هفتگی خود را راهنمای تصویری برای آرام کردن و اتصال در COVID-19 طوفان

UC برکلی روانشناس Dacher Keltner راه اندازی کرده است یک سری ویدئو به اشتراک گذاری مبتنی بر علم استراتژی برای کمک به مردم در مقابله با استرس و عدم اطمینان از COVID-19 (دانشگاه برکلی تصویری توسط روشنک Makasdjian)

در هر جنبه ای از زندگی ما COVID-19 همه گیر است عمیقا مختل ما احساس خوب بودن و تولید عدم اطمینان و اضطراب است. چگونه ما پیدا کردن انعطاف پذیری در حالی که باقی مانده مولد و مراقبت از اعضای خانواده و دوستان و متخصصان و شهروندان در این اقدام بی سابقه ،

در یک سری از فیلم های کوتاه, UC برکلی روانشناس Dacher Keltner که به بررسی استرس در روابط و رفاه برای 25 سال است و از بنیانگذاران دانشگاه را خوب بیشتر علم مرکز خواهد شد به اشتراک گذاری ایده ها و شیوه های پرورش انعطاف پذیری و اتصال ما با چالش های ماه های آینده.

نقاشی بر بینش از مرکز علوم خوشبختی, دوره های آنلاین, پادکست سری و مجله Keltner سهام راهنمایی در مورد چگونه برای مدیریت استرس و پیدا کردن ارتباطات معنی دار در حالی که اجتماعی فاصله تکمیل هر ویدیو با ساده علوم-آزمایش شیوه های مفید برای این لحظه در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>