یک اشتباه مرگبار در عینک شنا کشف شد و چگونه از آن اجتناب کنیم

البته این برنامه در کنار یک رژیم غذایی متعادل و سالم، نتیجه بخش است. غواصی از ساحل است شاید رایجترین شکل از م

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

البته این برنامه در کنار یک رژیم غذایی متعادل و سالم، نتیجه بخش است. غواصی از ساحل است شاید رایجترین شکل از ماهیگیری با نیزهاست و به سادگی شامل ورود و خروج از دریا به سواحل یا سرزمینهای اصلی و شکار در اطراف سازههای اقیانوسی میگردد که معمولاً در کنار صخرهها یا دیواره هااست. زیرا این قسمت به علت تماس مستقیمی که با پوست شما دارد، نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی چشم ها و پوست نواحی اطراف آنها ایفا میکند. برای تشخیص این موضوع، هنگام خرید عینک شنا را بدون بهره گیری از بند به صورت زده و کمی فشار دهید. در هر صورت اگر میخواهید هنگام شنا کردن قادر به دیدن اطرافتان نیز باشید، داشتن عینک شنای مناسب ضروری است. ضمن اینکه این وسیلهی کاربردی در حفظ سلامت شما هنگام شنا کردن بسیار مهم است بلکه باعث میشود که آب مزاحم ورزش کردن شما نباشد و به راحتی بتوانید دید خوبی داشته باشید در غیر این صورت وجود آب دید را مختل میکند و اجازهی ورزش کردن را نخواهد داد. از آنجا که در فصل تابستان، هوا گرم است و آب آبشار کم میشود؛ در فصل پاییز به این منطقه بروید که هم تعداد گردشگران کمتر است و هم آبوهوا رو به خنکی میرود و آب آبشار افزایش مییابد.

اما همین فاصله ي کم باعث میشود که فشار زیادی به چشم ها وارد شود و لذا بهره گیری طولانی مدت از آنها پیشنهاد نمیگردد. این گروه پرطرفدار ترین عینک هاي شنا بوده و نکته ي اصلی که هنگام خرید انها باید مورد دقت قرار داد؛ راحتی و مناسب بودن ساختار عینک شنا با فرم صورتتان هست. شاید مهمترین دلیلی که این دسته از عینک ها برای خرید عینک شنا انتخاب میگردند، زیبایی انها از دید ناظران هست. همین طور، این لنزها نیز به دلیلی که در قسمت گذشته ذکر شد؛ تا حدودی نگرانی و عدم اعتماد به نفس طبیعی در نوآموزان را از قضاوت ناظران کاهش میدهد. نکته اي که هنگام خرید این عینک هاي شنا باید به خاطر داشته باشید آنست که اگرچه قیمت انها کمی بالاتر از سایر عینک هاي شنا ي ساخت شده از مواد دیگر هست ولی شما در حال خرید محصولی ضامن سلامت خود هستید. همین طور به علت بهره گیری از مواد نفتی در ساخت انها، امکان بروز آلرژی و سایر مریضی هاي پوستی در اثر بهره گیری از انها چندان هست. شاید به جرات بتوان گفت که عینک هاي شنای ساخته شده از سیلیکن ضد حساسیت، بزرگ ترین هدیه اي هست که تعداد محدودی از برند هاي معتبر به شناگران هدیه داده اند.

این گروه بزرگ ترین سایز عینک شنای موجود در بازار می باشد. برخی افراد که آشنایی با نکات خرید عینک شنا ندارند فکر میکنند رنگ لنز تزئینی و صرفا جنبهی زیبایی دارد در صورتی که انواع رنگهایی مثل کهربایی، بنفش، آینهای و آبی و غیره برای شرایط نوری خاصی هستند و باید با در نظر گرفتن این فاکتور خریداری شوند. همین طور این بخش از عینک شنا هست که وظیفه ي اصلی در پیشگیري از ورود آب را بر عهده دارد. به علت شفاف و ژله اي نبودن ماده ي لاتکس تشخیص این امر بسیار دشوار هست. ی سوال دیگه هم تو مرحله شسم هست این سواله که: در زمستان او را میسوزانند. متاسفانه امروزه شاهد حضور سیل انبوهی از این دسته عینک هاي شنا با قیمت ها و کیفیت هاي بسیار پایین در سطح بازار هستیم که به همان میزان سلامت چشم ها و پوست شناگران را در معرض خطر قرار گرفته هست. هر شخص با شنا کردن، کالری زیادی را که حدود ۵۰۰ تا ۶۵۰ کالری در ساعت است، میسوزاند البته این بستگی دارد به این که با چه کیفیتی شنا کند و چه میزان شناور باشد به عبارتی هر چه چربی تان بیشتر باشد، بیشتر شناور میمانید و برای شنا کالری کمتری نیاز دارید. This con᠎tent w as generated  with GSA Con​te nt Generator  D᠎em oversi᠎on​.

در کل می توان این بازی را یک بازی برای پیشگیری از آلزایمر و تقویت حافظه دانست. به عنوان مثال برای شنا در اکثر شرایط محیطی، لنز کهربایی گزینهی فوق العادهای است. عینک شنای وی کی اسپرت کد 3117 یکی از بهترین عینک شنا موجود در بازار است. عینک شنای فانتزی طرح ماهی مناسب کودکان. لازم به ذکر است که چسب های این نوع عینک برای افرادی که پوست حساس دارند مناسب نیست ، زیرا پوست حساس باعث التهاب پوست می شود. شنا یکی از رشته های محبوب ورزشی است که پرداختن به آن بیش از همه در فصل تابستان رونق گرفته و افراد زیادی را راهی استخرهای شنا می کند اما در کل ورزشی چهار فصل به حساب آمده که نیازمند برخی لوازم و تجهیزات مخصوص مانند حوله استخری به خود خواهد بود. نکته حائز اهمیت آن است که استفاده از این محصول مخصوص افرادی است که نمره ی چشم هایشان بین 1- و 8- باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن