پاسادنا نظارت اخیر coronavirus مورد افزایش مقامات می گویند روز شنبه

پاسادنا بالا رسمی بهداشت گفت: شورای اسلامی شهرستان روز دوشنبه 22 ژوئن که وزارت او بود که از نزدیک نظارت بر یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 تیر 1399

پاسادنا بالا رسمی بهداشت گفت: شورای اسلامی شهرستان روز دوشنبه 22 ژوئن که وزارت او بود که از نزدیک نظارت بر یک اخیر سربازان ارتش در شهر جدید کروناویروس موارد — یک چشم انداز مثبت شده است که رانده شده توسط جامعه گسترش نمی مراقبت از سالمند امکانات — به عنوان شهر و شهرستان به عنوان یک کل به آرامی در ادامه به بازگشایی شده است.

"من نمی خواهد آن را یک روند اما ما در حال تماشای آن از نزدیک" پاسادنا بهداشت عمومی مدیر دکتر یانگ-یانگ Goh گفت: این شورا در طول هفته coronavirus جلسه.

خبر می آید و در همان روز که مقامات بهداشت اشاره کرد 15 به تازگی موارد تایید شده اما هیچ جدید مرگ و میر در میان مردم زندگی در این شهر است.

در مجموع 1,177 مردم در پاسادنا قرارداد ویروس. در ضمن 88 از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که آلوده از جمله یکی از جدید مرگ گزارش شده در روز یکشنبه — یک زن سیاه و سفید بیش از سن 65 از یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد. او چهارمین نفر که مرده است در حالی که آلوده در هفت روز گذشته.

مرگ را علامت تیره و تار به نوبه خود برای این شهر که قبلا تنها گزارش مرگ دو نفر از طریق نیمه اول ماه ژوئن هنگامی که میانگین تعداد موارد جدید آمار آماری پایین نهان از اواسط ماه مارس.

بین 30 مه و ژوئن 15 شهرستان شد, گزارش بین پنج و نه موارد هر روز با دو روز است که اریب کمی بالاتر است. آغاز ژوئن 17 از طریق 22 ژوئن شهرستان گزارش شده بین 15 و 25 مورد در هر روز است.

مقامات بهداشت عمومی می گویند افزایش رانده است جامعه گسترش به خصوص در میان جامعه لاتین. این روند باعث شده است که در این شهر داده ها نشان می دهد که 29 مورد جدید در میان این جمعیت در آن دوره زمانی است. سفید بيماران گزارش دومین با به دست آوردن 20 نفر; آمریکایی های آفریقایی تبار را دیدم هفت مورد در حالی که آسیایی ها یا جزایر اقیانوس آرام شاهد پنج مورد.

این گروه اخبار آخرین گزارش در پاسادنا را coronavirus چشم انداز در جمعه 19 ژوئن. پس از آن وجود داشته است 57 به تازگی مورد تأیید گزارش توسط مقامات شهرستان. ده از آن موارد در ارتباط بودند به این شهر مراقبت از سالمند امکانات. در اینجا چگونه آنها در غیر این صورت تفکیک جمعیتی:

  • چهار مورد درگیر کودکان زیر سن 18.
  • 28 درگیر بزرگسالان بین سنین 18 و 40.
  • 15 درگیر بیماران 41 - به 64 سال.
  • 10 درگیر سالمندان بیش از 65 سال است.

و در اینجا چگونه آن را تجزیه نژاد:

  • پنج مورد درگیر سفید مردم است.
  • 10 درگیر Latino مردم است.
  • یکی درگیر یک فرد سیاه و سفید.
  • یکی دیگر از 41 هنوز تحت بررسی است.

در ضمن در لس آنجلس روز دوشنبه مقامات نشان داد که county health افسران را به میدان فرستاد تهدید به مرگ پس از ماه مارس را به عنوان آنها باقی می ماند در این صورت از پاسخ تلاش به این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بیانیه نوشته شده توسط بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در صبح روز دوشنبه.

"ما خیلی دوست دارم برای گفتمان تغییر" فرر "و بحث هم در مورد ما چگونه ما علامت راه را از طریق بازیابی سفر."

این شهرستان با احتیاط بازگشایی اقتصاد بیش از چند هفته گذشته — اخیرا اجازه می دهد میله ناخن سالن و تو سرو برای از سرگیری عملیات در روز جمعه, ژوئن 19 — هر چند مقامات مجبور به بادقت متعادل خواسته از کسانی که می گویند این منطقه را بازگشایی کرده و به آرامی و کسانی که هشدار دادن به همه گیر باقی می ماند یک خطر است.

تأکید مداوم خطر فرر روز دوشنبه گزارش داد 18 اضافی مرگ و میر مربوط به کروناویروس و 2,571 موارد جدید countywide. وجود دارد 3,137 مجموع مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و 85,942 موارد از دوشنبه, او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن