48 بیشتر coronavirus مرگ و میر در شهرستان لا; مرگ و میر دو برابر شده است در یک هفته

Punctuating یک هفته است که در طی آن لس آنجلس مرگ و میر دو برابر شهرستان مقامات بهداشتی اعلام کرد روز شنبه, مار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

Punctuating یک هفته است که در طی آن لس آنجلس مرگ و میر دو برابر شهرستان مقامات بهداشتی اعلام کرد روز شنبه, مارس 25 که یکی دیگر از 48 نفر پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. شهرستان تلفات در حال حاضر 895.

این شهرستان همچنین شناسایی 607 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن مجموع شمارش از بهداشت عمومی بحران شروع به 19,107.

شنبه اواسط روز اعلام را شامل نمی شود به روز شده در مجموع برای ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. ساحل طولانی اضافه شده 26 موارد جدید در روز شنبه در آوردن مجموع آن به 566. ساحل طولانی مقامات اضافه کردن هر گونه مرگ و میر آن در مجموع 29; از آن اعلام مرگ دو نفر در سهشنبه, مارس 24. پاسادنا تا به حال خود را به روز نکرده در مجموع همانطور که از شنبه بعد از ظهر از روز جمعه این شهرستان گزارش 299 مورد تأیید و 29 مرگ و میر .

از مهمترین و به تازگی گزارش شده مرگ و میر در این شهرستان 38 نفر تا به حال شرایط بهداشتی اساسی از جمله 30 نفر بودند که بالاتر از سن 65 سالگی و هشت نفر بین سنین 41 و 65.

این شهرستان گزارش شده است که از همه افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 37 درصد شد, لاتین 28 درصد سفید 18 درصد آسیایی, 14 درصد آمریکایی آفریقایی, 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 1% به عنوان دیگر نژادها.

"برای کسانی که عزادار عزیزان از دست رفته به COVID-19," شهرستان سلامت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر در بیانیه ای گفت: "لطفا می دانم که شما در افکار ما و نماز در هر روز است."

همانطور که از شنبه حدود 23 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 بستری شده اند در برخی از نقطه. LA County آزمایش قرار گرفته است و نزدیک به 114,000 مردم برای ویروس و 15 درصد از این افراد آزمایش مثبت است.

COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2. علائم مرتبط با بیماری تنفسی است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که این ویروس به شمار خطر بالقوه ای بدون توجه به سن یک فرد بسیاری از مردم — به خصوص بزرگسالان جوان و سالم را تجربه علائم خفیف; هنوز این بیماری می تواند علائم شدید و افزایش مرگ و میر نشان می دهد مهلک به ویژه در میان افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

روز شنبه اعلام شد به عنوان یک موج گرما از طریق Southland.

فرر اذعان کرد که آب و هوا را ممکن است مردم بیشتر تمایل به سر منزل, اما او گفت: اجتماعی فاصله است که هنوز هم مهم است برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

"با آخر این هفته دمای بالا من همه را تشویق به برداشتن قدم برای خنک ماندن در حالی که هنوز تمرین فیزیکی فاصله و پیوستن به امن تر در خانه, بخشنامه ها," او گفت:. "لذت بردن از خارج از منزل با خیال راحت با در نظر گرفتن پیاده توسط خودتان و یا خود را با اعضای خانواده در نزدیکی خانه خود را و همیشه باقی مانده حداقل 6 فوت جدا از دیگران است."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب