گزارش امنیت سایبر گروه شهروند آزمایشگاه نشان داد که ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم است که به عنوان امن به عنوان شرکت ادعا کرد. این برنامه محبوبیت شروع به پریدن کرد از 10 میلیون کاربر در روز به 200 میلیون نفر روزانه در فقط چند ماه تا حد زیادی به لطف CCP coronavirus مستند مجبور است که مردم به کار از خانه. مشابه نگرانی های حریم خصوصی نیز مطرح شده است, در جمع آوری داده ها از تلاش های شرکت های فن آوری و دولت که در انجام این کار به نام مبارزه با شیوع کروناویروس.

بزرگ با تکنولوژی و حریم خصوصی

در مستندات زوم ادعا کرد که کنفرانس های ویدئویی ویژه “end-to-end encryption.” به این معنی که حتی واسطه خود که در این مورد زوم نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به ویدئو کنفرانس بین کاربران است. اما شهروند آزمایشگاه ثابت شده است که این مورد نیست که یک شخص ثالث می تواند دسترسی به داده های کاربر. بدتر از برخی از سرورهای شد و در چین واقع شده آن نیز به این معنا است که پکن می تواند دست خود را در تماس های تصویری از شرکت. زوم سعی کردم به لول خوردن از ظروف سرباز یا مسافر با این ادعا که این همه یک “سوء تفاهم است.”

“ما می خواهیم برای شروع با عذرخواهی برای سردرگمی ما ناشی از نادرست نشان می دهد که زوم جلسات بود قادر به استفاده از end-to-end encryption. زوم همواره در تلاش برای استفاده از رمزگذاری برای محافظت از محتوا در بسیاری از حالات ممکن و در آن روح ما با استفاده از عبارت end-to-end encryption. در حالی که ما هرگز در نظر گرفته شده برای فریب هر یک از مشتریان ما می دانیم که وجود اختلاف میان پذیرفته شده تعریف از پایان به پایان رمزگذاری و چگونه ما استفاده از آن” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

Zoom’s CEO apologized for ‘incorrectly suggesting that Zoom meetings were capable of using end-to-end encryption.’ (Image: Screenshot / YouTube)

زوم مدیر عامل شرکت عذرخواهی کرد برای ‘نادرست نشان می دهد که زوم جلسات بود قادر به استفاده از end-to-end encryption.’ (تصویر: Screenshot / YouTube)













برخی از پروژه های اخیر توسط دیگر شرکت های فن آوری نیز در حال بررسی. گوگل به تازگی راه اندازی همانا یک وب سایت است که هدایت مردم را در سان فرانسیسکو به کروناویروس تست سایت. از آنجا که مردم نیاز به یک حساب گوگل برای استفاده از خدمات این مطرح شده زنگ هشدار میان برخی از قانونگذاران ایالات متحده که سوال که آیا گوگل با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده برای مقاصد تجاری بعد از آن.

برنامه راه اندازی شده توسط اپل نیز مورد سوال توسط کنگره با توجه به آن خطر حفظ حریم خصوصی. بسیاری از ترس است که اجازه می دهد شرکت های به تهیه اطلاعات افراد بدون هیچ گونه محدودیت فقط به دلیل وضعیت اضطراری می تواند زمینه سازی برای تحکیم چنین فعالیت هایی است.

در ضمن یک سهامدار زوم تصویری Communications Inc. شکایت کرد این شرکت برای overstating آن استانداردهای حفظ حریم خصوصی. سهامداران “ادعا کرد که در یک دادگاه پرونده که یک رشته از گزارش های رسانه ای اخیر برجسته حریم خصوصی نقص در زوم کاربرد منجر به سهام این شرکت که تا به حال بسیج برای چند روز در آغاز سال به شاقول” با توجه به انتخاب. پس از هدف قرار دادن رکورد در اواخر ماه مارس این شرکت قیمت سهم دهکدهای از دست داده و تقریبا یک سوم از ارزش خود را.

دخالت دولت

دولت همچنین به نظر می رسد برای فرار از نگرانی های حریم خصوصی در حمایت از جمع آوری داده ها. در آمریکا CDC راه اندازی کرده است یک پلت فرم جدید است که آهنگ های گسترش CCP coronavirus. ما 500 میلیون دلار بوده است را کنار بگذارند برای نوسازی سازمان نظارت و تجزیه و تحلیل زیرساخت ها است. این سازمان است و انتظار می رود به گزارش توسعه نظارت و جمع آوری اطلاعات سیستم به زودی. کاخ سفید صحبت کردند Facebook و گوگل در مورد دسترسی به داده های خود را در مورد حرکات کاربر.

(Image: Screenshot / YouTube)

ما 500 میلیون دلار بوده است را کنار بگذارند برای نوسازی CDC نظارت و تجزیه و تحلیل زیرساخت ها است. (تصویر: Screenshot / YouTube)













موفقیت کشور در به شدت با استفاده از ابزار نظارت برای مقابله با این ویروس اقدام به عنوان یک انگیزه برای کشورهای دیگر است. “به این دلیل است که کره جنوبی و تایوان و سنگاپور قادر به دریافت شیوع بیماری خود را تحت کنترل سرعت بود چون آنها تست شده و همه آنها تماس ردیابی… اینها محاکمه و درست سلامت عمومی روش های” سوزان Erikson پزشکی شناس در دانشگاه سیمون فریزر در برنابی کانادا گفت: به IEEE Spectrum.

تماس با ردیابی است که اساسا فرایند شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با فرد آلوده. کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا که برخی از بالاترین coronavirus میزان مرگ و میر در جهان, گزارش باز به ایده از برنامه های تلفن همراه است که می تواند تماس را ردیابی کارآمد است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

مستقیم جد انسان هومو ارکتوس مسن تر از ما فکر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو