نیویورک — با Masahiro Tanaka مچاله حرکت بر روی تپه هارون قاضی بارها و بارها دست تکان داد پشت صفحه خانه و بدحجابی یک ویدیو نگار برای گرفتن تصاویر.

این بود یک صحنه هر کسی که می خواستم برای دیدن در استادیوم یانکی.

تاناکا شد هشدار و فرستاده شده به یک بیمارستان پس از ضربه به سر توسط یک خط رانندگی کردن خفاش نیویورک مشت زن به Giancarlo استانتون در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین شنبه ترسناک صحنه لحظات به تیم اول رسمی کمپ تابستانی تمرین.

تاناکا کلاه پرواز کردن و او بلافاصله سقوط به زمین برداشت و سر خود را. مربیان به سرعت فرار به ژاپنی right-hander که ماند برای چند دقیقه قبل از نشستن ،

“این نوع از یک تصادف دمدمی مزاجی, یک در یک میلیون احتمال اتفاق می افتد گفت:” left-hander اردن مونتگمری که جایگزین تاناکا در تپه لحظه بعد. “هنگامی که آن را نشانی از آن را وحشتناک است.”

مربیان تمایل به Tanaka سر و به نظر می رسد برای بررسی چشم انداز خود را. او کمک کرد و راه می رفت در خارج از زمین با کمک.یانکی ها در بیانیه ای گفت که Tanaka پاسخگو بود و راه رفتن در زیر قدرت خود را دارد. او را به نیویورک-پروتستان بیمارستان برای ارزیابی بیشتر.

31-در سال Tanaka شد 11-9 با 4.45 عصر آخرین فصل است. ژاپنی ستاره 75-43 در شش سال با یانکی ها.تاناکا آسیب گرفت و در حال حاضر عجیب و غریب روز و تبدیل آن یادآوری.

یانکی بازیکنان گزارش نیویورک روز چهارشنبه برای مصرف تست به لیگ اصلی بیس بال در تلاش برای شروع یک کوتاه 60-بازی فصل در 23 ژوئیه در میان coronavirus بیماری همه گیر. هیچ نیویورک بازیکنان شده اند در میان مثبت گزارش آزمون برای COVID-19.

پس از گذراندن چند روز آماده سازی این ورزشگاه برای میزبانی تمرینات این تیم 60-بازیکن فهرست, استخر, یانکی ها جمع شده بودند روز شنبه خود را برای اولین روز رسمی بازگشت. اکثر مربیان و برخی از بازیکنان از جمله استانتون عینک facemasks به باشگاه رفت و از طریق آموزش در طرز مرموزی خالی ورزشگاه.

چیزهای عجیب و غریب آغاز شده و سپس بدتر.

قبل از آنها حتی شروع تمرین چند یانکی بازیکنان بودند مبهوت اواسط کشش زمانی که کسی تنظیم کردن یک آتش بازی فقط در خارج از ورزشگاه. بیشتر چتری به طور متناوب تکرار در طول این ورزشگاه در جولای 4 جلسه.

حدود 45 دقیقه پس از Tanaka شد آمار پر سر و صدا آژیر رفت داخل استادیوم یانکی غرق کردن پخش موسیقی از طریق سیستم برای حدود 30 ثانیه است. چراغ اضطراری دیدم برای حدود پنج دقیقه ، زنگ صدا دوباره ثانیه پس از این تیم اعلام کرد که Tanaka شد هشدار.

لحظه ای با Tanaka البته بیشتر نگران کننده است.

استانتون که فک او شکسته شده fastball در سال 2014 خم در صفحه اصلی و تماشا motionlessly قبل از راه رفتن به آرامی به سمت تپه.

در همین حال قاضی glared در یک عکاس تنظیم در پشت صفحه اصلی و به او گفت که برای جلوگیری از تیراندازی.

لحظه پخش زنده بر روی YES خوراک شبکه و به اشتراک گذاشته شده بود به سرعت در توییتر خود از جمله شبکه ورزش SNY که پخش نیویورک متس بازی.

“من درک می کنم که مردم در حال انجام کار خود را و می خواهید به نشان می دهد همه چیز را ما انجام می دهند, ایم” shortstop Gleyber تورس. “من درک می کنم که اما نشان می دهد که دقیق لحظه ای که اتفاق افتاده با ما تیمی نمی کند به نظر می رسد حق ما احساس وحشتناک برای دیدن این ویدئو در هر بخشی از رسانه های اجتماعی.

“من درک می کنم که آنها را به نوشتن آنچه که اتفاق افتاده است اما نشان نمی دهد که لحظه دعا برای Tanaka!”

یانکی ها, بازیکنان, برخی هنوز کشش در شروع این باشگاه و رسمی عمل ایستاده یا زانو زد در سکوت.

“به محض این که شما گام در این زمینه هر چیزی می تواند اتفاق می افتد” outfielder هارون هیکس گفت.

استانتون سوم خمیر Tanaka رو شروع جلسه و هیچ محافظ صفحه نمایش در جای خود بود.

موسیقی که در حال پخش بر روی سیستم صدا خاموش شد و مونتگمری درخواست یک محافظ شبکه تنظیم شود تا قبل از او شروع به پرتاب به hitters حدود پنج دقیقه پس از Tanaka راه می رفت.

“برخی از مردم مانند آن را انجام بعضی نمی,” مونتگمری گفت: در مورد استفاده از L-شکل صفحه نمایش. “من آن را درخواست پس از آن فقط به خاطر من کمی متزلزل است.”

موسیقی تبدیل شده بود چند دقیقه بعد و از طریق بقیه تمرین.

برخی از یانکی ها کوزه کردم دیگر در طول تمرین پنبه حلاجی شده هنگامی که یک درایو خط پرورشی به یک بسته از بازیکنان جمع آوری در امتداد سمت چپ خط زمینه. هیچ کس به نظر می رسد ضربه توپ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو