17 بهترین مرغ سوخاری گزینه های در دره سان Gabriel takeout تحویل

وجود یک نظریه در مورد مرغ که سطوح در هر حال حاضر و دوباره تنها می شود فریاد زد پایین توسط نیروهای علم و عقل. و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 اردیبهشت 1399

وجود یک نظریه در مورد مرغ که سطوح در هر حال حاضر و دوباره تنها می شود فریاد زد پایین توسط نیروهای علم و عقل. و این کمی ذکر شد مفهوم است که بر خلاف باور عمومی به جای اینکه یک نوع مرغ دوست قدیمی ما مرغ است در واقع یک سبزی — به احتمال زیاد نوعی از ذرت — که فرض بر این شکل ما می دانیم که مرغ به حفظ کلاغ و از جمله آفات به دور است. این نوع تئوری که بدون شک باید خوشحال داروین.

راه تئوری کار می کند این است که بسیاری از قمر پیش یک گونه خاص از ذرت شروع به تکامل را به یک شکل سرپايي. شما می توانید بگویید آن ذرت به دلیل آن بود زرد و هنگامی که خورده می رفت بسیار خوبی با ذرت — پس خوب, در واقع, که آنها به نظر می رسید ساخته شده برای یکی دیگر. در طول سال این گونه از ذرت تهیه شده پر منقار, جگر, دل و قلوه — تمام لوازم که ما آمده ایم تا با شناسایی جوجه. کلاغ و دیگر آفات آنقدر دلسرد آنها به جویدن در ذرت qua جوجه که پس از آن بارور و ضرب.

خط پایین این است که به عنوان یک نتیجه از این تکاملی جهش از ایمان مرغ می تواند لذت می برد توسط بسیاری از مردمی که خود را به گیاه خواران. و آن را به خوبی باید باشد — مرغ همراه با سیب زمینی یکی از مواد غذایی راحتی از جهان شناخته شده است. این اطمینان با آن لذت بخش blandness. مانند برخی از خوراکی, ابزار جنسی, آن ارائه می دهد یک معامله خوب در راه از انحرافات — وجود استخوان به کشف قطعات در نظر ضخامت به درک. مرغ نیست بسیار مهم است و از خود; آنچه مهم درباره مرغ چه چیزی به آن را انجام داده و با آن. آن را می دهد لذت فراتر از همه مرزهای و دلیل پرسیدن کمی در بازگشت. درست مثل ذرت.

اینجا در منطقه لس آنجلس به لطف قومی مالچ است که در آن ما زحمت ما خوردن مرغ در سرسام آور تعداد فرم: دوار جهت کباب کردن مرغ کبابی در سبک های مکزیک و پرو و ایتالیا و ارمنستان و بیشتر. چینی سالاد مرغ است که به مراتب بیشتر از آمریکا نسبت به چین است. جوش نوبت مرغ یهودی. شکار غیر قانونی تبدیل آن فرانسه است. Nuggeting تبدیل آن ورزشی است. اما احتمالا هیچ نوع مرغ که ما بیشتر معتاد و در مورد که ما بیشتر لجوج و سپس سرخ شده و به خصوص جنوب سرخ شده با یک زیر گونه از نشویل ،

ما عشق ما مرغ سرخ شده نه عاقلانه اما بیش از حد هست. مانند سیب زمینی سرخ کرده و ما حتی نمی تظاهر آن را سالم; ما فقط حفاری — در محلی قابل توجه مغازه های مرغ سرخ شده مانند زیر است. (به یاد داشته باشید که مرغ سرخ شده بهترین است هنوز داغ از نفت است. می توان آن را دوباره گرم. اما هرگز کاملا مشابه. خوردن تا...سریع!)

حلقه Bombz آشپزخانه

6717 کمستکک Ave. وهیتیر; 562-696-1111, www.bellybombz.com

حلقه Bombz آشپزخانه بسیار زیبا کاملا نام برد. در عصر رستوران نامهای که به سادگی تراوش سالم, ارگانیک, طبیعی, مزرعه به جدول و گرم و دنج حلقه Bombz unapologetically آنچه در آن ادعا می شود — گاه به گاه, کافه است که در خدمت غذاهای که آمار شما در روده و اقامت وجود دارد تا بدن خود را ارقام چی می گذرد. و در حالی که شما در مقابله با شوک از آنچه که شما مصرف کرده اید شما می توانید لذت بردن از خوشمزه هنر و صنعت آبجو و خراب کردن در مورد در بشقاب شما برای یک لقمه.

این رستوران از حلقه Bombz است که خود را حلقه بسیار خوشحال شده اند بمباران کردند. همجوشی در اینجا سنگین است. این elotes سفید است, ذرت, با, بیکن و فلفل قرمز aioli مایو — مکزیکی-غذای کره ای است که نمی توان انکار کرد. مرغ پوست chicharrones می ایستد جایی بین لاتین و یهودی — مرغ سرخ شده پوست دیرین اروپای شرقی مورد علاقه; آن را با سیر و نمک برای فرو بردن شما باید بیشتر نیاز دارید.

و پس از آن وجود دارد, داغ, Cheetos مک است که — بله! — مک 'n' پنیر ساخته شده با استفاده از Cheetos به جای ماکارونی, لمس آشپزی نابغه برای Cheetos باید بحران که در آن مک نیست. اما این فقط یک warmup — و آن را گرم شما.

شما نیاز به حرکت به Bombz منطقه آغاز می شود که با بال خدمت هر دو با استخوان و بدون. (من ترجیح می دهم با استخوان به دلیل آن افت می کند من در خوردن غذا می دهد و من چیزی در gnaw). بال آمده در هشت طعم همه آنها تقریبا بیش از بالا با یک عجیب و غریب پوسته با تشکر از آشپزخانه طعم برای پوشش مانند قند سوخته پارمسان و Sriracha. سفارش بیش از حد بسیاری از آنها طعم خوب بعد نیز اگر هر یک در واقع خود را برای زنده ماندن برای اولین بار ظاهر.

وجود دارد یک سبک کره ای سرخ شده ساندویچ مرغ — که به معنی مرغ کراکل با هر نیش — همراه با یک bulgogi برگر که شما می توانید اضافه کردن یک دوم patty و یک تخم مرغ سرخ شده در مورد شما کمی peckish. این قارچ برگر نمی رود اما وجود آن است. گوشت خوک کشیده ساندویچ پنیر کبابی است که انتظار می رود وجود دارد و آن این است که بیش از حد.

و برای کسانی که می خواهند به بیرون رفتن در سبک وجود دارد یک قهوه تنومند نوع در poutine همراه با گوشت خوک شکم سیب زمینی سرخ کرده.

مرغ Koop

101 W. Main St., الحمرا, 626-293-5520; 12824 هدلی St., آمریکا, 562-464-1780; 1721 Durfee Ave. S. El Monte, 626-522-1401; www.thechickenkoop.com

آرم در Koop مرغ (یک نوع عصبانی به دنبال rooster من فکر می کنم). وجود دارد یک قاب ثبت نام در یک دیوار قرمز است که می خواند: "من OCD (وسواس مرغ اختلال)." دیگری می خواند: "پول می تواند شادی را خریداری نیست. اما آن را می توانید خرید جوجه" و هر چند که من مطمئن هستم که گیاهی portobello بسته بندی کاملا خوب ایجاد و بوداده خیابان ذرت صدر با مایو, cotija پنیر و پودر فلفل قرمز است که فقط خوب پرنده است که علت وجودی از Koop. و آن را به خوبی باید باشد.

غذا خوردن در اینجا و شما ممکن است هرگز لمس یک تکه بزرگ از KFC بالا چربی بالا و سدیم محصول دوباره. که آنها می تواند طبخ خیلی مرغ برای بسیاری از شام و هر کس از آنها را (تا آنجا که من می توانم بگویم) انجام می شود درست است که یک ادای احترام به وسواسی مرغ اختلال که رنجور محل. پرندگان هر دو ترد در خارج با لایه ای از دهان مبارک ادویه و مرطوب در داخل — اما بدون اینکه نپخته است که هیچ ترفند کوچک.

همراه با پایه ادویه مدل, نیز وجود دارد یک کره-سیر مرغ و لعاب سبک هاوایی. اما من تا به حال به حرکت فراتر از این ادویه برای پیدا کردن شادی. وجود دارد بیش از حد سس هفت نفر از آنها از جمله یک خوب و شیرین تایلندی با سس فلفل قرمز و بسیار خوب chimichurri. اما سس احساس به من مانند تذهیب لیلی — و یا در این مورد مرغ. من مانند پرندگان فقط به عنوان آنها هستند.

اگر خیار سالاد بسیار خوبی مقابل این سیر, سیب زمینی سرخ کرده از تماس به من, سالاد سیب زمینی چیزهای خوب است. و نمی خواهم که ذرت با مرغ به سبک مکزیکی و یا در غیر این صورت ؟ نگاه...نه به از بین بردن سرگرم کننده — اما یکی از لذت های بزرگ از جوجه کباب در Koop آن است...خلوص. آن است که آنچه در آن است. که خوب و خوشمزه و ترد و آبدار...کباب مرغ است. چرا ظروف سرباز یا مسافر با آن است ؟

هیچ کمتر اقتدار از آشپز بزرگ جاناتان Waxman گفته است که یک کباب مرغ است "محک برای هر آشپز خوب." کسانی هستند که مبادرت به پاریس تنها برای طعم جوجه کباب در Chez l'Ami لوئیس و به سان فرانسیسکو به طعم به همان اندازه معروف پرنده در زونی پوبلوو کافه. من نمی خواهد نشان می دهد مرغ در Koop است به عنوان خوب. اما من هم نمی خواهد آن را نشان می دهد نیست. من واقعا لذت بردم چه من خوردم. من ترک پوتین به کسانی که نیاز به حواس پرتی. برای من آن را "هی میخوای خوردن که بال?"

نرم افزار کلبه

30 W. Green سنت پیر پاسادنا; 424-901-0077, www.crackshack.com

به طوری...چگونه مرغ ؟ به سادگی صحبت کردن آن بسیار بزرگ است. سرهنگ نمی توانست آن را تشخیص دهد و نه کمی. این مرغ آبدار و شیرین و کاملا پخته شده با حداقل چربی و حتی سدیم سطح را به حداقل برساند — اگر وجود دارد-خود را در جدول از سس به چیزهایی ادویه تا. سس توزیع از لوله ها با نام مثل شیرین گرما Cracksup و Sriracha 1000 جزیره است.

اگر شما می خواهید به قطع به تعقیب دو اندازه وجود دارد از مرغ سرخ شده — پنج تکه (نیم پرنده) و یا 10 قطعه (تمام پرنده). که خوب برنامه ریزی — اولین بار در اطراف. اما در سفر بعدی خود شما که مورد نظر است همه مجنون ساندویچ خدمت در یک کرکی/نان ترد ساخته شده فقط برای نرم افزار کلبه پیچیده شده در کاغذ برای نگه داشتن ساندویچ از سقوط به قطعات با muchness از پر کردن آنها.

وجود دارد و نه از آنها و آنها می تواند بسیار وحشی چشم: قفس DeVille اجرا می شود به یک سرخ شده سینه با ترشی فرزنو chiles, ترشی آهک با طعم مایونز و کاهو پیچ در brioche با پنیر چدار و گوشت برای چند دلار بیشتر است. این Señor Croque ساخته شده است با یک سرخ شده سرطان بیکن یک آبریزش, تخم مرغ, پنیر چدار سفید و miso-افرا کره نیز در brioche. (و بله آشپز Blais نشان دادن خاموش خود را بیان لغو احکام صادره ی با مقدار زیادی از طعم مسائل — آناناس خردل سوخته poblano, سس, لیمو, ماست وین هالاپینیو پنیر ویز.

و اجازه دهید که تنها چند ساندویچ ساخته شده با سینه مرغ. فایر فاکس و مالیبو باربی Q ساخته شده با ران (خیلی بیشتر خوش طعم برای من); دریا Señorita است خشکیده نادر ماهی تن وجود دارد مرغ بتس در دو Clucker.

خط پایین: این یک ادای احترام به عشق ما از نجیب مرغ. در نهایت مرغ یکی از غذاهای راحتی از جهان شناخته شده است. این اطمینان با آن لذت بخش blandness. مانند برخی از خوراکی, ابزار جنسی, آن ارائه می دهد یک معامله خوب در راه انحرافات — وجود استخوان به کشف قطعات در نظر ضخامت به درک. مرغ نیست به عنوان مهم خود را به عنوان چه چیزی به آن را انجام داده و با آن. آن را می دهد لذت فراتر از همه مرزهای و دلیل درخواست بسیار کمی در بازگشت. آن را خالص خوراکی لذت بخش است.

 • مرغ سرخ شده — فوق العاده راحتی مواد غذایی در طول نگران کننده بار و یا در هر زمان واقعا — نیز لذت می برد می تواند در یک ساندویچ است. (فایل عکس براد A. Johnson)

 • مرغ سرخ شده را فراهم می کند آشپزی راحتی در طول نگران بار به ویژه هنگامی که خدمت کرده با پوره سیب زمینی و سس کبابی broccolini و بیسکویت. (عکس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مواد غذایی راحتی به رفتن — یک بشقاب مرغ سرخ شده. (Shutterstock)

 • مرغ سرخ شده با سیب زمینی سرخ کرده در کنار — آشپزی راحتی. (Shutterstock)

مبارک خانه مرغ

2550 E. Amar جاده وست کووینا; 626-965-0123, www.merryshouseofchicken.com

چگونه شما احتمالا می توانید درایو اندونزی رستوران به نام مبارک خانه مرغ بدون توقف? به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که در آن سهام خود را برون شهری مینی مال (به opulently به نام کانیون مرکز) با توفو و نه فیلیپینی, رستوران.

با وجود اینکه به نام "خانه مرغ" مرغ نیست تمام وجود در منو است. اما از آن است که غالب موتیف. ترد اندونزی رول تخم مرغ به نام rissoles یک خورش مرغ در آنها است. سه نفر از چهار برنج ظروف ساخته شده با مرغ. سه نفر از چهار رشته فرنگی غذاهای مرغ-o-محور. تاپیک فوق العاده فیله مرغ گریل شده — سیر ayam — خدمت با آنچه که ممکن است کامل و سس بادام زمینی (شیرین و تند و سخت برای جلوگیری از غذا خوردن).

وجود دارد فقط یک سوپ مرغ در میان شش گوشت سوپ. اما انگار مرغ در پنج شش ترکیب ظروف -- شاعرانه به نام nasi nasi بود nasi empal ناسی bungkus و غیره است که هر یک از مواد تشکیل دهنده تر از شما ممکن است فکر می کنم مناسب در یک بشقاب است. اما به عنوان خانه از مرغ به عنوان شما می خواهم انتظار وجود دارد یک مرغ سرخ شده که یک پرنده که در برابر بسیاری از دیگران باید در نظر گرفته شود.

تخصص از خانه ayam goreng kremesan — "به خوبی مزه دار شده مرغ سرخ شده صدر با ترد خرده و سس فلفل قرمز." این یک بیت فوق العاده از مرغ بیشتر مرغ — بیش از حد بزرگ نیست اما به اندازه کافی بزرگ است که گوشت می کشد خاموش در تکه. سرخ کردن برگ یک پوسته که یک چرخ و فلک سوار از طعم دهنده ها با تعداد زیادی از crispiness تشکر و همچنین به کسانی که "ترد ميبرند."

فلفل قرمز و سس هر دو گرم و شیرین درست و مناسب برای مرغ. شما می توانید نیم یا یک کل; کل با تمام معنی برای شما هنوز خوردن آن در روز بعد و یا بعد از آن شب.

وجود دارد یک زن و شوهر بیشتر جوجه ها در منو — شیرین ترشی ayam kalasan و گوشت تیره تنها زردچوبه سنگین ayam penyet. و برای کسانی که نیاز به قطعات وجود دارد ampela goreng — که سرخ شده مرغ شکم. من خوردن دل و قلوه. من می توانم 'em و یا ترک 'em.

قرمز مرغ

1001 E. Las Tunas, درایو, سن گابریل; 626-872-0620, www.redchickenrestaurant.com

آیا می دانید ارجمند نژاد به نام رود آیلند قرمز است پرنده ایالت رود آیلند? که یک مرغ بود که به نام دولت پرنده است که هر دو عجیب و فوق العاده, یک بیت مانند موز مثل حلزون حرکت کردن که طلسم در UC Santa Cruz. آن را نیز تا به چیزی برای انجام با جوجه خدمت در قرمز و مرغ خانه "اصلی سنگاپور مرغ برنج...با تایلندی ضربه" در سن گابریل. اما این یک چیز خوب است بدانید که به هر حال.

و بنابراین واقعیت این است که این خیابان شلوغ گوشه جعبه از یک رستوران است بسته بندی شده با مردم محلی gobbling پایین کوچک اما خوشمزه مجموعه ای از ظروف از چین و سنگاپور و تایلند و همچنین امریکا — با فرض قرمز سالاد مرغ ریشه های آن در این کشور است.

اما اغلب آنچه به رستوران مورد مرغ. مرغ بخار پز و سرخ شده با مرغ. بال مرغ و مرغ با سبزی. به سختی وجود دارد یک جدول است که منظور از مرغ بر روی آن. هر چند هر یک می کند — یک شخص نشسته در مقابله شد و ضربه زدن روزانه ویژه از خوک گوش با سبزیجات. اگر من بپرسید من نسبتا خاص او نمی خواهد به من گفت خوک گوش طعم مانند مرغ. آنها واقعا نمی.

اما مرغ مطمئن شوید که چه طعم و مزه شبیه مرغ است. هر چند آن را مانند طعم دو بسیار متفاوت جوجه. بخار پز مرغ دارای اثر تسکین دهنده, یهودی, سوپ مرغ با کیفیت به آن کمی شیرین و مطلوب کمی رنگ پریده اما بسیار حساس با پوست که نوار به راحتی برای کسانی که به تماشای خود را از کلسترول و چربی است. مرغ سرخ شده را یک ورزش در شادی بحران — با ترد خوبی چاشنی پوست پیچیده در اطراف شیرین لقمه پرنده — پوست و پوسته خیلی خوب وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از gobbling پایین هر نیش.

Roscoe مرغ & وافل

830 N. Lake Ave. پاسادنا; 626-791-4890, www.roscoeschickenandwaffles.com

در Roscoe را — که شده است یک موسسه از سال 1975 — the چو قوانین. و آن قوانین ، این است که در یک بار و یک رستوران که در آن انتخاب آسان است و همچنین بسیار پیچیده است.

گمان می کنم ساده ترین راه برای رفتن است با یکی از گیاه فوق العاده (گیاه هادسون موسس). وجود یک و نیم مرغ (و بسیار بزرگ مرغ) Southern fried در یک پوسته خیلی خوب است که حتی اگر شما تعهد به خوردن پوسته شما خدمت بیش از یک جفت از بهترین وافل در شهر است. وافل و مرغ فقط قطره ای کره. و یا اگر شما مجاور تنوع آنها قطره ای نا مشروع و شیرین ترین نرمترین ترین, خوشمزه ترین پیاز تا کنون.

و این فقط یک طعم کمی از منو. وجود دارد برای مثال سر مایکل یک چهارم مرغ با پوشش نا مشروع و پیاز را با بلغور و بیسکویت — غذای روح مجسم. حرکت به خداوند هاروی و مرغ رشد می کند را به یک و نیم.

برای من Roscoe است همه چیز در مورد اسم آن — مرغ (به طور خاص Southern fried) و وافل. اما وجود دارد مقدار زیادی از اضافی مرغ اقدام به توان در اینجا یافت نشد. وجود دارد به عنوان مثال یک بخش از منو تعهد به "جدید مرغ فلفل قرمز." شما می توانید یک کاسه برنج یا لوبیا. شما می توانید آن را در یک مستی ("دیو, درهم و برهم, فلفل قرمز"). و یا شما می توانید آن را بیش پنیر سیب زمینی سرخ کرده. آن را خوب است. در واقع آن را بسیار خوب است. اما من زندگی می کنند برای پوسته و وافل. و این همه به آن وجود دارد.

توکیو مرغ سرخ شده شرکت.

122 S. اطلس Blvd. Monterey Park; 626-282-9829, www.tokyofriedchicken.com

در حال حاضر اجازه دهید من بسیار خاص: شما رفتن به توکیو مرغ سرخ شده شرکت. برای...مرغ سرخ شده. آنها ارائه نمی دهد همبرگر. نزدیک ترین آنها به یک سالاد, سالاد کلم, سالاد سیب زمینی و, من حدس می زنم سرد توفو با خانه پانسمان. هیچ kale در چشم — هر چند یکی از مخلفات است collard greens در میسو سوپ با بیکن که در نزدیکی پسر عموی. اما در غیر این صورت شما برو اینجا برای مرغ سرخ شده. بسیاری از را — قبل از تغییر جهان وجود دارد که اغلب بود صبر کنید برای یک جدول در این کوچک مینی مال است eatery. قابل توجه آن را باز برای شام فقط دوشنبه تا یکشنبه. شما می خواهید برخی از مرغ سرخ شده برای ناهار ؟ آن را دریافت کنید شب قبل از و بازگرمکن آن است. نمی توان آن را نزدیک به عنوان خوب. اما آن را هنوز هم خوب خواهد بود.

اگر توکیو بود در حومه دشت, من حدس می زنم این چیزی است که مردم را گله به. این کلاسیک, جنوب, مرغ سرخ شده, بنابراین واضح آن را هنوز هم بسیار گرم زمانی که آن می رسد در جدول یک توده ای از قطعات پوشش داده شده با زیبا ترین پوسته طلایی قهوه ای آبدار درون چاشنی و زعفراني به کمال — قابل توجه بشقاب مرغ سرخ شده. سفارش شام مرغ برای دو نفر, و شما می توانید از شش قطعه مرغ در دو طرف یک صفحه از زنجبیل با طعم ترشی کلم (که احتمالا نابودی فورا!), و اندازه کاسه مرغ با طعم برنج است که ارزش توجه به این است که بسیار خوشمزه برنج سرخ شده نیست اما بخار پز با سوپ مرغ. این یک وعده غذایی مرغ با مرغ.

بیشتر گزینه های زیادی

 • بد Mutha Clucka: 55 S. Madison Ave. پاسادنا; www.badmuthaclucka.com
 • فروزان پرندگان: 15764 La Forge St., Whittier; 562-902-0405, www.blazingbirdschicken.com
 • Blazin جوجه: 5728 رزمید Blvd. معبد شهر; 626-872-2096, blazinchicks.کسب و کار است.سایت
 • بمب مرغ: 2300 گارفیلد خیابان S. مونتری پارک 323-530-0355
 • مرغ جعبه: 1001 E. Amar Road, West Covina, 626-333-4454 مرغ-جعبه-غرب-کووینا.کسب و کار است.سایت
 • Krispy کرانچی مرغ: 13106 دره Blvd. La Puente, 626-333-6771; 11025 Washington Blvd. آمریکا 562-463-1719; 19725 کلیما جاده رولند ارتفاعات 909-444-6816; www.krispykrunchy.com و در تالار T Mini Mart: 240 W. Main St., الحمرا, 626-289-2448, www.bigtminimart.com
 • پدر و مرغ زیستن: 11 غرب دیتون سنت پاسادنا 626-469-0017, www.daddyschickenshack.com
 • قیف پرندگان: 2246 N. Lake Ave. شهریار, 626-716-8015
 • در حال اجرا جوجه: 141 N. اطلس Blvd. مونتری پارک 626-677-6936

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. او ارسال ایمیل در mreats@aol.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن