونت در دست پلیس و شهروندان نیاز به ما و همه جامعه – توجه فوری است.

به عنوان یک دانشگاه جامعه ما ایستاده با خانواده Ahmaud Arberyکه به قتل رسید در حالی که آهسته دویدن در گرجستان توسط دو مرد سفید. ما ایستاده با مسیحی کوپربود که قربانی یک زن در تلاش برای استفاده از پلیس به عنوان یک سلاح در برابر او در حالی که او به دنبال شور و شوق خود را برای پرنده نگری در پارک مرکزی نیویورک. ما در کنار عزیزان از Breonna تیلورضروری کارگر در طول این بیماری همه گیر که کشته شد در خانه اش توسط پلیس. ما ایستادگی در برابر بی معنی کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس که به زانو در گردن او در حالی که سه نفر دیگر تماشا و کمک به آقای فلوید خفه کردن همان کلمات نهایی از دیگری کشته شده سیاه اریک گارنر: "من نمی توانم نفس بکشم."

اجازه دهید ما می گویند نام خود را اذعان خود بشریت و متعهد به انجام آنچه ما می توانیم برای ایجاد یک جامعه عادلانه تر.

اجازه دهید ما نیز اذعان کرد که در حالی که این نامها و حوادث ساخته شده راه خود را به اخبار ملی و گفتمان آنها با هر وسیله جدا شده است و نه نژاد پرستی است که زمینه آنها.

با توجه به دانشگاه راتگرز جامعه شناس Frank Edwards, یک نفر از هر 1000 نفر در آمریکا کشته خواهد شد توسط یک افسر پلیس است. این باعث می شود آنها را به دو و نیم برابر بیشتر از مردان سفید پوست به مرگ در برخورد با افسران.

کمتر متوجه شده توسط رسانه های جریان اصلی اما به همان اندازه مهم برای بالا بردن, هستند, سیاه جنسیت و غیر منطبق با ترانس و افرادی که به قتل رسیده اند در هفته های اخیر و ماه.

ما باید از تماس و پاسخگو ما شکسته, سازه, ساخت پل که منجر به درک متقابل و احترام در سراسر اختلاف و کار برای ایجاد یک آینده که در آن همه ما می تواند رشد به خصوص در این زمان به چالش کشیدن. این کار باید اتفاق می افتد در سراسر کشور – و این باید اتفاق می افتد در سطح محلی نیز هست.

ما اذعان غم و اندوه و خشم و غم و اندوه و ناتوانی و خشم این است که این قتل در ایجاد جامعه ما است. اجازه دهید ما کانال آن احساسات نسبت به یک تعهد به هر یک از دیگران' سلامتی. اگر شما می خواهم حمایت لطفا با ما تماس دانشگاه برکلی مشاوره و خدمات روانشناختی (کلاه). مشاوران در دسترس برای تلفن و تصویری مشاوره قرار ملاقات. نیز وجود دارد آنلاین جدید خود کمک ابزار. بازدید از کلاه وب سایت تماس بگیرید مشاوره و خدمات روانشناختی در (510) 642-9494 و یا زمانی که تانگ مرکز بسته است تماس بعد از ساعات مشاوره خط (855) 817-5667. کلاه استخدام بهداشت روان حرفه ای آموزش دیده برای ارائه پشتیبانی به افراد از یک آرایه وسیعی از هویت, از جمله به طور سنتی به حاشیه رانده شده و یا از حقوق خود محروم شدند.

علاوه بر این به خوبی در محل کار – کارمند کمک فراهم می کند رایگان و محرمانه مشاوره و ارجاع برای ما هیات بازدید از پژوهشگران و دانشجویان مقطع فوق دکترا. به برنامه قرار ملاقات با یک کارمند و مشاور کمک لطفا تماس بگیرید (510) 643-7754 یا ایمیل employeeassistance@berkeley.edu.

در نهایت لطفا آگاه باشید از منابع زیر است:

  • تشکل های دانشجویی: دانشگاه ما متعدد و متنوع سازمان های دانشجویی است که دانشجویان ممکن است مایل به درگیر شدن در. شما می توانید به کاوش در callink.berkeley.edu.
  • مراکز آموزشی عدالت و جامعه تعامل: این مراکز با ارائه فضای برنامه ها و خدمات برای برکلی متنوع دانشجویی جوامع است. اطلاعات بیشتر در ejce.berkeley.edu/mcc یا (510) 642-6528.
  • گزارش: برای کسب اطلاعات و پشتیبانی در گزارش جرایم ناشی از نفرت یا نفرت انگیزه اعمال بازدید stophate.berkeley.edu.

به عنوان یک دانشگاه جامعه ما باید با رعایت استاندارد مراقبت و احترام در گفتار و رفتار است که زندگی به ما اصول و ارزش های جامعه است. این زمان برای بیشتر خودآزمایی جامعه موسسات و سازه ها—از جمله دانشگاه ما—و جسورانه تعهد به سالم ملی و دانشگاه فرهنگ. در این راه ما افتخار زندگی از دست رفته و یا برای همیشه لطفا برای تغییر از طریق اعمال نفرت و خشونت با آوردن در مورد تغییر برای عدالت و متعلق.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب