چند داستان از پزشکی نظامی personel که به زندگی خود صرفه جویی دیگران

یادبود روز دوشنبه است و از آنجا که ما مدیون زیادی به متخصصان پزشکی در طول COVID-19 گیر ما فکر می کنیم به چند پ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 خرداد 1399

یادبود روز دوشنبه است و از آنجا که ما مدیون زیادی به متخصصان پزشکی در طول COVID-19 گیر ما فکر می کنیم به چند پزشکان و corpsmen که قربانی زندگی خود را در حالی که تلاش برای نجات دیگران در جبهه.

پزشکیار نیروی دریایی ارتش و پرسنل پزشکی بوده است پس از جنگ و انقلاب. مبارزه با پزشک تاسیس شد در طول جنگ جهانی دوم است. قبل از آن خدمت پرسنل پزشکی به عنوان بیمارستان استوارت.

میزان بقای سربازان زخمی در جنگ جهانی دوم بود 69.3%; طول کره 75.4%; و در ویتنام 76.4%. امروز, نرخ زنده ماندن برای خدمات اعضای مجروح در عراق و افغانستان بوده است به عنوان بالا به عنوان 90.7%. بیشتر سربازان را نجات داد امروز به دلیل پیشرفت در مبارزه با تاکتیکی تلفات مراقبت از تکنیک ها و فن آوری است. در اینجا چند چشم پزشکی خدمات اعضا که به زندگی خود را برای نجات دیگران و خلاصه از خود تقدیر نامه برای کنگره مدال افتخار:

خدمات فوق العاده

Pfc. برایانت H. Womack ارتش خدمات پزشکی

در کره جنوبی در روز 12 مارس سال 1952 Womack تنها پزشکی aidman متصل به یک شب مبارزه با گشت زمانی که تماس ناگهانی با یک عددی دشمن برتر تولید متعدد رسیده است. Womack رفت و بلافاصله به کمک آنها اگر چه این لازم افشای خود را به یک ویرانگر تگرگ از آتش دشمن که در طی آن او به طور جدی زخمی شدند.

در حالی که او با کمک یک مرد, او دوباره زده دشمن خمپاره آتش این بار درد و رنج از دست دادن دست راست خود را. اگر چه او می دانست که عواقب باید فوری کمک های اداره نمی شود او هنوز هم حاضر به کمک و اصرار داشت که تمام تلاش ساخته شده است برای نفع دیگران که بودند زخمی شدند. اگر چه قادر به انجام وظیفه خود او باقی مانده در صحنه و کارگردانی دیگران در کمک های اولیه تکنیک های. آخرین به برداشت او راه می رفت تا زمانی که او سقوط از دست دادن خون و جان چند دقیقه بعد.

داروساز Mate 2 کلاس William D. Halyburton

خدمت در یک تفنگ شرکت با 5 تفنگداران دریایی در اوکیناوا در معرض آتش دشمن شتافت و به کمک افتاده دریایی دورترین دور. محافظ انسان با بدن خود را در حالی که اداره کمک Halyburton مرگباری زخمی شد.

بیمارستان شاگرد کلاس 1 Fred F. Lester

در تاریخ 8 ژوئن سال 1945 Lester خدمت با تفنگ حمله جوخه در اوکیناوا. لکه زخمی دریایی فراتر از خط مقدم او crawled شده به او با وجود اینکه آمار دو بار توسط دشمن تیراندازی و کشیده او را به ایمنی. امتناع از درمان های پزشکی برای او کشنده صدمات Lester هدایت اعضای تیم ملی در ارائه درمان پزشکی در نجات دریایی و به دیگران قبل از مرگ مدت کوتاهی پس از آن.

داروساز همسر 1st Class John H. ویلیس

در ایوو جیما در فوریه. 28 1945 کمک افتاده تفنگداران دریایی در طول یک عمل شدید او زخمی شد و دستور داد به جنگ-ایستگاه کمک های اولیه. بی توجهی جراحات خود ویلیس بازگشت به منطقه نبرد به سر مصدوم کمک. او کمک به زخمی های دریایی زمانی که دشمن حمله با نارنجک دستی. پس از پرتاب هشت نارنجک به دشمن او کشته شد هنگامی که یک انفجار در دست خود را. دریایی او در مراقبت از جان سالم به در برد.

سرجوخه اد گالو) توماس ویلیام بنت

دوم با وجدان آيات به دریافت مدال افتخار درگذشت در سن 21 در حالی که نجات سربازان زخمی در ویتنام است. در فوریه. 9 سال 1969 واحد خود را تحت آتش شدید و بنت در معرض خطر تیراندازی به جلو و حداقل پنج زخمی به ایمنی. آن شب خود را گروهبان جوخه توصیه می شود او را برای ستاره نقره ای. طی روزهای آینده بنت بارها و بارها خود را در راه آسیب است به تمایل به زخمی شدند. در فوریه. 11 در حالی که تلاش برای رسیدن به یک سرباز زخمی توسط تک تیرانداز آتش بنت بود به ضرب گلوله کشته.

سروان. بن L. Salomon

پس از مرگ اهدا مدال افتخار در ماه مه سال 2002.

Salomon خدمت شد و در سایپان در Marianas سلیمان در تاریخ 7 ژوئیه 1944 به عنوان یک جراح. نیروهای ایالات متحده مورد حمله قرار گرفت توسط یک نیروی تخمین زده شده بین 3000 تا 5000 ژاپنی سربازان.

به عنوان محیط شروع به تاخت و تاز کردن آن به طور فزاینده دشوار برای سروان. Salomon به کار بر روی زخمی شدند. او را دیدم یک سرباز ژاپنی bayoneting یکی از سربازان زخمی دروغ گفتن در نزدیکی چادر. شلیک از یک چمباتمه موقعیت سروان. Salomon به سرعت کشته شدن سرباز دشمن. سپس به او توجه خود را تبدیل به زخمی شدن دو ژاپنی سربازان به نظر می رسد در مقابل ورودی چادر. به عنوان این سربازان دشمن کشته شدند چهار خزید زیر چادر دیوار. عجله آنها سروان. Salomon لگد و چاقو را از دست یک شات دیگر و bayoneted یک سوم است. سروان. Salomon butted چهارم سرباز دشمن در معده و زخمی رفیق و سپس به ضرب گلوله کشته و سرباز دشمن. متوجه وخامت وضعیت سروان. Salomon دستور داد آنان را به راه خود را به عنوان بهترین آنها می تواند بازگشت به هنگ ایستگاه کمک های اولیه در حالی که او در تلاش برای نگه داشتن دشمن تا زمانی که به آنها روشن است. سروان. Salomon سپس برداشت یک تفنگ از یکی از زخمی ها و با عجله از چادر. پس از چهار نفر کشته شدند در حالی که منینگ مسلسل سروان. Salomon در زمان کنترل آن است. هنگامی که بدن او پیدا شده بود 98 مرده سربازان دشمن انباشت اشیاء بدست آمده بودند در مقابل موقعیت خود را.

Salomon, فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است و فقط دندانپزشک برای دریافت مدال افتخار به تاریخ.

اگر چه ارائه شده برای این مدال افتخار در سال 1944 آن را تا 1 مه سال 2002 بود که در نهایت اهدا شد.

مدرن پزشکی و corpsman

مدرن روز تفسیر ارتش ایالات متحده دکترین نیاز به پزشکان به حمل سلاح است. آن است که مشترک برای پیدا کردن آمریکایی مبارزه با پزشکان که دیگر با پوشیدن لباس قرمز و یا سفید.

این corpsman بخشی طبیب بخش پرستار و داروساز که در خدمت در نیروی دریایی و کشتی های خود را, اما همچنین با اعزام تفنگداران دریایی. 2,012 corpsmen بودند کشته شده در جنگ در تاریخ ایالات متحده آمریکا با 42 از کسانی که از دست رفته در عراق و افغانستان است.

نیروی هوایی ایالات متحده هوافضا خدمات پزشکی تکنسین ها غالبا در خدمت متصل به واحد ارتش ایالات متحده در سال های اخیر در تضاد است.

از سال 2005 وزارت دفاع منتقل شده است اکثر آموزش پزشکی برای تمام شاخه های نیروهای مسلح به قلعه سام هوستون مشترک پایه سن آنتونیو. اگر چه هر یک از خدمات است برخی از آموزش های خاص به آن شاخه عمده ای از مواد دوره و آموزش های مشترک بین پرسنل پزشکی از خدمات مختلف. این پزشکیار نیروی دریایی مدرسه حدود 19 هفته و نیاز به پنج سال نام نویسی الزامی است.

بیش از 20 کنگره مدال افتخار اعطا شده است به corpsman و بیش از 50 اعطا شده است به ارتش پرسنل پزشکی برای heroics در میدان جنگ است.

منابع: انتخابی خدمات سیستم, U. s. Army, ما توانا, U. s. Navy, U. s. Army گروه پزشکی, موزه, وزارت دفاع, وزارت جانباز امور کنگره مدال افتخار جامعهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب