'به آمدن': یاد ژنرال رابرت E. Lee مجسمه برداشته شود

RICHMOND, Va. — دیوید هریس جونیور برادرزاده انسانی و افسانه ای تنیس Arthur Ashe سعی کردم برای چند دهه به یک خی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 خرداد 1399

RICHMOND, Va. — دیوید هریس جونیور برادرزاده انسانی و افسانه ای تنیس Arthur Ashe سعی کردم برای چند دهه به یک خیابان به نام پس از عموی خود در ریچموند وطن است که پس از رد اش دسترسی به تفکیک عمومی تنیس.

سرانجام در سال 2019 شورای شهر تصویب تغییر نام اعتراض برخی از ساکنان. پس از آن بود لذت بخش هریس گفت: برای دیدن ویرجینیا فرماندار اعلام برنامه ای برای حذف نمادین مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee روز پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

"کلاه من است آنها را برای این انجام می شود" هریس روز جمعه گفت. "آن زمان من 25 سال به خیابان نام تغییر کرده است. من ستایش این جوان مردمی برای گرفتن این بچه ها به آن را ببینید در عرض یک هفته و نیم."

در روزهای اخیر میان فوق العاده غلیان احساسات غم و اندوه بیش از فلوید مرگ ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم متعهد به حذف لی مجسمه در حالی که رهبران شهر نیز متعهد به در نظر گرفتن چهار دیگر مؤتلفه یادبود همراه ریچموند معتبر بنای تاریخی خیابان.

تغییرات مقدار را به یک تغییر شکل از چگونه امریکا یکی از تاریخی ترین شهرهای می گوید داستان آن در فضاهای عمومی و تجدید نظر در آنها را دارد.

"آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است. ... ما سعی کرده ایم راهپیمایی, دادخواست اعتراض به شورای شهر" به مؤتلفه آثار برداشته شود گفت: Phil Wilayto یک دیرین جامعه سازمان و فعال با ویرجینیا مدافعان آزادی و عدالت و برابری. "و آن زمان چیزی است که در اثر یک توده قیام جامعه به اینها می گویند قابل قبول نیست."

جمهوری خواه قانونگذاران مؤتلفه میراث گروه و یک بنای تاریخی خیابان حفظ گروه با انتقاد از تصمیم گیری. برخی هشدار داده اند از آن می تواند تاثیر گردشگری و بسیاری از آنها در برابر بناهای تاریخی,' حذف برای پاک کردن تاریخچه.

"تلاش برای از بین بردن جای بررس تاریخ همواره شکست" سنا توافق رهبران در بیانیه ای گفت.

فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس درگذشت و پس از یک سیاه پوست به دست پلیس این ماجرا زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت به عنوان دیگر افسران تماشا. تصویری دستگیر فلوید بازداشت و لحظات پایانی و مرگ او موجب تظاهرات در سراسر جهان است که تظاهر کنندگان قول داده اند که به نوبه خود به یک پایدار حرکت متمرکز بر پرداختن به نژادی و بی عدالتی است.

عصر روز دوشنبه یک گروه کوچک از تظاهرکنندگان سرنگون مجسمه مؤتلفه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham در مونرو پارک ریچموند سخنگوی پلیس گفت:. او گفت که او نمی دانست اگر وجود دارد هر گونه بازداشت.

در ضمن در جنوب غربی انگلستان معترضان سرنگون مجسمه برجسته تاجر برده. فیلم از محلی پخش اخبار ITV غرب کشور نشان داد تظاهرکنندگان طناب متصل به مجسمه ادوارد Colston قبل از کشیدن آن را در شهر بریستول. Colston متولد 1636 شد برجسته درگیر در بریتانیا تنها رسمی slaving شرکت در زمان سلطنتی شرکت آفریقایی است که حمل و نقل ده ها هزار نفر از آفریقایی ها در سراسر اقیانوس اطلس به طور عمده به کارائیب.

ریچموند بنای تصمیم گیری بخشی از یک موج Confederate monument حذف سراسر کشور را حیرت زده کرده است برخی از ناظران در این پایتخت سابق کنفدراسیون جایی که حتی سه سال پیش بسیاری از ساکنان گفت: آنها در نظر گرفته و از بین بردن مجسمه های غیر عملی و یا تقریبا غیر ممکن است با توجه به قانون دولت است که محافظت جنگ خاطرات.

جدید دموکراتیک اکثریت در مجمع عمومی بازنویسی است که قانون در اوایل سال جاری تلاش رهبری زنان سیاه قانونگذاران. آن را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه به ریچموند و محلات دیگر در سراسر کشور اجازه انجام به عنوان آنها لطفا. لی مجسمه در ضمن در اموال دولت است.

