28 جدید L. A. شهرستان coronavirus مربوط به مرگ و میر اعلام کرد در پاشنه از Newsom نذر برای شروع کاهش اقامت-صفحه اصلی سفارشات

با مقامات رو در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نذر دوشنبه, مه 4 اینچ به سمت گام های اولیه در کاهش کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات بعد از این هفته در لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد که یکی دیگر از 28 ساکنان گذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

مقامات محلی تکرار دیرینه نگرانی که خاموش کردن “امن تر در صفحه” سفارشات بیش از حد به سرعت می تواند خار افزایش گسترش COVID-19 که بیمارستان های محلی ممکن است قادر به رسیدگی شد اما با این وجود مشتاق به همکاری با دولت برای شروع به ایجاد دستورالعمل برای آنچه “the new normal” خواهد بود.

“ما همه به دنبال به جلو به همه کسب و کار بازگشایی و بیشتر مردم قادر به بازگشت به کار” شهرستان سلامت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر روز دوشنبه گفت:. “من می خواهم به تاکید است که همه ما مسئولیت های به بازگشایی در راه است که امن است و نمی شود سنبله در COVID-19 مواردی است که می تواند در نتیجه قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان و مرگ و میر بیشتر از ما می خواهم برای دیدن.”

Newsom گفت که او اجازه می دهد برخی از “کاهش خطر” فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی با محدود عملیات این هفته است. دولت در روز پنج شنبه منتشر خواهد شد دستورالعمل که قابل اجرا کسب و کار خواهد شد که به دنبال بازگشایی احتمالا در اوایل جمعه. برخی از تولید کسب و کار است که حمایت از رسانه های خرده فروشی می تواند بازگشایی, او گفت:, اما این موج اول تغییرات را اعمال نمی شود به دفاتر و یا مراکز خرید.

فرماندار همچنین گفت که او اجازه خواهد داد که برخی از اختیارات به استان ها به منظور توسعه دستورالعمل های خود را در رابطه با دولت و است که می تواند اجازه می دهد نوع از کسب و کار برای بازگشایی, با مناسب عامل تغییرات.

“… این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد,” او گفت:. “اما ما می دانیم که ما شروع به تغییر رفتارهای خود را تغییر دهید و ممکن است در جامعه گسترش ممکن است رخ دهد. در صورتی که مورد است و ما باید از این ظرفیت به کنترل که به اثری که برای پیگیری که گسترش منزوی کردن افراد زمانی که آنها بوده ام در تماس با COVID-19 ما را مجبور به ایجاد تغییرات دوباره.”

در میان صحبت از مدتها در انتظارش آرامش بخش از بیماری همه گیر-موجب محدودیت L. A. مقامات در ادامه به گزارش ویروس’ بی امان مرگ و میر که در حال حاضر در صدر 1,256 — بالاترین در میان استان ها در دولت است. مقامات بهداشت عمومی شمارش 568 موارد جدیدی از کروناویروس در مجموع از 26,217.

“جامعه ما دچار ضرر و زیان های بسیاری به COVID-19. و به خانواده هایی که در حال عزاداری عبور از عزیزان خود ما عمیقا متاسفم و ما برای تو شفا و صلح” گفت: فرر.

کسانی که شهرستان اعداد آغشته به کمی در روز دوشنبه از اخیر خط روند اما فرر اذعان کرده است که کاهش پنج شنبه و جمعه در مجموع به احتمال زیاد نتیجه مدرج به پایین آخر هفته رکورد نگه داشتن.

“لطفا بهترین خود را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” فرر گفت: ترغیب ساکنان به دوره اقامت در اجتماعی فاصله دولت و شهرستان پایدار استراتژی برای “مسطح منحنی” از شیوع را گسترش.

هر چند آشکارا با احتیاط در مورد به سرعت در حال حرکت مسئولان شهرستان ابراز خوشبینی محتاطانه درباره یک رویکرد تدریجی برای باز کردن و باور بیمارستان ها بهتر می چرخاند و در حال حاضر برای مقابله با شیوع.

“ما تعداد افرادی که در بیمارستان بستری هستند و هر روز شده است و کمی پایین تر از یک هفته قبل از آن” فرر گفت. “ما ادامه خواهد داد برای تماشای این اطلاعات دقت کنید اگر این خبر خوب همچنان ادامه دارد.”

تا کنون بیش از 172,000 شهرستان ساکنان تست شده برای ویروس — با 13% تست مثبت است. تقریبا 5,020 مردم یا 19 درصد از کسانی که تست مثبت — در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه در طول بیماری خود را. در حال حاضر 1,819 فتح کند گرفته شد افرادی که بستری با COVIS-19 تشخیص است.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده شماره برای ساحل طولانی و پاسادنا شهرستانها که عمل خود را سلامت بخش است.

از دیگر تازگی گزارش county, مرگ و میر, 22 بودند مسن تر از 65 سال و چهار بودند سنین 41-65 و همه آنها تجربه شرایط بهداشتی اساسی به گفته مقامات بهداشتی. بیش از 90 درصد از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus حال اساسی شرایط بهداشتی و این واقعیت تغییر نکرده است برای بسیاری از سال.

همانطور که از روز شنبه از افرادی که به تازگی درگذشت با coronavirus 38 درصد شد, لاتین 29 درصد سفید 19 درصد و 13 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 1% به عنوان دیگر نژادها.

[cq نظر=”در زیر مطالب نمایش داده خواهد شد به عنوان یک جعبه اطلاعات.”]

[cq نظر=”این پایان جعبه اطلاعات.”]

وجود دارد در حال حاضر 196 تایید موارد این ویروس در میان مردم تجربه بی خانمانی از جمله 111 افرادی که جدا شده اند, مقامات گفت. اکثر unsheltered که آزمایش مثبت برای این ویروس بودند پناه در اتحادیه ماموریت امداد و نجات در مرکز شهر LA.

تعداد coronavirus موارد گزارش شده توسط این شهرستان دارای علامت رو به بالا در طول هفته گذشته در بخشی به دلیل افزایش تا تست همراه با پاکسازی و از جمع شدن در انتظار نتایج آزمون توجه کنند. مقامات گفته اند که آنها مشتاق به دیدن پایدار کاهش یافته است در حالی که می تواند سیگنال است که گسترش در افول است.

هفته گذشته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گسترش دسترسی به رایگان COVID-19 آزمون اجازه می دهد هر ساکن — که آیا آنها تجربه علائم یا نه تست کنید.

Garcetti گفت: نه به اندازه کافی تست در دسترس هستند برای ارائه ساکنان countywide از جمله افرادی که ممکن است نیاز به آزمایش های متعدد.

این شهر تصمیم به تست به طور گسترده ای در دسترس موجب نگرانی از شهرستان مقامات بهداشتی که ترجیح می دهند به تمرکز بر روی منطقه آسیب پذیر ترین جمعیت و کنترل بیشتر شیوع بیماری در خانه های سالمندان و دیگر نهادی تنظیمات برای تست برای همه ساکنان می شود امری عادی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>