شما نیاز به یک سخنرانی: مارتا اولنی s ‘Covid روز برای سال 2020 grads

“width=”750″ height=”500″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>
پروفسور مارتا اولنی به آخرین سخنرانی سالانه از طریق زوم وبینار از زیرزمین خانه ، (تصویری توسط دانشگاه برکلی ارشد کلاس شورا)

در طول این COVID-19 گیر یک سخنرانی ممکن است احساس کنید به آخرین چیزی که شما نیاز دارید. شما نمی توانید به اندازه کافی از آنها این ترم و یا در طول سال کالج خود را یا از بزرگان خود را?

اگر شما به جای طلب خنده همدلی و تشویق کلمات حکمت, تعریف و حتی در آغوش گرفتن شما هنوز کشف همه که در “Covid روز” یک بحث داده شده جمعه گذشته توسط مارتا اولنی یک دانشگاه برکلی تدریس استاد اقتصاد. او می خواهم انتخاب شده توسط کلاس ارشد شورای به تحویل سالانه آخرین سخنرانی نهایی رویداد در یک هفته از فعالیت های شورای برنامه ریزی برای فارغ التحصیلان هر بهار.

در این سال همه ارشد هفته بود و مجازی از تمرینات برای بازی و فیلم شب به نوشتن ارشد “بخواهد” به ترک خاطرات سنت و امید برای دانش آموزان جوان و دوستان است.

صحبت فارغ التحصیل از سالمندان از طریق زوم وبینار از زیرزمین دفتر خانه اولنی اذعان کرد مشکل از مارس آموزش از راه دور قادر به با دانش آموزان در کلاس و برای تحقق بخشیدن به لحظه “هنگامی که همه گوش دادن و (زمانی که من می دانم) من کردم شما … و شما می توانید (شنیدن یک پین) رها کنید. … شما نمی توانید انجام دهید که در زیر زمین خود را.”

“هدف من در آموزش در مورد تغییر زندگی می کند. شما نمی توانید تغییر زندگی است که شما نمی توانید ببینید,” او گفت:. “ما نیاز به ارتباط انسان گاه به گاه گفتگو و شما نمی توانید که در زوم.”

Martha Olney, Berkeley teaching professor of economics, gave the 2020 Last Lecture to graduating seniors

مارتا اولنی یک برکلی تدریس استاد اقتصاد گفت: ما باید در کمک به دانش آموزان فارغ التحصیل “تصدیق آنچه از دست داده ام و که غم و اندوه خود را واقعی است و قابل فهم سزاوار …و به آنها اجازه می دهد فضا برای تشخیص مسیر خود را که ممکن است یک مسیر جدید در زندگی را رویدادهای” را در طول COVID-19 بحران است. (عکس از جیمز النی)

هنوز اولنی پل این شکاف با او نامرئی آخرین سخنرانی مخاطبان پیام های هدفمند در دانش آموزان فارغ التحصیل در طول یک بیماری همه گیر. “این افتضاح است, آن با, آن را وحشتناک است. هیچ فارغ التحصیلی, هیچ, شروع,” او گفت:, “این بود که راه ارشد سال قرار بود به پایان است.”

او خواست به دانشجویان اجازه نمی دهد که دو ماه گذشته خود را تعریف و کالج تجارب که برای این کلاس از سال 2020 به معنای بسیار بیشتر از COVID-19 — انتخابات ریاست جمهوری 2016 این میلو (Yiannopoulos) خشونت در دانشگاه دو سال از آتش سوزی کالیفرنیا و دودی برکلی آسمان PG&E قدرت shutoffs و دیگر سنگین, اخبار, حوادث.

به جای او مشخص چند بار با اسلاید — این سخنرانی پس از همه چهار مرحله فکری و اخلاقی توسعه است که کمک به دانش آموزان تکامل از به خاطر سپردن حقایق به عنوان ارائه شده توسط یک معلم به قادر بودن به موضع و تولید, خود, دانش, حمایت منطق و شواهد است.

“فکر می کنم به اینکه 17, 18, 19, و ببینید که شما یک فرد متفاوت,” او گفت:. “آن را مانند” لعنت به من تعداد زیادی یاد بگیرند!'”

اولنی از دانش آموزان خواست تا در حال حاضر آن را به کسانی که مهارت های یادگیری به خرس در COVID-19 بحران: “مهم نیست که چه رشته ای هستید شما باید چیزی به کمک. شما باید چیزی را به یاد آنچه که ما در حال زندگی با امروز است.”

به عنوان یک اقتصاددان او گفت که او احساس مجبور به آدرس “اقتصاد این لحظه” در جهان و مشکل بازار کار. او ارائه چهار مرحله — از توقف فعالیت های اقتصادی در پناهگاه در محل, مرحله, به, اجتماعی, فاصله مرحله که “را در حالی که … من قرار داده و در سر من 2022, بنابراین من می توانید خوشحال باشید که آن را بیش از دیر,” او گفت: — به “PTSD (اختلال استرس پس از سانحه) فاز” وقتی رفتار مردم را از جمله هزینه خواهد محتاط باقی می ماند تا در نهایت “طبیعی است.”

“این است برای رفتن به یک کار واقعا دشوار بازار است. من واقعا متاسفم. بهبود در حال رفتن به پراکنده توسط صنعت” او گفت: دانش آموزان است. “اما این تاخیر و دائم متوقف کند. و این کار دشوار در بازار است و نه در مورد شما. … آن را در مورد جهانی نیروهای خارج از کنترل خود. این باور را در خودتان نگه دارید سر خود را و می دانم که آن را در نهایت به پایان رسید. اجازه ندهید بهار سال 2020 را به دور خود امید به آینده و خاطرات خود را از گذشته است.”

Martha Olney, a Berkeley teacher professor of economics, has been holding class virtually in her basement home office since mid-March.

پرسید که ارشد کلاس شورای به تحویل سال 2020 آخرین سخنرانی مارتا اولنی گفت: “من افتخار فروتن هیجان زده و عصبی و سپاسگزار است.” اما پس از آن همه گیر تعطیل پردیس و او گفت: “من نگران بود من نمی قادر خواهد بود به ارائه حکمت در این لحظه که من فکر می کنم آنها به دنبال.” اما دانشجویان می گویند او تحویل داده است. (عکس از جیمز النی)

اولنی نیز به اشتراک گذاشته الیزابت Kübler-راس’ پنج مرحله از غم و اندوه — انکار و خشم و چانه زنی افسردگی و پذیرش — از معروف روانپزشک کتاب “مرگ و مرگ” گفت: این مراحل در حال “مربوط به چه خبر است در حال حاضر.”

او همچنین صحبت در مورد مرگ خوب در مقابل بد مرگ در نظر مردم چگونه منعکس کننده یک دوست مرگ و پس از مرگ آنها رفته ام. “آن را در مورد چه کسانی از ما که زنده ماندن … فرآیند و بسته بندی خاطرات از مرگ خود و به یاد چیزهای خوب است که قبل از اتفاق افتاده است,” او گفت:.

متاسفانه همه گیر برای ما خواهد بود “مثل یک بد مرگ” او افزود: “که آن را سخت تر برای بسته بندی و پردازش آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر آن را در محل مناسب و سپس بازیابی خاطرات از آنچه قبل از. ما باید به یاد داشته باشید چیزهای خوب … وجود دارد بسیاری از چیزهای واقعا خوب است که اتفاق افتاده است (به کلاس 2020) — آنچه شما آموخته است که مردم شما را ملاقات ، چگونه جهان گسترش یافته در کلاس درس و بسیاری در خارج از کلاس درس.”

او از دانش آموزان خواست تا با استفاده از این زمان پناه در محل در هر کجا که هستند به “فکر می کنم در مورد آنچه که ما از دست داده ایم. آنچه در آن است ما عزادار? اگر ما می تواند روند (که) … ما می تواند به تعیین آنچه مهم است و آنچه که ما می خواهم به تجربه در آینده است.”

اولنی گفت: دانش آموزان ممکن است کشف که آنها منعکس کننده آنها در سمت راست مسیر شغلی. و یا ممکن است آنها داد آنچه را که با زندگی خود شاید ساخت یک تغییر رادیکال از برنامه های.

“مهم نیست که آیا شما با چوب مسیر زندگی خود را تغییر دهید یا آن را به شما به دست آورده ایم بسیار در وقت خود را در اینجا در برکلی و همیشه باید خاطرات تجارب ساخته شده است که شما که شما امروز,” او گفت:. “این ممکن است کمی با تاخیر اما شما بیرون رفتن به جهان است. و شما در حال رفتن به رفتن به جهان به عنوان یک خرس طلایی به عنوان یک برکلی فارغ التحصیل و با استفاده از دانش خود و شور و شوق به جهان را به مکانی بهتر است.”

پس او سخنرانی اولنی جواب طیف گسترده ای از پرسش از دانش آموزان — بیش از 200 سالمندان گوش — از طریق زوم قابلیت چت. در میان موضوعاتی بودند که او چه در زندگی علاوه بر آموزش او باید به عنوان خوانده شده کتاب (او 18) چگونه او را از دست زدن به COVID-19-مربوط به لغو کالج زنان و بسکتبال حرفه ای — شور و شوق از او و به همین دلیل دانشجویان باید برای ثبت نام ترم پاییز اگر آموزش آنلاین همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>