"بله که مجسمه شده است وجود دارد برای مدت زمان طولانی" نرتهم گفت: پنج شنبه. "اما این اشتباه بود و این اشتباه است در حال حاضر. بنابراین ما در حال گرفتن آن را. "

ایده برای احداث یک بنای تاریخی به لی سرچشمه "در ساعت" مرگ او, با توجه به ثبت ملی اماکن تاریخی نامزدی فرم. دو رقیب کمپین برای جمع آوری پول برای یادبود کشیده برای بیش از 15 سال و سایت انتخاب شد و هدیه ای از برجسته ریچموند تاجر اسناد و مدارک نشان می دهد.

مجسمه برای اولین بار بود از پنج مؤتلفه بناهای تاریخی بنا در ریچموند بنای خیابان. آن رونمایی شد در ماه مه 1890 در زمانی که جنگ داخلی و بازسازی شدند و Jim Crow تبعیض نژادی بودند در حال افزایش است.

مجسمه وارد در ریچموند در قطعات از فرانسه که در آن ایجاد شد. هزاران نفر از ویرجینیایی با استفاده از واگن برای کمک به کشیدن قطعات به بیش از یک مایل رو خالی میشه. که درست است در حال حاضر بخشی از بنای تاریخی خیابان این شهر بزرگترین بلوار و یکی شده است که بازدید در طول سال توسط مقامات از جمله نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل و ملکه الیزابت.

به شهروندان در اواخر قرن 19 مجسمه لی مدنی قهرمان جنگ و بومی Virginian بود دلیلی برای جشن. برخی حتی ذخیره قطعه از طناب استفاده می شود به حمل و نقل مجسمه به عنوان سوغاتی.

اما سیاه شهروندان احساس عمیق دشمنی نسبت به مجسمه و دیدن آن را به عنوان تجلیل از برده داری و جنگ داخلی و درمان خود را به عنوان شهروندان درجه دوم گفت: Julian Hayter, یک مورخ و استاد رهبری مطالعات در دانشگاه ریچموند.

امروز 21 فوت (6 متر) برنز سوارکاری مجسمه سازی نشان می دهد که به طور کلی در لباس نظامی نشسته است در بالای 40 فوت (12 متر) پایه طرف که در آن محاط شده است یک کلمه: "لی."

لیست لی بنای تاریخی در ویرجینیا نشانه ثبت نام و ثبت ملی اماکن تاریخی به رسمیت می شناسد و این مجسمه به عنوان یک "شاهکار" از فرانسه دانشگاهی مجسمه سازی.

نرتهم با تاکید بر این بنای عظیم اندازه در سخنان خود روز شنبه گفت که در شش داستان بلند این برج بیش از خانه کسب و کار و "هر کسی که زندگی در ویرجینیا است."

"و هنگامی که آن را بزرگترین چیزی که اطراف آن را می فرستد یک پیام روشن است:" این چیزی است که ما ارزش ترین است.' اما این درست نیست نمی," او گفت:.

یوسف راجرز یک نسل از بردگی مردم و یک سازمان با مدافعان صحبت کرد که با AP در این هفته از تجمع در لی بنای تاریخی گفت: او احساس او شاهد تاریخچه زمانی که او آموخته مجسمه می تواند برداشته شود.

او همچنین گفت: لحظه ای احساس "تحقق پیشگویی" اشاره به کلمات نوشته شده توسط سیاه و سفید سردبیر ریچموند سیاره روزنامه که تحت پوشش رونمایی از لی یادبود.

"(سیاه) قرار داده تا لی یادبود و باید زمان آمده وجود دارد خواهد بود به آن را" جان میچل جونیور نوشت.

در جای دیگر در خیابان وسیع مجسمه ها به رئیس جمهور کنفدراسیون Jefferson Davis, ژنرال, J. E. B. استوارت و توماس "Stonewall" جکسون و مؤتلفه افسر نیروی دریایی متی Maury.

شهردار ریچموند Levar Stoney این هفته اعلام کرد که او و یک عضو شورای شهر خواهد معرفی یک فرمان از بین بردن کسانی که مجسمه های, و, Richmond Times-Dispatch گزارش شده شورای شهر به اتفاق آرا تأیید برای حمایت از این حرکت.

دکتر Fergie رید که در تفکیک ریچموند و در سال 1967 شد اولین آمریکایی آفریقایی منتخب به ویرجینیا مجمع عمومی پس از بازسازی به نام بناهای تاریخی,' حذف "دیر شده است." اما رید 95 گفت: او فکر می کند که آنها هنوز هم ارزش تاریخی است.

"من فکر می کنم آنها باید به یک موزه — درست مثل دایناسورها," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن