1787 Brasher Doubloon اول ایالات متحده سکه طلا می تواند واکشی $15 میلیون

توسط Josh Friedman, Bloombergیکی از پرطرفدار ترین سکه ها در حال آمدن به بازار است. این Brasher Doubloon اولین

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 خرداد 1399

توسط Josh Friedman, Bloomberg

یکی از پرطرفدار ترین سکه ها در حال آمدن به بازار است.

این Brasher Doubloon اولین سکه طلا زده در آمریکا ارائه شده است و بخش خصوصی در $15 میلیون درخواست قیمت با توجه به زیباتر مشاور جف Sherid. شرکت خود در لس آنجلس بر اساس PCAG Inc., بازاریابی سکه به نمایندگی از جمع او را شناسایی به عنوان یک سابق وال استریت اجرایی است.

این doubloon مورخ 1787 — 11 سال پس از اعلام استقلال امضا شد و در همان سال قانون اساسی نوشته شده بود و پنج سال قبل از فدرال نعناع باز در فیلادلفیا. Metalsmith افرایم Brasher جورج واشنگتن همسایه درب بعدی در نیویورک خیابان گیلاس, خصوصی ضرب یک دسته کوچک از سکه و پانچ منحصر به فرد این نسخه با مشخصه "EB" در عقاب ، به زودی به رئیس جمهور بود تقریبا قطعا آن را به کار گرفته با توجه به دیرین سکه شناس جان Albanese, بنیانگذار گواهی پذیرش Corp. یک سکه-درجه تأیید خدمات.

"اگر شما صحبت کردن سکه پیشرفته و قدیمی کارشناسان من حدس می زنم همه آنها می خواهم می گویند Brasher Doubloon بزرگترین سکه تا کنون به دلیل سابقه" Albanese گفت.

عدم قطعیت در اطراف سکه را هدف اصلی اضافه می کند به رمز و راز آن. مورخان بر این باورند ممکن است در نظر گرفته شده برای گردش هر چند برخی از نظریه پردازی شده اند می تواند یک نمونه و یا سوغات. هفت نمونه زنده ماندن اما دیگران از جمله یکی در اسمیتسونیان هستند مهر در عقاب بال و نه در وسط.

سکه نیز جایی در فرهنگ پاپ. چشم خصوصی فیلیپ مارلو شکار آن در ریموند چندلر 1942 رمان "پنجره بالا" و پس از آن فیلم نسخه.

معاملات در 4 میلیارد دلار در ایالات متحده نادر-سکه در بازار اغلب انجام می شود بخش خصوصی با قیمت نگه داشته و مادر. حراج رکورد برای یک سکه تعیین شد در سال 2013 زمانی که یک 1794 جاری نقره دلار به فروش می رسد برای $10 میلیون.

این Brasher Doubloon احتمالا تبدیل به اولین $100 میلیون سکه روزی Albanese پیش بینی کرد. در اصل به ارزش حدود 15 دلار آن رفت و به فروش برای $625,000 در سال 1981 $2.99 میلیون در سال 2005 و $7.4 میلیون در سال 2011. مالک فعلی پرداخت نامعلومی مجموع در 2015 خصوصی معامله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب