17 free Comic-Con " در خانه مجازی پانل مصاحبه ها و تجارب

اگر چه سان Diego Comic-Con شده است رسما لغو شد برای سال 2020 با توجه به این رمان coronavirus, Comic-Con Intern

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

اگر چه سان Diego Comic-Con شده است رسما لغو شد برای سال 2020 با توجه به این رمان coronavirus, Comic-Con International آوردن برخی از اقدام به طرفداران با Comic-Con@صفحه اصلی این برنامه شامل یک سری از پانل های مجازی چگونه برای دموی ها و رویدادهای دیگر که رایگان و برای عموم باز کنید.

از جولای 22-26 وجود دارد صدها نفر از چیزهایی به انجام تقریبا و ثروت از گزینه های است که تقریبا به عنوان خسته کننده به عنوان در زندگی واقعی رویداد می شود. اما Comic-Con بین المللی ایجاد کرده تعاملی زمانبندی از طریق sched.org برای کمک به نگه داشتن همه چیز سازمان یافته و قابل کنترل است. حتی بهتر از معامله واقعی شما نمی همیشه باید به انتخاب های سخت هنگامی که پانل های با هم تداخل دارند: شما می توانید به تماشای برخی از انتخاب پانل های بعد برای دیدن آنچه که شما از دست رفته است. (اما نه همه پس لطفا از قبل.)

از آنجا که بسیاری از از را انتخاب کنید, ما از جیبش چند از روزانه برجسته. برای یک لیست کامل از وقایع تاریخ و زمان رفتن به comic-con.org.

چهار شنبه, جولای 22

4-5 بعد از ظهر GeekEd: مراقبان و ظلم و ستم از ماسک

مربیان بحث قدرت از ماسک و چگونه "نگهبانان" و کمیک های دیگر نشان می دهد که چگونه در گمنامی از چهره پوشش می تواند به تغییر رفتار در راه های مختلف.

5-6 بعد از ظهر تئوری های توطئه و تبلیغات در سراسر فرهنگ پاپ

مجری و تهیه کننده از یوتیوب "لومباردی Labs" J. D. لومباردی همراه با دیگر کارشناسان ردیابی توطئه و تبلیغات در سراسر کمیک نشان می دهد و فیلم. و همچنین آنها را به بحث در مورد چگونه آموزش علم و سواد است, مهم تر در حال حاضر به مبارزه با اطلاعات غلط به خصوص مربوط به زمان بیماری همه گیر.

6-7 بعد از ظهر روح آسمان: چگونه به انتشار بین المللی جوانان طنز در سن COVID-19

یک پنل از نویسندگان و تصویرگران به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در آینده حجم "روح آسمان" یک رمان گرافیکی است که نوشته شده و نشان داده شده عملا توسط دانش آموزان دبیرستان.

چهار شنبه, جولای 23

10-11 صبح Causeplay: در خدمت به دیگران

پانل بحث و گفتگو در مورد چگونه cosplayers و سرپا نگه داشتن سازندگان خدمت به جوامع خود را از طریق عشق خود را از فرهنگ پاپ. آنها را به اشتراک گذاری تجارب خود را و راهنمایی در مورد چگونه برای پیوستن به گروه های سازمان یافته برای کمک به بازگشت.

2-3 بعد از ظهر قرعه کشی همراه با Dark Horse

Dark Horse Comics' گابریل Bá ("چتر آکادمی"), نائومی Franquiz ("Tales From هارو شهرستان: مرگ, گروه کر"), تایلر کوک ("سرهنگ عجیب و غریب: Cosmagog") و مایک Deodato ("دیوانه" بی بند و بار) بحث خود را به کمیک از طریق مجازی داستان سرایی و توضیح و نشان دادن روند نشان دادن کمیک زندگی می کنند.

4-5 بعد از ظهر اسم حیوان دست اموز اشکالات 80 سالگرد اغراق

برادران وارنر طول می کشد طرفداران در هشت دهه متحرک خنده در بحث تعدیل توسط بازیگر Yvette Nicole Brown است که ویژگی های سه زمان صدای اشکالات اسم حیوان دست اموز و کارتون مورخان.

6-7 بعد از ظهر میلرزد: ترسناک و عجیب و غریب است

بحث تجاوز فیلم ترسناک تاریخ های سام Wineman ("اتاق آرام") نى Bever (شرکت میزبان از "حمله Queerwolf" پادکست), Bryan فولر ("هانیبال" خالق), Don Mancini ("بازی کودکان" حق رای) و ترجمه واتسون ("سرد ماجراهای سابرینا").

جمعه, جولای 24

10-11 صبح چارلیز ترون: تکامل یک رشته Badass – یک قهرمان اکشن حرفه ای گذشته نگر

IGN تری شوارتز میانه های یک Q&A با بازیگر و تهیه کننده Charlize Theron او به عنوان منعکس کننده در بازی اکشن قهرمانان در فیلم ها برای بیش از دو دهه.

11-12 بعد از ظهر خود را حفاظت از ارتعاش خاص دوستان!

میزبان "در تلاش گیک" پادکست منجر خواهد شد بحث در مورد خیمهشب بازی و عملکرد و منجر به یک هنر و صنایع دستی پانل به بینندگان نشان می دهد که چگونه برای ایجاد خود را حفاظت از ارتعاش خاص دوستان (با نام مستعار عروسک) با صنایع دستی در حال حاضر دروغ گفتن در اطراف خانه.

12-1 بعد از ظهر زامبی و Coronavirus: برنامه ریزی از بزرگ بعدی شیوع

نویسنده مکس بروکس ("جنگ جهانی Z" "The Zombie Survival Guide") درگیر پزشکان و biodefense کارشناسان در یک روش سرگرم کننده بحث در مورد چگونه ما می تواند آماده شدن برای چه می آید بعدی در عرصه بیماری های عفونی.

2-3 p..m. AMC را به "The Walking Dead: جهان فراتر از آن"

اگرچه پانل شامل "ترس The Walking Dead" و "مرده راه رفتن" آن را به نسل آینده نشان می دهد که به نظر می رسد حتی بیشتر جالب است. پانل بحث و گفتگو در مورد سری بعدی در حق رای دادن خواهد بود منجر شود "Talking Dead" میزبان Chris Hardwick و ویژگی اعضای بازیگران صحبت کردن در مورد چگونه نشان می دهد معاملات با نسل اول مطرح شده در بازمانده تمدن جهان پس از آخرالزمانی.

4-5 بعد از ظهر افسانه ای "Spawn" خالق تاد مک فارلین مذاکرات, اسباب بازی های کمیک و بیشتر

"Spawn" و "سم" خالق تاد مک فارلین خواهد شد بحث در مورد آینده از اسباب بازی های کمیک و آنچه که او انجام داده در طول قرنطینه.

چهار شنبه, جولای 25

11 a. m.-12 p. m. "سیمپسونها" @ صفحه اصلی

Al Jean, مت, سلمان, دیوید سیلورمن کارولین Omine و Mike B. Anderson خواهد شد بحث در مورد چگونگی "سیمپسونها" فصل 32 ایجاد شده در اجتماعی زمان های دور. بحث خواهد شد و تعدیل توسط لیزا سیمپسون خودش, Yeardley Smith.

3-4 بعد از ظهر "بیل و تد چهره موسیقی"

بازیگران کیانو ریوز و الکس زمستان هستند reprising خود عالی ترین نقش در فیلم جدید "بیل و تد چهره موسیقی" فیلم است. پانل بحث و گفتگو خواهد شد تعدیل توسط فیلمساز و فن کوین اسمیت است.

5-6 بعد از ظهر "آنچه ما در سایه"

بازیگران "آنچه ما در سایه" از جمله مت بری Natasia Demetriou, کیوان نواک علامت Proksch و هاروی Guillén باید یک روحیه گفتگو در مورد افزایش خون آشام ها و تعجب آور پیچ و تاب از یک فصل به فصل دو این آمار FX نشان می دهد. نشان می دهد ستاره مهمان Haley Joel Osment برگزار خواهد شد بحث و گفتگو.

چهار شنبه, جولای 26

1-2 بعد از ظهر که بهترین دکتر چه کسی ؟

این بسیار موضوع بحث اما یک پانل از کارشناسان پرتاب خواهد شد مورد علاقه خود را دکتر که نامزدها در حلقه برای یک بحث پر جنب و جوش است که در پایان رای عمومی.

3-4 بعد از ظهر mentality mag برای همیشه لطفا برای! روانشناسی پلنگ سیاه

یک پانل از روانشناسان و طنز محققان بحث در مورد مسائل روانی خطاب در "پلنگ سیاه" فیلم و کمیک از جمله موضوعاتی مانند میکرو-محیطی فرهنگی نمایندگی در رسانه ها و قدرت عشق و تاکید رهبری است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب