2 شب از خشونت بیش از مینیاپولیس مرگ انسان

مینیاپولیس (AP) >> خشونت آمیز در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را در مینیاپولیس برای دو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

مینیاپولیس (AP) >> خشونت آمیز در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را در مینیاپولیس برای دومین شب متوالی چهارشنبه با معترضان در یک بن بست با ماموران پلیس حوزه و غارت فروشگاه های نزدیک.

اخبار هلیکوپتر فیلم نشان داد معترضان فرز در خیابان در نزدیکی شهر 3rd حوزه ایستگاه با برخی از در حال اجرا در داخل و خارج از فروشگاه های نزدیک. یک هدف یک توله غذاهای یک دلار درخت و خودکار فروشگاه قطعات همه نشان داد نشانه هایی از آسیب و غارت. به عنوان تاریکی سقوط کرد و آتش گرفت در فروشگاه قطعات خودرو و شهرستان خدمه آتش با عجله به آن را کنترل کنید.

افسران می تواند دیده می شود در اطراف در نزدیکی حوزه و نه تلاش برای دخالت در غارت. برخی از معترضان skirmished با افسران شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در تکرار شنبه شب رویارویی است. یک سخنگوی پلیس نمی بلافاصله در پاسخ به پیام.

خشونت به دنبال مرگ دوشنبه شب از جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که پلیس به دنبال دستگیری در خارج از جنوب مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی. یک شهروند تلفن همراه تصویری نشان داد یک افسر زانو در Floyd 's گردن برای تقریبا هشت دقیقه به عنوان او در نهایت بی.

افسر و سه نفر دیگر از کار اخراج شدند سه شنبه و روز چهارشنبه شهردار یعقوب فری به نام او را به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

معترضان همچنین جمع آوری پنج شنبه شب در افسر حومه خانه و همچنین به عنوان مینیاپولیس خانه Mike Freeman, Hennepin شهرستان دادستان که را شارژ تصمیم گیری در این مورد است. هیچ خشونت گزارش شده در آن تظاهرات.

در کالیفرنیا صدها نفر از مردم معترض فلوید مرگ مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در روز چهارشنبه.

داستان های مرتبط: Black Lives Matter اعتراض در لا به طور موقت می بندد 101 آزادراه 1 مجروحtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب