2 L. A. کارمند شهرستان که تست مثبت برای coronavirus مرده است Garcetti می گوید

دوم لس آنجلس شهر, کارمند, کرد پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 شهردار اریک Garcetti گفت سهشنبه, مارس 24.در اوای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

دوم لس آنجلس شهر, کارمند, کرد پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 شهردار اریک Garcetti گفت سهشنبه, مارس 24.

در اوایل این ماه Garcetti اعلام کرده بود یک نفر فوت کرد. او نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد در حال حاضر دو نفر از کارگران که فوت کرده اند در میان رمان coronavirus همه گیر اما نه شاغل بودند در آتش و ادارات پلیس.

"ما تا به حال دو مرگ از شهرستان کارکنان ... متاسفانه. قلب ما نه تنها می شکند این خانواده اما برای شهرستان کارکنان می دانستند که این کارکنان به عنوان خوب," او گفت:.

او افزود که در برخی از شهرستان کارکنان مرگ و میر در خانواده "حتی اگر آنها نبودند کارکنان."

در مجموع 189 کارگران شهرستان باید آزمایش مثبت تا کنون برای COVID-19 با 20 از آنها در سازمان آتش نشانی و 75 در اداره پلیس, او گفت:.

او همچنین گفت: 305 اضافی کارگران شهرستان در انزوا.

با توجه به یک مشاور شهرداری یک شهر کارمند بیمارستان بستری و 60 بهبود یافته اند.

تعداد موارد در میان شهرستان کارکنان به طور بالقوه می تواند در هفته های آینده با تست در دسترس برای برخی از "بحرانی" کارگران بدون علائم است. قبلا تست کرده و در دسترس مردم با COVID-19.

در علاوه بر این به شهرستان و کارگران و کسانی که کار در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در بیمارستان ها و دیگر تنظیمات بهداشت و درمان و اولین پاسخ دهندگان باید قادر به گرفتن تست شده حتی اگر آنها علائم.

اما کارگران نیاز به رفتن به کارفرمایان خود را برای پیدا کردن چگونه به ثبت نام برای آزمون. دفتر شهردار ارائه اطلاعات به گروه سر فروشنده اتحادیه خواروبار انجمن و بیمارستان و چگونه کارکنان خود را می تواند ثبت نام برای تست با توجه به شهرداری دستیار هریسون Wollman.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن