شارژر استخدام پپ همیلتون به داماد جاستین هربرت اما هیچ فشار

پپ همیلتون نشده تلف هر زمان آشنا شدن با شارژر بعدی صورت از حق رای دادن و احتمالی جانشین فیلیپ رودخانه. این الب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

پپ همیلتون نشده تلف هر زمان آشنا شدن با شارژر بعدی صورت از حق رای دادن و احتمالی جانشین فیلیپ رودخانه.

این البته جاستین هربرت, آنها, شارژر, پیش نویس با ششمین کلی انتخاب در ماه گذشته پیش نویس NFL. شاید این منصفانه نیست برای برچسب کارفرمایی تازه کار به عنوان یک "چهره یک حق رای دادن" اما این چیزی است که بسیاری از او انتظار می رود در سال های آینده و همیلتون استخدام شد به راهنمای هربرت که محترم وضعیت.

وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی شارژر جدید quarterbacks مربی, اما شما نمی تواند بگوید از روز چهارشنبه مقدماتی زوم تماس بگیرید. بی قید همیلتون bantered با خبرنگاران و معصوم سرگرم کننده در یک قرنطینه سبیل (این گزارش).

"است که یک سبیل؟" همیلتون پرسید. "چه بود سوال خود را دوباره؟"

سوال: چه دشوار است آن را به تعادل کارفرمایی رقابت در حالی که تلاش برای داماد دور اول کارفرمایی در همان زمان ؟

هربرت را در رقابت با جانباز کارفرمایی Tyrod تیلور که اشاره شده است به توسط شارژر مربی آنتونی لین بودن در صندلی راننده برای شروع است.

Hamilton, 45, نبود, تاخیر انداختن در پاسخ به این سوال. او دیده می شود انواع کارفرمایی جنگ قدمت آن به اولین مربیگری فرفره به عنوان Howard quarterbacks مربی در سال 1997 یک سال پس از بازی کارفرمایی برای دانشگاه. همیلتون مربی برای New York Jets, San Francisco 49ers, Chicago Bears and Cleveland Browns.

او ابزاری در توسعه ستاره سابق کارفرمایی اندرو شانس به عنوان دستیار مربی در دانشگاه استنفورد و با Indianapolis Colts. همیلتون بود شانس را توهین آمیز و هماهنگ از سال 2013 تا 2015.

پس از بازگشت به این سوال.

"من نمی دانم که آن را لزوما یک چیز دشوار به انجام" همیلتون گفت. "من فکر می کنم هر زمان که ما در این زمینه من فکر می کنم بچه ها در حال رفتن به ارگانیک جداگانه خود را دارند. من فکر می کنم که فوتبال به گونه ای است که هنگامی که داده می شود این فرصت را به بیرون رفتن و بازی, و بازی در یک سطح است که به تیم ما یک شانس برای برنده شدن در بازی را نشان می دهد از طریق تکرار و این نشان می دهد که در زمان."

همیلتون و شارژر طرح نیست در عجله هربرت توسعه, اما آنها انتظار دارند سابق اورگان کارفرمایی به فشار تیلور برای شروع گیگ.

"آنها بازیکنان مختلف" همیلتون گفت: وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه شباهت بین هربرت و موفق باشید. "اما شما می دانید, من فکر می کنم یکی از چیزهایی که در آنها مشترک است این واقعیت است که آنها پیش نویس با انتظار از قادر بودن به در آمده و در سطح بالا بازی را هر زمان که آنها این فرصت را به بازی. بنابراین ما در حال آماده کردن جاستین به صورت آماده به در آمده و رقابت به بازی از روز 1."

همیلتون که رسما استخدام در این ماه کار نکرده با هربرت در فرد اما او بدست به او را می دانم عملا کرد و گفت: این دو تا به حال بسیاری از فوتبال مکالمات که رفته اند به ساعت اندکی از شب.

"Smart kid" همیلتون گفت: هربرت. "بسیار هوشمند است. فوتبال مهم است به او. ... من هیجان زده برای دیدن که او یک دانش آموز از این بازی است."

همیلتون نیست مربی در NFL پس از سال 2016. او یک دستیار سر مربی در میشیگان برای دو فصل و مدیر و سر مربی از XFL را DC مدافعان برای پنج بازی قبل از راه اندازی لیگ خورده در ماه آوریل است.

همیلتون نبود بیکار ، او یکی دیگر از مربیگری فرفره یکی با مقدار زیادی از فشار اما این که چیز جدیدی به او.

شارژر بازگشایی مرکز

شارژر بازگشایی مرکز خود سهشنبه با تنها چند مدیران مجاز در داخل کوستا مسا ساختمان.

آنها طرح را به آرامی اجازه می دهد بیشتر مردم در داخل این مرکز در روزهای آینده در حالی که به دنبال تمام دستورالعمل های ایمنی. NFL امکانات بسته شد دو ماه پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجازه داده شد به بازگشایی در هفته گذشته.

مرحله بعدی خواهد بود اجازه می دهد تا بازیکنان و مربیان در داخل ساختمان و در نهایت در عمل زمینه, اما وجود دارد هیچ گفتن که زمان خواهد آمد.

حق مقابله با برایان Bulaga این شارژر رایگان-عامل کسب کرده است خود را صرف offseason در فلوریدا. Bulaga گفت که او برنامه ریزی به تدریج حرکت به خانه جدید خود را در لس آنجلس در چند هفته آینده.

Bulaga است خارش خود را برای دیدار با هم تیمی های جدید خود در فرد اما او شک و تردید در مورد به طور بالقوه پریدن به اجباری minicamp ماه آینده اگر لیگ و دولت آن را اجازه می دهد.

"من فکر نمی کنم ما می توانیم فقط در خارج وجود دارد برای یک هفته از minicamp و انجام آن چه ما به طور معمول آن را انجام دهد" Bulaga گفت. "قرار دادن بر روی کلاه و پرواز در اطراف و انجام آن است. من نمی بینم که چگونه است که ممکن است. من فکر می کنم وجود دارد خطر سلامت درگیر وجود دارد, نه coronavirus سلامت اما با بچه ها بدن; همسترینگ زانو.

"ما انجام داده اند هر فوتبال حرکات و سپس شما در حال رفتن به قرار دادن ما در مقابل هر یک از دیگر و سپس بگو: هی رفتن در آن است. من نمی دانم اگر این است که رفتن به کار, اما من می توانم آن را بیشتر از یک تنه زدن از طریق سرعت. بیشتر آموزش از واقع با سرعت زندگی می کنند."

هریس' شروع تازه

سال اول شارژر cornerback کریس هریس جونیور نامگذاری شد به لیگ 2010s همه دهه تیم در ماه آوریل است. که یکی از جوایز بسیاری هریس به دست آورده در طول نه فصل با Denver Broncos.

هریس و 30 امیدوار است یک شروع تازه با شارژر منجر به بیشتر جوایز از جمله معتبر سالن از شهرت.

"سال گذشته بسیاری از مسائل با من" هریس گفت: در مورد سال آخر خود را با Broncos که شامل تجارت شایعات. "ذهنی شما هرگز نمی دانید چه چیزهای می پوشد بر شما. من فکر می کنم آن را درست انجام داد. به طور طبیعی به عنوان یک انسان این کار را کرد. رفتن به این سال من احساس می کنم خیلی خوشحالم. من یک ذهن روشن و من گرسنه هستم. من انجام می شود. من بسیاری از اهداف من می خواهم برای رسیدن به. من می خواهم به در سالن از شهرت. من می خواهم برای ادامه به دریافت نرم افزار کاسه و همه جوانب مثبت است."

قبل از راکی پایان دادن به Broncos امضا هریس به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2011 از دانشگاه کانزاس است. او چهار Pro کاسه یک تیم همه طرفدار دو تیم دوم همه جوانب مثبت و برنده سوپر باول 50.

وجود دارد مقدار زیادی از خوب برای هریس در دنور روی لئامت دادن که آغاز شده و با شارژر دفاعی پشت مربی ران Milus نظافت undrafted عامل رایگان. Milus برگزار شد همان موقعیت در دنور و مربی هریس از 2011 به 2012.

"همیشه بازی که در اسلات (cornerback موقعیت)" هریس به یاد می آورد چه Milus به او گفت در دنور. "او گفت که من نقطه. که یکی از چیزهایی که او به من گفت. او گفت: "هر آنچه که شما انجام دهید اگر شما می توانید بازی خارج و یا ایمنی همیشه سعی کنید به بازی است که حافظه.' او گفت: من یکی از بهترین ها در آن است."

یکی از این شارژر جذاب offseason داستان است که در آن هریس و دزموند پادشاه خواهد شد تا در ثانویه این فصل است. پادشاه بود به نام اولین-تیم All-Pro به عنوان یک اسلات cornerback در سال 2018 است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن