این ’33 شورلت عقاب تا گلگیر و یک بژ بدن. و آن می درخشد مانند لبخند یک ستاره هالیوود که چراغ آن را ضربه.

این طرح برای مانی Alcaraz به آتش که موتور و منجر به یک تور از 100 ماشین در ژوئن 7 از مرکز شهر لس آنجلس به لینکلن پارک در شرق L. A. برای بزرگداشت یکی از تاریکترین فصل در لس آنجلس تاریخ است. یک فصل است که به نظر می رسد بسیار مرتبط است.

او رفتن به پوشیدن خاکستری خود را zoot suit – یکی از هفت او صاحب – با یک پر در کلاه های لبه پهن بپوشانید.

“من مانند یک اصلی pachuco از 1940s” گفت: Alcaraz, 71, از برترین. “این چیزی است که خانم ها به من بگویید.”

مشکل این است که coronavirus و بازداشت معترضان به خشونت پلیس مجبور Alcaraz به لغو این رویداد سالانه است.

“من واقعی غم من تا به حال به لغو,” او گفت:. “هر کس دوست داشت ما کروز.”

ژوئن 3 77 سالگی سالگرد آغاز Zoot Suit شورش است که در آن سفید آمریکا خدمتگزاران به خیابان ها ریختند و به ضرب و شتم و تحقیر مکزیکی آمریکایی ها به خصوص کسانی که عینک های رنگارنگ لباس. و پلیس ترک خورده پایین نیست در خدمتگزاران اما در قربانیان گرد کردن صدها نفر در شهرستان گسترده بازداشت.

“من افتخار دارم به مکزیک و پوشیدن من zoot suit,” Alcaraz گفت. او و دوستش هنر سامرا آمد تا با ایده برای Zoot Suit کروز در سال 2017. در این سال شده اند سوم خود را کروز. “اما در سال 1943 بود که غمگین, غمگین زمان است.”

در فولرتون, فیلیس و J. R. Estrella سوار کردن فروشگاه خود را این هفته برای محافظت در برابر غارتگران است. تصادف از دست داده است در آنها. از سال 1978 آنها متعلق به ال Pachuco Zoot مناسب برای یک فروشگاه طراحی شده برای نگه داشتن 1940s فرهنگ زنده است. آنها دوستان با Alcaraz.

“چیزهایی که هرگز تغییر” J. R. Estrella گفت. “همه خشم و همه نفرت غیر قابل باور است. من درک خشم, اما من نمی پوشی غارت.”

در تابستان 1942 مردی به نام خوزه دیاز مرده پیدا شد پس از یک نزاع و جدال در منطقه لس آنجلس به نام خواب آلود مرداب. پلیس لس آنجلس دستگیر بین 300 تا 600 عمدتا مکزیکی جوانان آمریکایی در ارتباط با مبارزه است. سپس با وجود شواهد بسیار کم, 22 مکزیکی آمریکایی مظنون با affliations به 38 باند خیابان بودند با متهم و محکوم دیاز قتل. که محکومیت تقویت کرد شهرت که مکزیکی آمریکایی ها باید ترسید.

محکومیت بعدها لغو شد.

“این یکی از وحشتناک ترین موارد دادگاه در تاریخ کالیفرنیا” Alcaraz گفت.

در ژوئن 3, 1943, 11 خدمتگزاران در ترک کردم یک اتوبوس در لس آنجلس. یک مبارزه شکست بین خدمتگزاران و مکزیکی آمریکایی ها بودند که لباس پوشیدن و در اندازه های رنگارنگ لباس. که flashpoint از Zoot Suit شورش.

بیش از چند روز آینده شورش شکست در سراسر لس آنجلس با نمرات خدمتگزاران تلاش برای پیدا کردن و ، آمریکایی های مکزیکی.

“آنها را قطع کردن zoot مناسب” Alcaraz گفت.

این بود گزارش داد که نظامیان ناراحت شدند چون از مقدار پارچه مورد استفاده در ساخت مناسب. آمریکا درگیر در جنگ جهانی دوم در سال 1943 و برخی از مواد پارچه ای بودند که جیره بندی.

نژاد پرستی نبود که آشکارا مورد بحث به عنوان آن امروز است.

در پایان بیش از 600 مکزیکی آمریکایی ها گرد شده بودند و بازداشت توسط پلیس لس آنجلس.

“این بخشی از میراث من, اما من می دانستم که هرگز در مورد آن” Alcaraz گفت. “آنها نمی ما یاد می دهد که در مدرسه است.”

Alcaraz شد یک ستاره بسکتبال در برترین دبیرستان و سپس او عضو نیروی دریایی است. او گفت که او هرگز به خدمت در کشتی. در عوض, او با بازی در این تور تیم بسکتبال نیروی دریایی که به بازی در نمایشگاه بازی همه از طریق آمریکای جنوبی.

این بود تا سال 1981 در فیلم “Zoot Suit” با بازی ادوارد جیمز Olmos که Alcaraz متوجه او تا به حال از دست رفته این مهم درس تاریخ.

او شیفته با zoot مناسب و 1940s فرهنگ است.

او 34 سال در رنگ شرکت انبارها و بازنشسته در سال 2010.

اما قبل از اینکه بازنشسته شد او خریداری شورلت عقاب در وایتیر برای $20,000. او گفت که او ارائه شده 50.000 دلار برای ماشین, اما او نمی خواهد به فروش برساند. (“شاید اگر آن را به $60,000,” او گفت:.)

“این کودک من,” او گفت: با خنده. “مثل همسر من.”

او ازدواج کرده و چهار بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو